Szukam programistow,grafikow,dzwiekowcow....

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Post Reply
Kopek
Prawie aktywny użytkownik

Szukam programistow,grafikow,dzwiekowcow....

Post by Kopek » Tue 06 Dec, 2005

Szukam luda do mojego teamu www.kopteam.abc.pl Graficy,programisci,dzwiekowcy... kto chce niech do mnie na gg pisze(6953486). Jedyny warunek to znajomosc C++(dla programistow). Przyjme kazdego kto spelnia warunki i nie nalezy do zadnej innej grupy tworzacej gry !!!

[ Dodano: Wto 06 Gru, 2005 ]
Bardzo pilne... to nie komercyjny team tworzacy gry... mam projekt gry do zrealizowania do swiat a wlasnie co mi sie rozpadl team(niegdys nalezalo do niego 4 czlonkow, niestety stopniowo odchodzili... :(). Prosze piszcie do mnie na gg i na forum.

Mirthall
Partyjny :-)

Post by Mirthall » Wed 07 Dec, 2005

Jedno pytanie: "Jak się tą strone ogląda" bo nie za bardzo potrafie, trzech ramek to już od dawna nie widziałem. Po za tym w menu jest tyle śmieci że aż nie chce mi się go wertować. Zmień serwer i popraw strone to może kogoś zainteresujesz.

Kopek

Post by Kopek » Thu 08 Dec, 2005

Chcialbym zauwazyc, ze to team piszacy gry(nowy team), a wiec nasza strona nie jest nasza wizytowka, a pozatym w menu jest troche badziewi ale to uatrakcyjnia serwis tym ktorzy natrafili na ten site przypadkowo. Jesli nie jestes zainteresowany wstapieniem to po co tam wchodziles(nie mowie, ze to zle tylko chcialbym znac motyw)?

P.S. Jesli jestes zainteresowany to wielkie sorry ;)

ThCluBoY
Poeta

Post by ThCluBoY » Thu 08 Dec, 2005

LOL strona wlasnie jest wizytowka Teamu! Pozatym patrzac na twoj wiek trace wiare w powstanie jakiejkolwiek gry...

PS. Pisze sie PS. a nie P.S.
*Transport Tycoon Deluxe:
*OpenTTD:
*TTDPatch:
http://openttd.prochy.pl

Mirthall
Partyjny :-)

Post by Mirthall » Fri 09 Dec, 2005

Kopek wrote:Chcialbym zauwazyc, ze to team piszacy gry(nowy team), a wiec nasza strona nie jest nasza wizytowka,
Jest! Oczywiście że Wasze kody są ważniejsze, że Wasze dokonane projekty i napisane przez Was programy dają pełne prawo do oceny teamu.
a pozatym w menu jest troche badziewi ale to uatrakcyjnia serwis tym ktorzy natrafili na ten site przypadkowo.
Co uatrakcyjnia? Możliwość zgłoszenia bana? Przez to badziewie nie mogłem znaleźć żadnych Waszych programów. Widze tylko różne gówna, pseudo-fajne-bajery typu statystyki które w ogóle mnie nie interesują czy działy właściwie puste. Ta strona to przerost formy nad treścią.

Jesli nie jestes zainteresowany wstapieniem to po co tam wchodziles(nie mowie, ze to zle tylko chcialbym znac motyw)?

P.S. Jesli jestes zainteresowany to wielkie sorry ;)
Byłem zainteresowany poznaniem teamu i obejrzeniu Waszych projektów, niestety strona odstrasza.

ThCluBoY
Poeta

Post by ThCluBoY » Fri 09 Dec, 2005

Mirthall wrote:niestety strona odstrasza
Z tym sie zgodze w 100% i na tym bym zakonczyl ten topic...
*OpenTTD:
*TTDPatch:

Kopek

Post by Kopek » Sat 10 Dec, 2005

Nie to nie :p co jest to doboty moge robic sam :) a pozatym ja sie stronka nie zajmuje, a te pseudo-fajne-badziewia to wspominalem ze jak ktos sie programowaniem nie zajmuje to mu sie spodoba(w co klikac bedzie miec ;)

ThCluBoY
Poeta

Post by ThCluBoY » Mon 12 Dec, 2005

Kopek wrote:Nie to nie :p co jest to doboty moge robic sam :) a pozatym ja sie stronka nie zajmuje, a te pseudo-fajne-badziewia to wspominalem ze jak ktos sie programowaniem nie zajmuje to mu sie spodoba(w co klikac bedzie miec ;)
Ja juz wole wejsc na google i bede mial wiecej do klikania... BEZSENS
*OpenTTD:
*TTDPatch:

Post Reply