Czytać!!! DOTYCZY TEGO DZIAŁU

Jeżeli masz problem z jakąś grą , nie umiesz czegoś uruchomić lub nie wiesz jak coś przejść? To forum jest dla ciebie

Moderator: RayNor

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Tue 16 Aug, 2005

Nosferatu wrote:No bo ray poczul nareszcie sile jaka w nim drzemie.I zrownal nas z nim bo wszyscy teraz mamy po 2 pkt
O tak :!: A poza tym, przepraszam Cię, że wkurzyłem się na Ciebie w temacie "gowno w grze quake" (przepraszam za pierwsze słowo nazwy :D ), ale naprawdę mnie doprowadziłeś tam do szewskiej pasji.

Ty masz ostrzeżenie od Rayka za denerwowanie innych użytkowników forum oraz nabijanie liczby postów, a ja też mam ostrzeżenie od Rayka, tym razem za pisanie bezsensownych postów i statsiarstwo. My mamy jeszcze po ostrzeżeniu od Płaskiego - mistrza forum.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 16 Aug, 2005

A kogo to do ch*&# obchodzi, opamietajcie sie. Za jedym postem byscie w ogien skoczyli.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 16 Aug, 2005

Mylisz si.No ale nic to to twoje zdanie ja mam inne.Aczkolwieg nie powiesz mi ze malo piszesz bo ostatnio duzo odpowiadasz
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Tue 16 Aug, 2005

panowie o czym wy w ogóle rozmawiacie ? kogo to obchodzi
KONIEC OT,wszystko co po tym poście będzie nie natemat bezie kasowane i nagradzane punktami
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 23 Jan, 2007

Ogłoszenie:
" Jeśli autorzy tematów w dziale "POMOCY" dostali żądaną odpowiedź bądź sobie z owym problemem sami poradzili --> proszeni są o wpisanie w tytule tematu "Załatwione" " Pomoże mi to zamykać nieaktualne/załatwione już tematy.
Last edited by RayNor on Tue 23 Jan, 2007, edited 1 time in total.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Locked