problem z grą "mu"

Jeżeli masz problem z jakąś grą , nie umiesz czegoś uruchomić lub nie wiesz jak coś przejść? To forum jest dla ciebie

Moderator: RayNor

Post Reply
Jecht
Oglądacz

problem z grą "mu"

Post by Jecht » Fri 22 Sep, 2006

Nie wiem od czego zacząć ale spróbuje.Kolega polecił mi że jest taka gra jak mu(mulance chyba ale nie mam pojecia więc przepraszam za to jeżeli się pomyliłem).Cóż gościu nie powiedział mi jak w to się gra a co dopiero gdzie mozna to ściągnąć.Powiedział mi wtedy że trzeba się gdzieś zalogować i ściągnąć tą gre ale kiedy spróbowałem patrze jest tu 1000 plików .I jest taka prośba może ktoś "dokładnie" napisać o co chodzi z tym.Ale najdokładniej żebym mógł skapować o co biega.Dziękęks i pozdro

P.S może się nie stawia PSów w poscie ale zapomniałem dodać że może ktos mi wytłumaczyć jak w to się gra i o co w tym wszystkim chodzi(czyt.po co te całe zamieszanie).gg 1664139 jakby co.Można też pisać jeżeli znasz Naruto,DB,wszsytki gry na ps2 narx

navi
~[TipS Team FG ]~

Post by navi » Sun 01 Oct, 2006

Na tej stronie się rejestrujesz:

Code: Select all

http://www.globalmuonline.com/register_form.php?agree=true
Na tej ściągasz:

Code: Select all

http://www.download.com/Global-MU-Online/3000-7541-10504067.html?part=id-GlobalMUO&subj=dl&tag=button
Mu to jest gra internetowa, grasz z graczami z całego świata
Last edited by navi on Sun 01 Oct, 2006, edited 1 time in total.

nikt
Poeta

Post by nikt » Mon 02 Oct, 2006

To poprostu kolorowe mmorpg. Osobiscie odradzam bo poza kolorowymi przedmiotami i ladnym wygladem niewiele tam jest... Tylko tluczenie mobow wsumie... Wg mnie jepiej jesli poszukasz innej gierki tego typu bardziej rozwinietej lub z lepszym pvp. Wedlug mnie lepiej bedzie jesli zrezygnujesz z mu i zaczniesz grac w helbreath, darkeden albo lineage 2.

navi
~[TipS Team FG ]~

Post by navi » Mon 02 Oct, 2006

Albo w Tibie :)

Post Reply