Muzyka

Forum specjalnie stworzone dla wszelkiego rodzaju ankiet :-)

Moderator: RayNor

jakiej muzyki najchĂŞtniej sÂłuchasz?

hip hop
4
15%
rock lub metal
19
73%
pop
1
4%
tecno trance i podobne
2
8%
rnb soul
0
No votes
inne znane
0
No votes

Total votes: 26

biohed
Poeta

Post by biohed » Sat 25 Jan, 2003

sadzac po tym,ze nikt przez dluzszy czas nie odpisuje mozna wnioskowac,ze nikt nie zna PROLAPSE, ale moze ktos zna BIOHAZARD :twisted:
What doesn't kill makes me stronger

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sat 25 Jan, 2003

JeÂżeli tkoÂś nie sÂłucha takiej muzyki to ciĂŞÂżko, Âżeby ktoÂś znaÂł te nazwy (sam ich nie znam)... Inna osoba moÂże teÂż zapytaĂŚ czy znasz to i tamto... A Ty nie.... I po co takie posty :?: :!:

SaleiB
Poeta

Post by SaleiB » Mon 10 Feb, 2003

mam pytanie :
co sÂądzicie o wyborze ich troje do reprezntowania polski na eurowizji?

bo ja uwazam ze to zdrajcy narodowi, malo im bylo wystepĂłw w polsce to jeszce do niemcĂłw pojechali, to sie mija z celem

ponadto polska dla plakĂłw a ziemia dla ziemiakĂłw

pozdr

volume
Poeta

Post by volume » Mon 10 Feb, 2003

Hm... To, Âże zostali wybrani to mi akurat wisi, bo zobaczcie sami czym jest ta eurowizja? Tam jest taka kicha wystawiana, Âże aÂż gÂłupio. Jak oglÂądaÂłem ostatnio eurowizjĂŞ (Piasek byÂł wtedy z Polski i miaÂł takie zaj...ste futerko, ktĂłrym potem rzucaÂł :D ) to miaÂłem takÂą breche, Âże teraz na samÂą myÂśl o tym chce mi siĂŞ ÂśmiaĂŚ. BĂŞdÂą tam pasowaĂŚ.

A z tym, Âże siĂŞ jeszcze do NiemcĂłw pchajÂą to trochĂŞ przeginka jednak. Fakt, Âże chcÂą tam zrobiĂŚ karierĂŞ, ale zostali wybrani do reprezentowania Polski i powinni daĂŚ z siebie wszystko dla tego kraju. No bo niby jak to teraz bĂŞdzie: bardziej bĂŞdÂą siĂŞ staraĂŚ podczas wykonywania piosenki polskiej czy niemieckiej? To tak jakby piÂłkarz z podwĂłjnym obywatelstwem chciaÂł startowaĂŚ na mistrzostwach Âświata w dwĂłch reprezentacjach.

Mashroom
Poeta

Post by Mashroom » Mon 10 Feb, 2003

Children Of Bodom, In Flames, Moonspell (to byly IMHO najlepsze) Therion, Blind Guardian, Iron Maiden, Angel Dust, Cradle Of Filth, Hammerfall, Nigthwish, Sonata Arctica, Soilwork, Slipknot, Brujeria troche, Apocaliptyca (ostatnia plyta - Jammin' - wyje...swietna heh...), Rammsteinem nie pogardze i polskim Virginem tez nie...
...

Bez997
Prawie aktywny użytkownik

Post by Bez997 » Fri 14 Feb, 2003

No wreszcie ktoÂś (w miarĂŞ) porzÂądny!
Najlepsze co wymieniÂłeÂś to Credki i Iron Maiden, mĂłgÂłbyÂś jeszcze zapodaĂŚ Mayhem.
OsobiÂście podobajÂą mi siĂŞ tylko 2 piosenki metalowe (tytuÂły podam jak ktoÂś siĂŞ spyta), ale mam wporzo kumpli ktĂłrzy siĂŞ zachwycajÂą black-metalem - conieco wiem o tegotypu zespoÂłach i je szanujĂŞ.
WkurzajÂą mnie Ci pozerzy co sÂłuchaja Papa Roach i uwaÂżajÂą siĂŞ za wielkich MetalĂłw :evil:
Trzeba im wytÂłumaczyĂŚ co to prawdziwy Metal!!! :twisted:
Ale i tak najbardziej lubiĂŞ HardRock lat 70-tych.
Nikt juÂż nie robi takiej muzyki jak z przed laty: Led Zeppelin (<=zobacz obrazek obok), Budgie, Pink floyd, the Doors, Jimi Hendrix.
To jest dopiero dobra muzyka!
PosÂłuchaj Sobie takich piosenek jak:
"Since, I'v been loving you" ZepplinĂłw,
"Shine on You Crazy Diamond" FloydĂłw,
"All Along the Watchtower" Hendrixa - wymiĂŞkniesz :oops: !
Nikt tu nie Âśpiewa jakie to Âżycie majÂą zafajdane, zresztÂą nie liczy siĂŞ wokal tylko ta wirtuozeria na instrumentach!
Nikt juÂż tak nie gra na gitarze jak swego czasu Jimmy Page czy Jimi Hendrix.
A z dzisiejszych czasĂłw sÂłucham Radioheada.
Po prostu powala.
I nie mĂłwcie Mi wiĂŞcej o Hiphopie czy jeszcze gorzej o zafajdanym "New-metalu" (niewiem kto wymyÂśliÂł tĂŞ nazwĂŞ - dla mnie to pozerstwo).
A najbardziej mnuie wkurza Ta wszechobecna komercja w muzyce. :x
PÂłyt nie robi siĂŞ juÂż dla dobrej muzyki, lecz TYLKO dla pieniĂŞdy.
I taka jest niestety smutna prawda. :cry:
PoprowadÂĽ Zeppelina!

volume
Poeta

Post by volume » Fri 14 Feb, 2003

Hehehe. WidzĂŞ, Âże dobrej muzy sÂłuchasz. W peÂłni siĂŞ z tobÂą zgadzam, Âże prawdziwy metal to stare dobre zespoÂły. Ten caÂły "Nu metal" to jeden wielki syf!
Iron Maiden to mam wszystkie pÂłyty, FloydĂłw teÂż mam sporo, i wogĂłle duÂżo tego mam ale powiedz mi jak moÂżesz jakie masz pÂłyty The Budgie. Bo ja mam tylko jakiegoÂś debesciaka, a jak dla mnie to kolesie wymiatajÂą.

P.S. WÂłaÂśnie ÂściÂągam koncert floydĂłw jaki dali w jakimÂś barze zanim wydali pÂłyte!
P.S.2 UP THE IRONS!!!

Bez997

Post by Bez997 » Fri 14 Feb, 2003

Nareszcie bratnia dusza! :wink:
Moje pÂłyty Budgie to:
"Budgie" - ich pierwsza pÂłyta ,utwory: Guts (Yeah!), Homicidal Suecidal;
"Squawk" - ich druga pÂłyta, utwory:Whisky River , Drugstore Woman;
MĂłj kumpel ma jeszcze "Never turn back on a friend" z niezapomnianym Breadfanem!
WiêkszoœÌ p³yt Budgie mo¿na kupiÌ w Mediamarkcie za cenê <25z³ (!!!) :D wiêc polecam.
Budgie ogólnie jest dla mnie kultowe ,tylko niestety nie mogê znaleŸÌ na necie ich ¿adnego koncertu :cry: !
JakbyÂś cosik znalazÂł to zapodaj...
Tych floydĂłw co ÂściÂągasz to teÂż moÂżesz podaĂŚ skÂąd bo byÂłbym chĂŞtny.
MoÂżesz kiedyÂś do mnie zagadaĂŚ na tlena: bez997@tlen.pl
Po za tym w chacie mam na VHS film oryginalny "The Wall" - tak, tak... Cudo! :lol:

P.S. Ironi gĂłrÂą :***: , tylko szkoda Âże tak trudno zdobyĂŚ Ed-huntera! :(
PoprowadÂĽ Zeppelina!

volume
Poeta

Post by volume » Sat 15 Feb, 2003

BĂŞdĂŞ szukaÂł, bĂŞdĂŞ ÂściÂągaÂł.

Tych floydĂłw to z soulseeka ÂściÂągam (soulseek wreszcie wrĂłciÂł!!!).

Breadfan? Czy to nie jest jeden z ich kawaÂłkĂłw? To jest chyba taki bardziej bluesowy utworek? Ale pewnoÂści nie mam.

Na tlena nie zagadam bo nie mam :wink:

A ja mam oryginalnego The Walla na analogu 8) (i jeszcze DARK SITE OF THE MOON I WISH YOU WERE HERE) to jest dopiero rare :D

Ed Huntera trudno? MoÂże. Ja tam nie miaÂłem wiĂŞkszych trudnoÂści.

Dziêki za te tytu³y p³yt. Teraz bêdzie je ³atwiej znaleŸÌ.

Bez997

Post by Bez997 » Sat 15 Feb, 2003

MoÂże wyjdĂŞ na lamera, ale nie zabardzo wiem co to soulseek... :oops:
:idea: A Breadfan to jest najbardziej znany kawaÂłek Budgie! - nie masz tego na skÂładance?!
A masz chociaÂż GG? To wtedy Ja Do Ciebie zagadam.
SkÂąd Ty masz te pÂłyty?
One sÂą teraz warte grube miliony! :o
Ty to naprawde jesteÂś dobry :P !
A z Ed-hunterem jest tak: WidziaÂłem kiedyÂś w sklepie za 60 zÂł, ale w koĂącu wysprzedali, a w empiku jest nadal za 180zÂł!!! :?
To chyba lekka przesada...

P.S.
A masz coÂś jeszcze DoorsĂłw lub ZepplinĂłw?
PoprowadÂĽ Zeppelina!

volume
Poeta

Post by volume » Sat 15 Feb, 2003

SoulSeek jak juÂż gdzieÂś pisaÂłem to najlepsza alternatywna sieĂŚ p2p. Ludzie, ktĂłrzy tego uÂżywajÂą udostĂŞpniajÂą z reguÂły rzeczy unikatowe, trudno dostĂŞpne, ogĂłlnie jest tam duÂżo alternatywnych rzeczy. InstalkĂŞ ÂściÂągniesz sobie z http://www.slsk.org Polecam!

Ha! SprawdzaÂłem mam Breadfana. To jest to o czym myÂślaÂłem!

Mam gg. Dam Ci na priva.

PÂłyty skÂąd mam to mam :wink: (wiem ile sÂą warte :D )

Z Ed Hunterem to jest tak: rzeczywiÂście qrewsko drogi, i maÂło ambitny. OgĂłlnie poracha, ale mieĂŚ wypada.

Doorsów mam wszystko w mp3 na p³ytach razem z teledyskami, tekstami i ró¿nymi bajerami, Zeppelinów to za du¿o nie mam. IV i jakiegoœ debeœciaka.

Bez997

Post by Bez997 » Wed 26 Feb, 2003

Ufff...
DÂługo mnie nie byÂło, bo jakoÂś nie miaÂłem czasu sie odzywaĂŚ :wink:

Ten Soulseek chyba na razie tak Âśrednio dziaÂła.
Jak go w³¹czam to Mi sie komp wiesza, wiec na razie u¿ywam Kaziska i DC.

Sorry Âże sie na GG nie odzywam, ale Âżebym MĂłgÂł do kogoÂś zagadaĂŚ na GG, to sam musze miec numer GG, A jakoÂś specjalnie Mi sie nie chce instalowaĂŚ :)

ZauwaÂżyÂłem ostatnio jednÂą tendencjĂŞ:
Od kiedy My zaczĂŞliÂśmy rozmawiaĂŚ o porzÂądnej Muzie, to jakoÂś Ci wszyscy pozerzy sÂłuchajÂący Hip-Hopu i Nju-"metalu" siĂŞ zatkali.
CzyÂżby wymiĂŞkli ?... :lol:
PoprowadÂĽ Zeppelina!

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Wed 26 Feb, 2003

Bez997 wrote:ZauwaÂżyÂłem ostatnio jednÂą tendencjĂŞ:
Od kiedy My zaczĂŞliÂśmy rozmawiaĂŚ o porzÂądnej Muzie, to jakoÂś Ci wszyscy pozerzy sÂłuchajÂący Hip-Hopu i Nju-"metalu" siĂŞ zatkali.
CzyÂżby wymiĂŞkli ?... :lol:
A moÂżna zapytaĂŚ co Ty nazywasz porzÂądnÂą muzÂą?
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Mashroom
Poeta

Post by Mashroom » Wed 26 Feb, 2003

heh bez...na poczatku napisales ze porzadnej muzy slucham a teraz mowisz ze wymieklem??? lol ja slucham innej klasyki troche niz wy...ale jednak...chocby MANOWAR...IRON MAIDEN...SLAYER czy OLD METALLICA...nie wypowiadam sie o floydach, hendrixie etc bo ich niezbyt sluchalem i sie na nich nie znam. Ale slucham takze nowszych...Soilwork, Children Of Bodom, In Flames, Nightwish czy Therion (therion juz tez niemlody ale na poczatku gral ciezki black a teraz ostatnio (5-6lat?) zmienil styl) (te dwa ostatnie to rzadziej.) Moglbym wymieniac wiele no ale po co? (btw. papa roach shit, offspring shit, linkin park shit, limb bizkit shit, jedynie pod ujdzie...pojedyncze piosenki...)

ps. Heroes Del Silencio nieistniejacy juz rockowy hiszpanski zespol...polecam...powinien sie wam bardzo spodobac

UPDATE: a propos Soulseeka...wlasnie trzeba poczekac kiedy wiesza kompa...on sie po prostu wtedy laczy z serverem, pobiera liste pokoi, etc.
...

Hajper

Post by Hajper » Wed 26 Feb, 2003

Moge wiedziec kto oprocz mnie slucha techniawy ?? napisz i nie wstydz sie :D

Post Reply