"Fate"

Jeżeli masz problem z jakąś grą , nie umiesz czegoś uruchomić lub nie wiesz jak coś przejść? To forum jest dla ciebie

Moderator: RayNor

Post Reply
nikt
Poeta

"Fate"

Post by nikt » Mon 11 Sep, 2006

Niedawno sciagnalem gre "Fate" i mam dosyc denerwujacy problem... Niewazne ile gram ani ktory raz zaczynam od poczatku po wyjsciu z gry nie moge jej kontynuowac... Musze zaczynac od poczatku bo nie pokazuje sie opcja kontynuacji.. :|

Problem pojawil sie po scrakowaniu gry, przedtem dzialala normalnie (plus bylo pare drobnych roznic), ale grac bez cracka mozna tylko kilka razy bodajrze :|. Po paru uruchomieniach (bodajrze 3 razy uruchamialem) wola o $ :/

Jesli ktos mial podobny problem i udalo mu sie z nim jakos poradzic pls niech da znac jak to zrobil XD (jesli kluci sie to z regulaminem w jakis sposob to na pm :] )

Mowie z gory ze nie mam zamiaru placic :P bo wedlug mnie to wogole jest walniete zeby ktos wolal kase (za kazde uruchomie gry :/) za cos w co gra sie po singlu i jest wsumie cukierkowym plagiatem diablo...
----------------------------------------------------------------------------
hmmm powiedzmy ze temat jest nieaktualny juz :|... Wiem, ze moze to wygladac nieco dziwnie, ze tak szybko, ale poszperalem troche po necie i sam sie bawilem :| gra jest dziwnie zrobiona - zeby gras po singlu trzeba byc podpietym do internetu :|, pozatym wyczytalem na necie ze podobno firma wypuszczajaca ta gre napchala ja troszke oprogramowaniem szpiegowskim... Podobno niegrozne itp ale nie chce miec zadnego syfu na dysku innym tez troche odradzam. Gdyby jednak ktos mial podobny problem i nie przejmowal sie wirusami to pm - wysle w miare dzialajace pliki do obejscia systemu kredytow (czy jak sie to tam zwie).
Last edited by nikt on Tue 12 Sep, 2006, edited 1 time in total.

fajnegry2
Oglądacz

Post by fajnegry2 » Fri 01 Dec, 2006

ja mam taki sam problem i chcialbym obejsc te zabezpieczenia

nikt
Poeta

Post by nikt » Fri 01 Dec, 2006

Bedzie ciezko.. :| Ja sie poddalem wsumie w poszukiwaniach... Jakis czas temu trafilem na polska stronke z recenzjami rpgow na wszystkie praktycznie sprzety (psx, atari, pc c64 itp) i tam mieli recenzje tej gry. Jesli znowu sie na nich natkne to postaram sie napisac do recenzenta ( o ile pamiec nie nawali :|) o info czy udalo mu sie cos z tym zrobic.

fajnegry2
Oglądacz

Post by fajnegry2 » Sat 02 Dec, 2006

ok dzieki:)

Post Reply