Problem z Ufo: Terror from the deep

Jeżeli masz problem z jakąś grą , nie umiesz czegoś uruchomić lub nie wiesz jak coś przejść? To forum jest dla ciebie

Moderator: RayNor

Post Reply
Tealc
Oglądacz

Problem z Ufo: Terror from the deep

Post by Tealc » Tue 30 May, 2006

Witam,
mam problem, posiadam kompa 2,6 GHz Celerona spowalniam go do ponizej 10% gra dziala dobrze do momentu zakonczenia 1 tury w Terrorze... i tylko tam. Na wszelkie inne misje moge latac i je swobodnie konczyc. Jednak gdy lece na misje oswobodzenia miasta, to niestety, gdy klikam na zakonczenie tury gra automatycznie mi sie wylacza :(.
Jezeli ktos wie co moze byc tego powodem to prosze napiszcie, bardzo lubie ta gre i chce sobie znow w to pograc. (juz kiedys gralem na tym komputerze i takowego problemu nie bylo) PC-ta spowalniam programem Mo'slo..
Prosze pomozcie :|

Pozdrawiam

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 31 May, 2006

Użyj DOSBox'a dostępnego na stronie w dziale "Programy". W FAQ, w punkcie 11 masz instrukcję jego użytkowania.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

nikt
Poeta

Post by nikt » Wed 31 May, 2006

Mozesz miec tez jakas "walnieta" wersje... Kiedys mialem wersje, ze juz od pierwszego miesiaca zaczynaly sie cyrki w grze... Niepojawialy mi sie praktycznie zadne misje terroru, zadko wykrywalem jakis statek, a na zakonczenie miesiaca bardzo negatywne oceny... Nawet na najnizszym poziomie trudnosci... A z tego co kojarze z grania w podstawowce to powinien mi sie pojawiac przynajmniej jeden terror na miesiac - niepamietam, zeby na tamtej wersji zdarzyl mi sie miesiac bez terroru. Jesli Dosbox niczego niezmieni to sciagnij jeszcze raz gre, najlepiej z innej strony niz masz aktualna wersje.

Tealc
Oglądacz

Post by Tealc » Thu 01 Jun, 2006

Starscream dzieki wielke :) zadzialalo. <jupi> :mrgreen:
DOSBox pomogl.

pozdrawiam

Post Reply