Commandos 2

Jeżeli masz problem z jakąś grą , nie umiesz czegoś uruchomić lub nie wiesz jak coś przejść? To forum jest dla ciebie

Moderator: RayNor

ODPOWIEDZ
szyderca
Prawie aktywny użytkownik

Commandos 2

Post autor: szyderca » wt 29 maja, 2007

Natrafiłem na mały problem w 3 misji. Jestem już przy samym końcu, muszę jedynie odczytać wiadomość za pomocą enigmy i ewakuować się. Mam kartkę z wiadomością i maszynę, nie wiem tylko co trzeba zrobić, aby odczytać wiadomość. Próbowałem już różnych sposobów, ale się nie udało. Jak klikam na cele misji i na polecenie odczytania wiadomości, to prowadzi mnie to do tego pomieszczenia, z którego ukradłem enigme. Tam jest 2 oficerów, których co chwilę muszę butować, aby nie odzyskali przytomności, ide do miejsca wskazanego przez żółtą strzałkę i próbuję w jakiś sposób skorzystać z maszyny, jednak jak już mówiłem na próżno, w dodatku w pomocy (w grze) nie ma żadnych wskazówek na ten temat. Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym wdzięczny.

[ Dodano: Wto 29 Maj, 2007 ]
Już sobie poradziłem z tym problemem. Okazało się, że wiadomość do rozszyfrowania miała ta babka z męskim głosem, a nie złodziej. Gdybym miał jeszcze jakiś problem to dam znać. Jeśli Wy również utknęliście i nie możecie sobie poradzić z czymś w tej gierce, to opisujcie w tym temacie w czym rzecz :)

ODPOWIEDZ