Ufo Enemy Unkown

Jeżeli masz problem z jakąś grą , nie umiesz czegoś uruchomić lub nie wiesz jak coś przejść? To forum jest dla ciebie

Moderator: RayNor

Post Reply
Malcolm2010
Oglądacz

Ufo Enemy Unkown

Post by Malcolm2010 » Thu 07 Aug, 2008

Witam
Czy zna ktoś z Was jakąś stronę z polską wersją gry Ufo Enemy Unkown ponieważ kiedyś taką miałem, a druga sprawa to kody do tej gry tj. wpisywanie unitów (jednosteg czasu do 250) i innych żeczy. Można takie coś znajeść na stronie: http://gry.efef.info/kod/1097.html oraz http://www.gameport.pl/gra,PC,UFO___Enemy_Unknown.html ale ja nie bardzo wiem jak to zrobić zatem proszę o WASZĄ pomoc.
Pozdrawiam
Kuba

Newtown PA
Prawie aktywny użytkownik

Post by Newtown PA » Thu 07 Aug, 2008

a to ciekawe.. . Ja nigdy nie slyszalem o wersji PL , moze jeste nie wiem , ale po co chcesz edytowac hexy >>?? chodzi mi oto ze co to za przyjemnosc z gry jak zaczynasz z ekipa po 255 AP ??

Malcolm2010
Oglądacz

Post by Malcolm2010 » Fri 08 Aug, 2008

Dziękuje za odpowiedź ale nie o to mi chodziło, po prostu napiszcie jak to przerobić.
Kuba

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 08 Aug, 2008

polska wersja była ale nie wiem gdzie mozna sciagnac, tez bym sie chetnie na nia zalapal :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Malcolm2010
Oglądacz

Post by Malcolm2010 » Fri 08 Aug, 2008

Słodki wrote:polska wersja była ale nie wiem gdzie mozna sciagnac, tez bym sie chetnie na nia zalapal :P
W polską wersję grałem pod nazwą UFO "NOL" czyli UFO Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Jakieś 10 lat temu, więc musi gdzieś w necie być.
Pozdrawiam
Kuba

[ Dodano: Pią 08 Sie, 2008 ]
Malcolm2010 wrote:
Słodki wrote:polska wersja była ale nie wiem gdzie mozna sciagnac, tez bym sie chetnie na nia zalapal :P
Witam ponownie ja szukam polskiej wersji UFO jeśli ktoś jednak by znalazł wcześniej dam znać a jeśli nie to prosiłbym o link.
Pozdrawiam
Kuba

[ Dodano: Pią 08 Sie, 2008 ]
Nie wiem ale chyba pod tym linkiem znalazłem polską wersję UFO: http://www.extragry.pl/staregry/?id=393 a może WY już coś znaleźliście ?

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 08 Aug, 2008

www.fajnegry.krakow.pl/ufopl.rar
ja u siebie taką wersję znalazłem, wybrać trzeba język tych na zachód od nas
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Malcolm2010
Oglądacz

Rozpoczęcie gry X-COM

Post by Malcolm2010 » Sat 09 Aug, 2008

Newtown PA wrote:a to ciekawe.. . Ja nigdy nie slyszalem o wersji PL , moze jeste nie wiem , ale po co chcesz edytowac hexy >>?? chodzi mi oto ze co to za przyjemnosc z gry jak zaczynasz z ekipa po 255 AP ??
Panowie tematem postu było edytowanie hexów a my zeszliśmy na polską wersję gry czy ktoś pomoże mi w/w temacie czy nie ? Polska wersja się znalazła więc jak zrobić aby na początku ludzie z X-COMU mieli po 255 AP czy nikt mi nie pomoże ?
Pozdrawiam
Kuba

[ Dodano: Nie 10 Sie, 2008 ]
Witam
Macie rację jaka to przyjemność zaczynać z 255 AP ale polska wersja gry rzeczywiście istnieje. Mam pytanie czy ktoś z Was ukończył UFO- X-Com-Terror-From-The Deep może ktoś zna link na youtube.pl link przejścia w/w tytułu pierwsza część kończy się na cydonii a druga ? I temat tego postu:proszę o pomoc w rozpoczęciu X-COM Defence nr gg: 8187880, skype: Malcolm200008 lub po prostu tu na forum. Proszę o tą pomoc od WAS.
Oraz czy komuś się zacina X-COM Terror From The Deep polska wersja zamiast francuskiej zaraz po rozpoczęciu gry i zapisaniu save ma dysk twardy samo wychodzi gry. TU BĘDĘ PROSIŁ WAS O POMOC
Pozdrawiam
Kuba

[ Dodano: Sro 13 Sie, 2008 ]
Witam
No to pograłem w UFO Defense, bardzo fajna gra ale na nowym miesiącu występuje błąd i tyle, po graniu ! Co zrobić aby uniknąć tego jestem już dosyć daleko a nie chcę grać od nowa. Jeśli nikt nie za rozwiązania, proszę niech tu da link na nie zacinającą się grę trudno zacznę od nowa ale jednak może ktoś zna na to rozwiązanie nie wiem które pliki mam gdzieś przegrać a ha nie zostawiajcie mnie z tym problemem samego.
Dlatego PROSZĘ WAS O POMOC
P.S. U mnie przynajmniej polska wersja gry UFO Defense (X-COM ENEMY UNKNOW) nie działa a przynajmniej link nieco wyżej tego postu. A jeśli nie znajdzie się takowa wersja chciałbym kiedyś w końcu przejść tą grę ale nie w/w wymieniony sposób.
Pozdrawiam
Kuba
Last edited by Malcolm2010 on Sun 10 Aug, 2008, edited 1 time in total.

Post Reply