Fajnegry Awards 2005

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Sloma
Poeta

Fajnegry Awards 2005

Post by Sloma » Mon 23 Jan, 2006

Fajnegry Awards 2005 zakończyło się, ale co dalej ??

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Mon 23 Jan, 2006

wytrzymaj jeszcze do ~ połowy lutego, skończy mi się sesja, to się tym zajme
powinienem mieć chwile czasu między sesją a sesją poprawkową :D
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 23 Jan, 2006

Szczerze mówiąc to "FGA" mineło sie troche z powołaniem... wiara zaczela glosować na jakieś pierpie, robbery czy inne luki... do pewnego momentu miało to sens,ale potem to się troche posypało...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 23 Jan, 2006

plaski wrote:powinienem mieć chwile czasu między sesją a sesją poprawkową
hyhy pewnie z dzien moze dwa :P ja tam tez nie bede mial za wiele czasu :(
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

cienki
Poeta

Post by cienki » Sat 24 Nov, 2007

moze odswiezymy temat i zrobimy Fajnegry Awards 2007/2008 ?
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 24 Nov, 2007

wersja z 2005 nie skonczyla sie oficjalnym podsumowaniem:)ale znowu jestem za
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

cienki
Poeta

Post by cienki » Sat 24 Nov, 2007

ja tez jestem za tym tylko musi byc wiecej chetnych i moze inne kategorie?
Last edited by cienki on Sat 24 Nov, 2007, edited 1 time in total.
Image

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 25 Nov, 2007

Po co jak z góry wiadomo, że wszystko wygra zelek...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Sun 25 Nov, 2007

w poprzednim roku by wygrał ^_^

zgadzam się, bo zajmę 2. miejsce w kategorii głupek forum ^_^
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Mon 26 Nov, 2007

Czy mógłbym poprosić o stworzenie specjalnie dla mnie i Golbeza kategorii "Najlepiej znający polszczyznę użytkownik"? Oczywiście inni użytkownicy też mogliby w niej rywalizować, choć ja i Golbez wygralibyśmy ex aequo.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 26 Nov, 2007

haha, dobre : D Ale zdaje mi się, że moje byłe/dzisiejsze nauczycielki nie zgodziłyby się, że jakoby ja miałbym znać nawet podstawy polszczyzny :P Co prawda zawsze byłem niezmiernie chwalony za wszelkie recenzje, opisy, rozprawki czy opowiadania (ale nie fantastyczne), i na tym się kończy. Zresztą mam pewną zasadę że nie marnuje czasu na głupi temat, a jako że podane powyżej wypracowania dotyczyły właśnie takich w 90%, to nie przynosiłem nic ;p Wygląda na to że po raz kolejny zostaje udowodnione że oceny nie odzwierciedlają Twoich prawdziwych umiejętności - bywają tacy co nie przechodzą z roku na rok, a można ich uznać za inteligentnych itd., a są też tacy którzy kończą z paskiem a tak poza szkołą okazuje się że są to debile.
Przemawiał do Was dop-user z polskiego...
Last edited by -Golbez- on Mon 26 Nov, 2007, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Sat 01 Dec, 2007

-Golbez- wrote:Wygląda na to że po raz kolejny zostaje udowodnione że oceny nie odzwierciedlają Twoich prawdziwych umiejętności - bywają tacy co nie przechodzą z roku na rok, a można ich uznać za inteligentnych itd., a są też tacy którzy kończą z paskiem a tak poza szkołą okazuje się że są to debile.
No właśnie! Pomimo swoich bardzo dużych umiejętności nie wykazywałem szczególnych chęci do nauki i szkołę ukończyłem "po łebkach". Zaś ci, którzy są debilami mimo, iż dostali świadectwo z paskiem, zapewne nie mogli obyć się bez "pomocy naukowych" w postaci ściągawek, zaś nauczyciele "nie mogli" ich skontrolować.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 01 Dec, 2007

Starscream, ale skromniś z Ciebie :) No ale ściągał/nie ściągał, na pasek trzeba sobie i tak nieźle zapracować ;) Tu się z kolei okazuje że Jesteśmy patentowane lenie i się marnujemy ;p (jak wiadomo często tylko papier się liczy, a nie umiejętności).
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

XUL
Poeta

Post by XUL » Fri 07 Dec, 2007

Macie racje chlopaki marnujecie sie na tym forum - zapiszcie sie na forum radia maryja ojciec dyrektor napewno dostrzeze wasz talen i was wykorzysta pfuuu pomoze wam ;)
Czas przemyśleń i rozważań

cienki
Poeta

Post by cienki » Mon 10 Dec, 2007

Ok. Zaczynajmy. Fajnegry Awards 2007/2008 ogłaszam za otwarte!!! :mrgreen:

Etap I - Nominacje!
Etap II - Wybory 10 finalistów.
Etap III - Głosowanie na 10 finalistów w ankietach.

Najlepszy avatar:
Tutaj chyba wszystko jest jasne. W tej kategorii cenimy przede wszystkim oryginalność. Chcemy przede wszystkim wypromować własną twórczość forumowiczów, którzy włożyli trud w stworzenie własnych, niepowtarzalnych avatarów. Brane pod uwagę będą także te, które zostały wyszukane z zakamarków "globalnej pajęczyny", nie musi być własnoręcznie wykonany.

Najlepszy debiut:
Na forum Fajnegry nie jest łatwo zaistnieć w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Poziom jest bardzo wysoki, dlatego nowym użytkownikom bardzo ciężko jest zdobyć sympatię i szacunek "starych wyjadaczy forum". Są jednak tacy, którzy z marszu wkraczają na tzw. Salony. Ich poglądy są wyraziste, ciekawe, wyróżniają się już od pierwszego posta. Potrafią je przekazać w interesujący sposób, przyczyniają się do podniesienia poziomu ogółu wypowiedzi. Kto Wam najbardziej zapadł w pamięć, już od początku swej aktywności na forum? Nominację może otrzymać każdy, kto zarejestrował się w 2007 roku. Liczy się prawdziwe "wejście smoka".

Największy malkontent/dyskutant:
Każde forum jest świetną okazją do wymiany poglądów, jednak zawsze znajdą się osoby, które mają wyjątkowy talent malkontencki i w każdej wypowiedzi znajdą braki. Kto w Waszych oczach najczęściej szuka okazji do dyskusji na wszelakie tematy niekoniecznie potrzebnie? Być może jest osoba którą cenisz za dar przekonywania, lub za przemyślane argumenty? Masz pole do popisu.

Najlepszy tekst:
Forum Fajnegry szczyci się dużą ilością napisanych postów. Niestety nie każdy trzyma poziom jakiego byśmy sobie życzyli, dlatego warto wyróżnić konkretny tekst, który według Was szczególnie wyróżnia się spośród szarości całego forum. Które słowa dały Wam dużo do myślenia, nad jaką tezą głowiliście się kilka chwil? Postarajcie się uzasadnić swój wybór kilkoma słowami, by zachęcić innych formowiczów do jego przeczytania

Najbardziej zakręcony użytkownik:
Chyba jasne nie trzeba tu za duzo tłumaczyć

MVF - Most Valuable Forumowicz:
Gwiazda forum. Bez niego to forum straciło by wiele ze swojej wartości. Wyróżnia się na każdym kroku, ma w sobie coś magicznego To także ktoś kto swoimi wypowiedziami nie schodzi nigdy poniżej pewnego, wysokiego poziomu. Może być wzorem, dla wszystkich jeśli chodzi o sposób wypowiedzi. Dowcipny błyskotliwy... i wiele innych komplementów, charakterystyczna, najbardziej rozpoznawalna postać forum. Najlepszy z najlepszych! ankietach.

A oto kategorie z 2005 roku:

Najlepszy avatar
Debiutant roku
Najbardziej pomocny forumowicz
Najlepszy dyskutant/malkontent
Najlepszy text
Najbardziej zakręcony forumowicz
Najbardziej drętwy forumowicz
MVF - Most Valuable Forumowicz

To by było na tyle. Zaraz zrobie nowy temat i będziecie dawać nominacje.

EDIT: Płaski będziesz ze mną w komisji? :P
Last edited by cienki on Mon 10 Dec, 2007, edited 1 time in total.
Image

Post Reply