Skoki Narciarskie 2004

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

RayNor
Przypał

Skoki Narciarskie 2004

Post by RayNor » Mon 06 Oct, 2003

Jeszcze przed koĂącem roku w serii Dobra GRA ukaÂże siĂŞ nowa wersja popularnych "SkokĂłw narciarskich" przygotowana specjalnie na sezon 2003/2004. Wydawca obiecuje ÂświetnÂą zabawĂŞ bez komplikacji i konsekwentnie stawia na polski produkt.

Twórcy "Skoków narciarskich 2004" ujawniaj¹ pierwsze szczegó³y dotycz¹ce nowych pomys³ów, jakie pojawi¹ siê w ich grze.

Oto lista najwaÂżniejszych nowoÂści:

Szkolenie wyjaÂśniajÂące krok po kroku sposĂłb, w jaki naleÂży oddawaĂŚ skoki
Uproszczony tryb zrĂŞcznoÂściowy, w ktĂłrym poczÂątkujÂącym graczom Âłatwiej bĂŞdzie wybiĂŚ siĂŞ i wylÂądowaĂŚ
Rozbudowany tryb realistyczny zawieraj¹cy wiêcej opcji zawodów, opcjê kariery i bardziej skomplikowany model lotu, uwzglêdniaj¹cy miêdzy innymi nachylenie skoczka przy najeŸdzie na próg oraz koniecznoœÌ utrzymania równowagi po l¹dowaniu
Mo¿liwoœÌ rozegrania pe³nego sezonu przy jednym komputerze przez maksymalnie 10 graczy
Opcja obserwowania w miniokienku nachylenia skoczka przy najeÂździe
Sezon zawiera rĂłwnieÂż Turniej Czterech Skoczni, mistrzostwa w lotach narciarskich i mistrzostwa Âświata
Stworzona od nowa grafika, animacje i modele 3D - zapierajÂące widoki w piersiach, promienie sÂłoĂąca przeÂświtujÂące miĂŞdzy drzewami - wszystko to zobaczÂą gracze nawet na niezbyt silnych pecetach

"Skoki narciarskie 2004" uka¿¹ siê jeszcze w tym roku w serii Dobra GRA, jak zawsze w rewelacyjnej cenie 19,90 z³!
obrazek
obrazek2
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Hajper

Post by Hajper » Mon 06 Oct, 2003

te polskie skoki narciarskie to totalny niewypaÂł. DSJ zawsze bĂŞdzie rzÂądziĂŚ! ew. mozna pograĂŚ w te niemiecki RTL SKI SPRONGEN u nas wydane jako skoki narciarskie 2001, 2002, 2003 . Te skoki narciarskie polski orzeÂł to dopiero kupa!

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 06 Oct, 2003

O tak DSJ rz¹dzi. Jeszcze ma wyjœÌ nowa wersja miejmy nadziejê ¿e równie dobra jak wersja poprzednia a Skoków 2004 nie kupiê.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 06 Oct, 2003

Tak jak moi przedmowcy- DSJ rula! Jedyneczka DSJ jest lepsza od tych wszystki ch RTL Skispringen'ow i Skokow Narciarskich, to co dopiero bedzie gdy ukaze sie nowy DSJ! Nie moge sie doczekac :)
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

SaleiB
Poeta

Post by SaleiB » Wed 08 Oct, 2003

niby wszystko fajnie, ale patrzÂąc na te obrazki wydaje mi sie Âże ta gra to bedzie kaszana. przede wszystkim grafika wcale nie jest Âładan (moze panorama tak, ale z bliska to wyglada obleÂśnie), a po drugie na moim kompie na 100% bedzie sie zacinaĂŚ. W dodatku uwaÂżam, Âże te kombinacje nic nie dajÂą, tylko utrudniaja czÂłowiekowi Âżycie

Jak juz wspomniano wyzej najlepszÂą gra tego typu jest DSJ, chociaz moim zdaniem powinni dac opcje gry przez net oraz wiĂŞcej slotĂłw do zapisywania gry.

pozdr

ps. mĂłj najdalszy skok w dsjocie to 284 metry :P:P w australii rzecz jasna :):P
SaleiB is back..

Alkohol to twĂłj wrĂłg...., wiĂŞc lej go w morde :P

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Wed 08 Oct, 2003

Moj 190 :D Ale gra i tak jest zaje.ista :D
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 09 Oct, 2003

Wiadomo ¿e trudno bêdzie zdetronizowaÌ DSJ, ale jak na polskie warunki mo¿e Im siê udaÌ :-) Skoki 2002 by³y bardzo popularne w naszym kraju, kolejna edycja to jusz by³a WIELKA kaszana, oby poprawili b³êdy w 2004. Jeœli to zrobi¹ i nie utrudnia rozgrywki, mo¿e bêdzie to dobra polska gra.
PS: A mĂłj rekors w DSJ wynosi 304m ustany :twisted: bez rzadnych wspomagaĂą hahaha

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 10 Oct, 2003

Na wp mozna przeczytaĂŚ Âże grafika w Skokach 2004 bĂŞdzie rewolucyjna, coÂś nie chce mi siĂŞ wierzyĂŚ szczegĂłlnie po obejrzeniu screenĂłw
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,9368

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Fri 10 Oct, 2003

Buehehe... Rzeczywiscie zapowiada sie rewolucja.. Szczegolnie pieknie wyglada publicznosc... Ech, programisci gry chyba przespali ostatnie 5 lat..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 13 Oct, 2003

Grafika nie jest taka z³a, wprawdzie widzia³em lepsz¹, ale... :-) Grafika i tak nie jest najwarzniejsza (np:DSJ), naj musi byÌ grywalnoœÌ, bez tego gra nie ma najmniejszych szans na ...hmmm... podbicie tzw rynku :-P Oby tylko autorzy o tym niezapomnieli :evil:

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 13 Oct, 2003

Mysle ze zmian w miodnosci niestety nie bedzie..., a ze gra nigdy zbyt grywalna nie byla... Zapowiada sie nastepny gniot... Niestety te gry beda sie ukazywac dopoty, dopoki Adas nie zgubi formy i przestanie byc bohaterem narodu...

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 13 Oct, 2003

Fallen One wrote:dopoki Adas nie zgubi formy i przestanie byc bohaterem narodu...
AdaÂś bĂŞdzie miaÂł forme jeszcze przez kilka lat, wiĂŞc nie ma siĂŞ co martwiĂŚ :-)

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 13 Oct, 2003

I to jest problem :D Bo beda wychodzi kolejne "Skoki Narciarskie" :D

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sun 26 Oct, 2003

Na wp mozna przeczytaĂŚ Âże w skokach 2004 usÂłyszymy nowych komentatorĂłw, bedÂą to : Maciej Kurzajewski (TVP) i Marek RudziĂąski (Eurosport). W nowych skokach pojawi siĂŞ okoÂło 1000 komentarzy.
Miejmy nadziejĂŞ Âże komentarz bĂŞdzie lepszy niÂż w poprzednich edycjach gry, gdzie komentarz byÂł do niczgo. Pewnie i tak tej gry nie kupie, wole sobie pograĂŚ w DSJ.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 27 Oct, 2003

Dobrze Âże przynajmniej wybrali Kurzaja a nie Szpakowskiego, bo jego juÂż wiĂŞcej nie zniose :-) . Oby Kurzaj spisaÂł siĂŞ w nowej roli :-P bo szkoda Âżeby w takiej grze zawiĂłdÂł takrze komentarz :twisted:

Post Reply