Gry w gazetach

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Richy
Przypał

Gry w gazetach

Post by Richy » Fri 03 Oct, 2003

Ta czesto interesuje nas gazeta ze wzgledu na pelne wersje. Jak macie przedwczesne info co w jakiej bedzie to piszcie. Ja wam moge powiedziec ze w CDA bedzie diablo 1 o ile czarny iwan, dan i ergo nie kÂłamali :).
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Hajper

Post by Hajper » Sat 04 Oct, 2003

blizzard nie daje licencji na jego pelne wersje gier. Mysle ze ci goscie jednak klamali. Jesli jednak nie to pierwszy raz od 3 lat kupie cda

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 06 Oct, 2003

blizzard owszem nie daje licencji, ale jednak niekiedy robi wyj¹tki (chyba), np w ExtraGrze mo¿na by³o kiedyœ kupiÌ Baldur's Gate. A jeœli juz jesteœmy przy Diablo to bêdzie mo¿na go kupiÌ w ExtraGrze: Wielkie Hity w nr 6/2003, który bêdzie dostêpny od 13 Listopada No to teraz mo¿ecie juz szykowaÌ pieni¹¿ki aby kupic gre legende (choÌ nie dla mnie :-) )
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Hajper

Post by Hajper » Mon 06 Oct, 2003

buheheheh pawel Baldurs Gate to dziecko Black isle i Interplaya:D a nie Blizzarda:D

Tu masz gry Blizzarda

Diablo I II i dodatki
Warcrafty I II III i dodatki
Starcraft + dodatek
Black Thorne

i nadchodzÂące:

Starcraft Ghost
World of Warcraft
i w odlegÂłej przyszÂłoÂści Diablo III

Blizzard zrobiÂł maÂło gier ale kaÂżda z nich byÂła hitem! Na przykÂład staruszek starcraft do dzis jest krĂłlem RTSĂłw osadzonych w kosmosie! Tak samo jest teraz z Warcraftem III najlepszy RTS w swiecie magii i miecza. Diablo z kaÂżdym dniem zrzesza coraz wiĂŞkszÂą grupe fanĂłw tej durnowatej siekanki. Wszyskie gry blizzarda przeszedÂłem:]

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 06 Oct, 2003

oops sorx :oops: Widzicie sami Âże mnie tego typu gry nie interesujÂą :-) Ale jednak blizzard musiaÂł daĂŚ licencje, aby ExtraGra mogÂła zamieÂściĂŚ Diablo w swoim piÂśmie.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 06 Oct, 2003

MoÂże siĂŞ nie znam ale wydaje mi siĂŞ Âże eXtra gre wydaje Cd-Projekt ktĂłry jest wydawcÂą gier Blizzarda w Polsce i dlatego mĂłgÂł wydaĂŚ w eXtra grze Diablo

Hajper

Post by Hajper » Mon 06 Oct, 2003

MoÂże siĂŞ nie znam ale wydaje mi siĂŞ Âże eXtra gre wydaje Cd-Projekt ktĂłry jest wydawcÂą gier Blizzarda w Polsce i dlatego mĂłgÂł wydaĂŚ w eXtra grze Diablo
RzeczywiÂście nie znasz siĂŞ:-). Faktycznie Cd-Projekt wydaje u nas gry blizzarda ale to nie znaczy ze mogl wydac ze w eXtra Grze. Dlaczego? A no dlatego ze to ze wyda je jaka sama gre jest wydaniem wÂłaÂściwym a gdy wyda sie gre w czasopiÂśmie typu wÂłaÂśnie Extra Gra to jest to juz znany wszystkim Cover CD;-) a blizzard rzadko daje licencje na wydawanie jego gier na cover CD. Nie prĂŞdko zobaczymy Diablo I lub chociazby Warcrafta I w czasopiÂśmie typu CDA czy CLICK!. Extra Gra jest wÂłasnoÂściÂą CD-Projektu co pisaÂłem juz wyzej. Natomiast zeby wydaĂŚ diabeÂłka w extra grze takÂże musieli mieĂŚ pozwolenie od blizzarda ktĂłre jak domyslam sie musiaÂło spooooooro kosztowaĂŚ:D

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 07 Oct, 2003

A tak przyokazji to nie przypomina wam siĂŞ ten temat z innym :-) JeÂśli nie to podaje link tutaj

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 18 Oct, 2003

NajbliÂższe wydanie czasopisma eXtra Gra Wielkie Hity z grÂą Diablo oraz dodatkiem Hellfire zostaÂło z przyczyn niezaleÂżnych od CD Projekt przesuniĂŞte na przyszÂły rok. W listopadzie, w miejsce gry Diablo zostanie wprowadzone do kioskĂłw specjalne wydanie eXtra Gry - niespodzianka

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sat 18 Oct, 2003

Ciekawe co to bĂŞdzie za niespodzianka.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Thu 23 Oct, 2003

A w najnowszym PLAYu dostaniemy 5 peÂłnych wersji gier :
:arrow: Moon Tycoon
:arrow: Sacrifice
:arrow: Pro Beach Soccer 2003
:arrow: Toon Car
:arrow: Ressurection PowrĂłt Czarnego Smoka

Kupie ten numer jedynie ze wzglĂŞdu na Sacrifice, gra byÂła juÂż kiedyÂś chyba w ÂŚGK ale wtedy tego nie kupiÂłem a teraz znowu jest okazja.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 24 Oct, 2003

A ja kupie tylko dlatego Âże .... jest tam kilka pÂłytek :-P i dodatkĂłw. Gry ktĂłre dali nie sÂą dla mnie interesujÂące, ale za to moÂże majÂą jakieÂś fajne Âłatki, albo coÂś w tym rodzaju :)

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 24 Oct, 2003

PrzecieÂż Âłatki moÂżesz sobie poÂściÂągaĂŚ z netu.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 25 Oct, 2003

Gry takrze :-P

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sat 25 Oct, 2003

Ja tam ÂściÂągam sobie z netu koncerty, peÂłno PVek itp. wiĂŞc gier mi siĂŞ nie chce ÂściÂągaĂŚ dlatego jak jest w gazecie to sobie kupie gazete a nie bĂŞde ÂściÂągaĂŚ.

Post Reply