Scarface: The World is Yours

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Post Reply
-Golbez-
Poeta

Scarface: The World is Yours

Post by -Golbez- » Mon 07 Aug, 2006

Dziś kumpel przesłał mi trailer gry Scarface: The World is Yours (na podstawie jednego z najlepszych filmów stworzonych dotychczas - Człowiek z Blizną z Al Pacino w roli głównej).
I powiem szczerze że zapowiada się rewelacyjnie, podobnież ludzie oczekują go znacznie bardziej niż IV części GTA. A no tak, trza wspomnieć że gra będzie miała podobny sytem co...GTA! Al Pacino użyczy głosu głównemu bohaterowi a to... on sam! Fabuła rysuje się w ten sposób, że po obronieniu fortecy Al Pacino (końcówka pamiętnego filmu), poprzysięga zemste swojemu głównemu wrogowi, ale najpierw musi wyjśc na prostą, a to długa droga w której będzie na bierząco uczestniczył gracz. Szczerze powiem, będzie to najprawdopodobniej trzecia gra w życiu na którą będe czekał z miłą chęcią. Trzeba przyznać że pomysł jest genialny, by oprzeć grę na takiej historii...
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 09 Aug, 2006

Ja oglądałem Człowieka z blizną i dobrze wiem, że wiele szczegółów w GTA: Vice City (w które gram :smile:) zostało zapożyczonych właśnie z tego filmu, np. luksusowa rezydencja Ricardo Diaza (później przejęta przez Tommy'ego Vercetti). Jej układ jest dokładnie taki sam, jak w filmie.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Freak
Partyjny :-)

Post by Freak » Thu 10 Aug, 2006

tez slyszalem czytalem i mysle ze bedzie godne zagrania (jak pieknie to ujalem;D)moze godfathera przebije...nie raczej nie no coz czekac zagrac powiedziec :)
THE ENDk***a

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 23 Aug, 2006

Godfathera to i tetris przebija...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Post Reply