warcraft 2 przewijanie mapy

Jeżeli masz problem z jakąś grą , nie umiesz czegoś uruchomić lub nie wiesz jak coś przejść? To forum jest dla ciebie

Moderator: RayNor

Post Reply
Nordique
Prawie aktywny użytkownik

warcraft 2 przewijanie mapy

Post by Nordique » Thu 07 Feb, 2008

jak zmniejszyc predkosc przewijania mapy w warcraft 2? (podkreslam ze predkosc gry jest normalna)
Pozdrawiam : >

belt666
Poeta

Post by belt666 » Thu 07 Feb, 2008

chyba jedyne co mozesz zrobic to pobawic sie programem do zwalniania kompa :-) mialem ten sam problem w "czystym" War2 . Natomiast w War2: Battle.net edition juz jest wszystko ok

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 08 Feb, 2008

Próbowałeś ustawić mouse scroll w opcjach na najniższy? Jeśli nie pomogło, proponuję to co mój przedmówca: War2: BN. Ja co prawda grałem na zwykłym War2 i nauczyłem się grać z tym przewijaniem, no ale nie każdy musi mieć 6 zmysł :P
Last edited by -Golbez- on Fri 08 Feb, 2008, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Fri 08 Feb, 2008

Ewentualnie wypróbuj moda o nazwie Wargus....

Nordique
Prawie aktywny użytkownik

Post by Nordique » Sat 09 Feb, 2008

Znacie jakies linki z kad moge zassac w2 battlenet?
Pozdrawiam : >

belt666
Poeta

Post by belt666 » Sun 10 Feb, 2008

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Wed 13 Feb, 2008

Albo zamiast pojedynczego kiczu weź uzbieraj 60 dych i kup tego warcrafcika powyżej plus starcrft+brood war i Diablo 1 (wszystkie po angielsku). To z aukcji to wcyiągnięte z tego zestawu ;/. Sam mam dwie wersje War.2 BN.E: jedna z CDA druga z tego zestawu ;) Poza tym nie wiem co ci szkodzi grać w BN.E zamiast w zwykłego? przecież są wszystkie stare mapy i kampanie ;P
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Post Reply