Bully

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 10 Aug, 2005

fiesta wrote:Ja żadnych gier związanych ze szkołą, oprócz tej przedstawianej przeze mnie, nie znam.
no to do jasnej cholery po kiego nas kitujesz miej troszeczke rozumu i nie pisz glupot bo jak przeczytales o tej grze to teraz o niej wiesz co??nie wygladasz na te swoje 23 lata oj nie wygladasz
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 10 Aug, 2005

Zarówno on nie wyglada na 23 jak i ty na 18 :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Wed 10 Aug, 2005

miałem napisać to samo ;)
KONIEC OT
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 10 Aug, 2005

czyzby dlatego ze nie zaprosilem was na 18?? :D mam jakis 23 swiadkow mojej pelnoletnosci :D :D aczkolwieg ja nietraktuje mojej obecnosci tutaj na forum tak powaznie jak pewnie niektorzy z was.Ja wchodze tylko po to na kompa [na to forum takze] zeby sie odstresowac i oderwac na troszke od rzeczywistosci.Dlatego czasem pisze smieszne i niezrozumiale posty zeby zmusic co niektorych z was do jakis zabawnych komentarzy,abym wchodzac na forum mogl poczytac sobie jakies ciekawe odpowiedzic.To samo dotyczy prowokowania[moze i prowokuje ale tylko dlatego zeby nie wialo nuda stad].Zatem jesli plaski i ray dojdziecie do wniosku ze juz nadszedl moj czas na tym forum[czyt.dacie mi bana] to wiedzcie ze nie bede jakos tego szczegolnie przezywal.Ot skonczylo sie i tyle - znajde sobie jakies inne forum:) :D
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 11 Aug, 2005

Nosferatu wrote:... znajde sobie jakies inne forum:) :D
A My znajdziemy Ciebie hehe A tak serio to za toba nikt tutaj nie będzie płakał, przynajmniej nie ja. Sorx za OT
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 11 Aug, 2005

no to nie wiem czy mozesz banowac ale proboj!!Smiesznie bedzie bo praktycznie na dluzsza mete zostanie was 4 [ray,plaski,richy i fiesta]. teraz troszke podziwiam Fallena bo on odszedl i olal to forum w takim momencie ze mial niezszargana opinie i naprawde tak jakos fajnie.Ale nic widze przzeciez ze cale forum nie dazy mnie sympatia poza "innym" fiesta wiec juz od kilku dni przegladam sobie neta i szukam mojego nowego miejsca by zaczac od zera:) :D Ale nic to jak bede mial zamiar odejsc to was powiadomie
REWOLUCJA

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 11 Aug, 2005

OMFG stwarzasz problemy jakbysmy byli rodzina albo cos. Poprostu jednego dnia przychodzisz drugiego juz nie, nie ma co dramatyzowac i sie rozczulac, odchodzisz bez slowa jak mezczyzna, a nie jak baba... Pozatym ... kogo to obchodzi :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 12 Aug, 2005

Faktycznie ,nie ma sie co rozczulac jeden raz przyznam ci racje co nieznaczy ze ci popuszcze
REWOLUCJA

kalejdoskop
Poeta

Post by kalejdoskop » Sat 13 Aug, 2005

Zauważyłem coś ciekawego w tych wszystkich grach z Rockstar. Otóż we wszystkich wywiadach goście z tej firmy mówią, że tworzą tylko takie gry, w które chcieliby zagrać sami. Jeśli to prawda, oznacza to, że goście z tej firmy to niewyżyte półmózgi. Nigdy nie stworzyli gry, która wymagałaby jakiejś większej dozy myślenia(np. przygodówki czy też strategii). Poza tym w niemal każdej ich produkcji kwintesencją rozgrywki jest rzeź, rzeź i jeszcze raz rzeź(manhunt, seria gta, state of emergency itd.). Mam tylko szczerą nadzieję, że nie znikną z rynku dajmy na to strategie, gdyż nie będzie można na nich zarobić tyle co na rzeźnickich grach z rockstar i trzeba będzie produkować tylko tego typu tytuły...
Każdy ma mózg, ale niektórzy zachowują się tak, jakby go nie mieli.

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 13 Aug, 2005

Taaaak, uważaj bo poznikają wszystkie gatunki oprócz głupich rzeźni. Firm jest sporo a to tylko jedna zlozona z psychopatów (no może jeszcze za bogate EA które chce wszystko wykupić :P) . Prawda jest taka, że takie gry(nie wszystkie) dość dobrze sie sprzedają, a już napewno GTA które jest najlepiej sprzedajaca sie seria na swiecie (zliczajac wszystko naraz tj wszystkie czesci, ze wszytkich platform). Troche inaczej jest z reszta ich gier (manhunt przyniusł wiecej strat niz zysków). Podejzewam ze Bully za dobrze sie nie sprzeda. Fakty są takie, że Rockstar robi to co najlepiej im wychodzi, moze innych gier nie potrafią tworzyć, cóż takie życie.
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sun 14 Aug, 2005

Jedni robia takie gry a inni takie.Co do EA to niezgodze sie ze oni chca WSZYSTKICH wykupic.Oni daza do przejeceia firm ktore im najbardziej zagrazaja w ich koronnych dziedzinach.Wcale bym sie nie zdziwil jakby za piec lat PES mialby sygnaturke EA
REWOLUCJA

Post Reply