Przeglądarka Internetowa

Forum specjalnie stworzone dla wszelkiego rodzaju ankiet :-)

Moderator: RayNor

Która przeglądarka jest najlepsza

Mozilla
32
68%
Internet Explorer
3
6%
Opera
12
26%
Netscape
0
Brak głosów
Gecko (nie jestem pewnien nazwy, ale to jest ta co jest znaczek przy Marosanie)
0
Brak głosów
Avant Browser
0
Brak głosów
Lynx
0
Brak głosów
SeaMonkey
0
Brak głosów
Flock
0
Brak głosów

Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » pt 02 lis, 2007

widzisz, ty to wiesz, ja to wiem, ale dla innych to ff jest naj bo tak mówią inni ;)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » pt 02 lis, 2007

Jedi_Master pisze:Powiem [Richy], że jesteś kretynem idiota i debilem i nie mam o tobie dużego wniemania
Brak szacunku ze strony osoby akurat takiej jak ty jest dość pochlebiający :) W końcu dzisiaj rozpuszczone 14 latki sikają do góry, chodzą w kapturach myśląc że są już dorosłe, modlą się do Ronaldinho (czasem też do Beckhama)...a no i do Czesia z tej mało śmiesznej bajki :P. Gdzie te czasy młodzieży wychowanej na Dragon Ball'u ?:P Żal mi cie... zresztą nie tylko mi :)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Jedi_Master
Poeta
Kontakt:

Post autor: Jedi_Master » pt 02 lis, 2007

plaski pisze:widzisz, ty to wiesz, ja to wiem, ale dla innych to ff jest naj bo tak mówią inni ;)
Ja tak nie mówię tylko dlatego, że mówią inni tylko po prostu znam firefoxa bo go sam używam! Taki z ciebie inteligent...
Richy pisze:Brak szacunku ze strony osoby akurat takiej jak ty jest dość pochlebiający :) W końcu dzisiaj rozpuszczone 14 latki sikają do góry, chodzą w kapturach myśląc że są już dorosłe, modlą się do Ronaldinho (czasem też do Beckhama)...a no i do Czesia z tej mało śmiesznej bajki :P . Gdzie te czasy młodzieży wychowanej na Dragon Ball'u ?:P Żal mi cie... zresztą nie tylko mi :)
W jednym wątku napisałeś "wyskocz z okna i zrób o tym grę". Odpieram to jako atak z twojej strony na siebie więc mam cię za wroga. I jak mówiłem, jesteś debilem idiotą i nie mam o tobie dużego wniemania. Poza tym tamten żart (patrz po słowie "napisałeś") Był tak samo śmieszny jak wspomniany przez ciebie Czesio... Jesteś żałosny i tyle...
http://www.gmland.prv.pl/ <- lubisz gry? a chcesz się nauczyć je robić? WEJDŹ!

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » pt 02 lis, 2007

Jedi_Master, dostajesz bana za:
1/głupote
2/bycie dzickiem neo
3/pisałem o głupocie?
4/wkurwianie admina

Awatar użytkownika
Shaggy
Partyjny :-)

Post autor: Shaggy » pn 03 gru, 2007

Haha, jakie miłe zaskoczenie. Dawno nie byłem na tym forum a tutaj już Jedi_Master poleciał :) Ja szanuję FireFox'a bo wyleczył mnie z dysleksji, a konkretniej z dysortografii, która mnie męczyła od dawien dawna.

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pn 03 gru, 2007

hehe, dopiero teraz trafiłem na te "ostre" teksty : D
Wracając do tematu... niedługo wychodzi Mozilla FireFox 3 ;0

EDIT: hehe! teraz nowy user FireFox'a 3 beta (a.k.a. Minefield)
Ostatnio zmieniony sob 08 gru, 2007 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 1 raz.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » sob 22 gru, 2007

A ja osobiście używam dwóch przeglądarek...
Internet Explorer 7, a poza tym czasem Sea Monkey stosuję, ale przeważnie na IE jadę (mam najnowszy AutoPatcher - czyli wszystkie łatki jakie wyszły do tej pory itp. i jestem bardzo zadowolony z działania IE :-) ).
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody
------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
mantis
Poeta
Kontakt:

Post autor: mantis » wt 25 gru, 2007

Zaczynałem od IE, później surfowałem na Operze. Obecnie używam Mozilli Firefox - zdecydowanie najlepsza przeglądarka. Podobnie jak Opera posiada "pasek kart", dzięki któremu nie zawalamy tego dolnego Windowsowego. Dodatkową, niesamowicie przydatną opcją jest funkcja podkreślania błędów ortograficznych. Możliwe, że jakby każdy korzystał z tej przeglądarki, to na forach internetowych zabrakłoby byków polonistycznych i nie tępiłoby się tak "Dzieci Neostrady". Problem w tym, że owa grupa jeździ na standardowym IE i jest ograniczona do swojego mało wyedukowanego słownictwa.
http://www.fireworks.com.pl/ - portal o fajerwerkach komercyjnych

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » ndz 13 sty, 2008

plaski pisze:wkurwianie admina
punkcik za wulgaryzmy.

Ja osobiście używam firefoxa, a tak pozatym to uważacie że co jest lepsze: mozilla czy firefox?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
maxdemage
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: maxdemage » ndz 13 sty, 2008

Jak dla mnie Opera to nr 1, ale cenie sobie FireFoxa i Safari... z IE w sumie tez korzystam, w momentach w ktorych sprawdzam jak dane formatowanie dokumentu wyglada na przegladarce microsoftowskiej... ;p i przewaznie strasznie mnie zaskakuje. Ale to szczegoly. Generalnie nie mam az tak zlego zdania o IE... ale nie jest ono tez dobre.
A wiec podsumowujac, Opera - i polecam sprobowanie kazdemu... przeciez to nic nie kosztujue ;p

Awatar użytkownika
Kajak
Prawie aktywny użytkownik

Re: Przeglądarka Internetowa

Post autor: Kajak » śr 12 gru, 2018

Starscream pisze:
pt 22 wrz, 2006
Dla mnie najlepszą przeglądarką jest Firefox, Firefox i jeszcze raz Firefox. Ma to, czego strasznie brakuje w IE: szybkie łatanie każdego ujawnionego błędu bezpieczeństwa, przeglądanie w panelach, motywy, obsługa najnowocześniejszych standardów tworzenia stron WWW i rozszerzanie funkcjonalności dzięki instalacji rozszerzeń (ja np. mam rozszerzenie WeatherFox 0.5.1, które pokazuje informacje pogodowe).
Aktualizacja z dn. 12.12.2018 r.:
Obecnie obok Firefoksa używam również Google Chrome'a – aby móc korzystać ze stron, który nie działają na Lisku.

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » sob 15 gru, 2018

Ja w dzisiejszych czasach na komputerze stawiam na Firefoxa z okazjonalnym wsparciem Opery albo Vivaldiego.
Na Androidzie tylko Opera.

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » wt 01 sty, 2019

Używam:
Chrome (szybko synchronizuje zakładki z Andka na PC i odwrotnie)
Firefox (ma świetne wtyczki np do pobierania filmów z Youtube albo CDA)
Opery (okazjonalnie, silnik chrome i dużo dobrych dodatków)

czasem odpalę Edge (do instalacji wyżej wymienionych ;) )

----
na telefonie śmigam przeważnie Samsung Browser, na tablecie ino Chrome.

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » wt 01 sty, 2019

A ja ciągle siedzę na chińskim maxthonie.
Czasem na Chromnie, bo najlepiej ogarnia przeglądarkowe settlersy :)

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » wt 01 sty, 2019

Ja Maxthon'a używałem długo (od 2005 przez kilka lat), jeszcze z circa ~8 lat temu, ale tak wyszło, że po którejś reinstalacje systemu, porzuciłem to rozwiązanie na rzec (chyba) wtedy Firefoxa.

...po jakimś czasie napotkałem w sieci cynka o śledzeniu wszelkich poczynań z tej apki przez skośnookich, łącznie z hasłami.... aż się włosy na głowie elektryzują.

Kod: Zaznacz cały

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/bardzo-sie-zdziwie-jesli-to-wyjdzie-na-jaw-czyli-wyrzuccie-maxthona/

ODPOWIEDZ