Squaresoft nie pró¿nuje....

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Post Reply
Hajper

Squaresoft nie pró¿nuje....

Post by Hajper » Wed 19 Mar, 2003

Jesli kogos nie interesuje tematyka gier Final Fantasy to niech lepiej tego nie czyta bo i tak pewnie nie zrozumie.

Po sukcese Final Fantasy X w japonii i w USA pojawi³a sie ona w Europie. Tutaj tez sprzedano niema³¹ iloœc tej wspania³ej gry na PS2. Teraz serca japonczykow i amerykanow podbija Final Fantasy XI : Vision of Ziraat która wyjdzie nie tylko na PS2 ale tak¿e na PIECE!!!!! jedyna z³a wiadomosc dla fanów FF to taka ze bedzie on tylko on-line i gracze bez podlaczenia do internetu nie beda mogli pograc w to cacko.
Po dwĂłch sukcesach jakie te gry odniosÂły wyszedÂł jeszcze dodatek do Final Fantasy X ktĂłry ma dziwacznÂą nazwĂŞ X-2 :). On tak jak i poprzednicy zyskaÂł uznanie wÂśrĂłd graczy z caÂłego swiata(mimo ze w Europie jeszcze go nie ma).
CaÂłkiem niedawno na www.gry.wp.pl pojawiÂły sie bardzo wazne dla fanĂłw FF informacje a zarazem zaskakujÂące. Squaresoft potwierdziÂł, Âże trwajÂą zaawansowane prace nad drugim dodatkiem do FFX ktĂłrego tytuÂł nie jest jeszcze znany. Jednoczesnie w tym samym czasie powstaje Final Fantasy XII. Dla fanĂłw FF jest to wspaniaÂła nowina.
Zapomnia³em dodac wczesniej ze przed dodatkami do FFX do Europy dotrze gra pod tytu³em "Kingdom Hearts" która jest po³¹czeniem Finali i gier Disney'a. Squaresoft po³¹czy³ siê niedawno (niewiadomo na jak d³ugo) z oddzia³em Electronic Arts - Najlepszym œwiatowym wydawc¹ gier. Pewnie myslicie sobie "a co mnie to obchodzi ze sie polaczyli" hehe a powinno. Jak wiadomo EA wydaje gry g³ównie na PC (chociaz na PS2 tez) a co z tego moze wynikn¹Ì?? Tak jak to napisali na www.gry.wp.pl moze zrobi¹ tez Kingdom Heart na PC!! tak tak nie mylicie sie. Square nie zapomnia³ jeszcze o piecykach i prawdopodomnie w przysz³osci(niewiadomo jak odleg³ej)bedzie cos takiego. Tylko zacieraÌ palce i modlic sie zeby EA namówi³o Squaresoft :)

ufff paluchy mnie bolÂą troszke sie napisaÂłem. A teraz wy. Co o tym wszystkim sÂądzicie?? Ja mysle ze to sÂą wspaniaÂłe wiadomosci

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 21 Mar, 2003

No,no.FF XI na PC. Ta wiadomoœÌ brzmi œwietnie, ja mia³em dostêp tylko do pecetowych wersji FFVII i FF VIII, strasznie mi siê podoba³y:) Ju¿ zacieram r¹czki na FF XI na PC. A Kingdom Heart te¿ by mog³o wyjœÌ na PC.A teraz muszê zdobyÌ wspania³¹ przygodówkê tak¿e przeniesion¹ z konsoli mianowicie Shadow of Destiny :)

Diamon
Oglądacz

Post by Diamon » Thu 24 Apr, 2003

szkoda Âże tak puÂźno piszĂŞ ale siĂŞ cieszĂŞ z :rob:
A ÂłyÂżka na to niemoÂżliwe Âże tu siĂŞ nabija lub nie posty

Hajper

Post by Hajper » Thu 24 Apr, 2003

z kazy mozna juz sciagnac oficjalny (!!!) filmik z final fantasy XI. Zajmuje cos koÂło 80MB tra 7 min i jest zaje.....fajny!!!. POLECAM

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 29 Aug, 2003

Hajper pisaÂłeÂś tu coÂś o Kingdom Hearts. Wiadomo juÂż coÂś czy ta gra wyjdzie na PC??

Post Reply