Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci w Polsce?

Forum specjalnie stworzone dla wszelkiego rodzaju ankiet :-)

Moderator: RayNor

Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci w Polsce?

Zdecydowanie tak
11
44%
Zdecydowanie nie
6
24%
Raczej tak
4
16%
Raczej nie
4
16%
Nie mam zdania
0
No votes

Total votes: 25

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Tue 02 Aug, 2005

Nosferatu wrote:PeO z twoich postow mozna wywnioskowac ze najlepeij takich bandziorow wypuscic.
PeO wrote:Zamiast zabijać morderców, pedofilów itp.. niech ucinają im różne części ciała.
Rzeczywiście.. :roll:
Nosferatu wrote:Chyba ze ty w jakims seminarium jestes i umiesz takie cos przebaczyc.
Mogę Cię pobić, nawet ciężko. Ale nie zabić..
Ani ja, ani Ty, ani nikt inny takiego prawa nie miał, nie ma i miał nie będzie.

A ludzie z seminariów biją takich jak Ty na głowę właśnie przez to, że potrafią wybaczać.
Zaczynam się zastanawiać czy swojego tatę też lałeś jak on Ci złoił skórę za jakieś przewinienie. Przecież nie wolno wybaczać, trzeba oddać. Twoja chęć zemsty nie może umrzeć..!
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 02 Aug, 2005

Chodzilo mi ze z twojej calej wypowiedzi a ty mi tu poszczegolne zdania wyciagasz.

A po drugi, to mylisz sie.Masz bledne przekonanie i podales bledny przyklad ktory mozna zastosowac w druga strone a co jesli czlowiek ktory zabil 10 osob zostanie skazany na strate obu nog i reki a on na wozku inwalidzkim przyprowadzony przez podpitego kolege podjedzie pod szkole i jedna reka wystrzela 20 dzieci??I co ??wtedy wedlug twojej koncepcji trzeba uciac mu druga a taki typek moze sobie proteze kupic i nadal bedzie sztrzelal.Nie chodzi nam ze zabijac kazdego ale szczegolnych zwyrodnialcow.
A podajac taki przyklad co bys zrobil:
Jakis zboczek zgwalcil twoja siostre i zabil ja potem - sad skazal go na dozywocie a tamten po ogloszeniu wyroku tylko sie usmiechnal do ciebie i co tez bys sie do niego usmiechnal??
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Thu 04 Aug, 2005

Jakis zboczek zgwalcil twoja siostre i zabil ja potem - sad skazal go na dozywocie a tamten po ogloszeniu wyroku tylko sie usmiechnal do ciebie i co tez bys sie do niego usmiechnal??
Nie uśmiechnąłbym się, ale życzyłbym mu miłego pobytu w więzieniu i dałbym troszkę wazeliny, żeby mu łatwiej było. :)

Tyle mi w zupełności wystarczy.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 04 Aug, 2005

No moze zly przyklad bo zboczkom jest tam ciezko ale jakby tylko zabil , to co ??nie wciskaj mi takiego kitu ze masz takie wplywy ze bedziesz jakies cynki dawal qmplom z kicia :D :D :roll: i jesli doszla by do ciebie wiadomosc ze ten gostek dobrze sie mam pije sobie w kiciu pali itp itd. to co nie pragnalbys mu pogorszyc losu??
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Thu 04 Aug, 2005

Tu właśnie pojawia się problem, kolesie trafiający za zabójstwo (nie na tle seksualnym ani nie psychole) w kiciu stają się gitami i sobie ciurają w karty i palą fajne.

Co z kolei z pedofilami i innymi dewiantami którzy są skazywani na więzienie - to jest praktycznie kara śmierci, bo na zabójstwo pedofila nawet klawisze przymykają oczy. Zatem powstaje błędne koło. Nie ma kary śmierci, ale jest.

Z kolei zastanawia mnie fakt co z kolesiami skazanymi na dożywocie? Czy to nie jest kara śmierci metodą zgnicia w pace? Już nawet nie wiem co jest lepsze - być zamkniętym w pokoju 4x3 metry do KOŃCA życia czy zginąć.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 05 Aug, 2005

Zawsze mozna zwiac a to w Polsce takie trudne nie jest.Ale faktycznie dla skazanego na dozywocie chyba lepsza by byla smierc
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 05 Aug, 2005

Niby dlaczego?? Zawsze może uciec z paki :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

kalejdoskop
Poeta

Post by kalejdoskop » Fri 05 Aug, 2005

Zawsze da się zbudować więzienie, z którego nikt nie będzie mógł uciec (przykład-warszawska cytadela). Ludzie w nim więzieni byliby co prawda dosłownie "szczuci" pilnowaniem, ale jakaś kara za takie wykroczenia musi być.
Każdy ma mózg, ale niektórzy zachowują się tak, jakby go nie mieli.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 05 Aug, 2005

E tam !!Nawet z Alcatraz dalo sie uciec.No ale taka kara smierci jest nieunikniona bo inaczej pograzymy sie w swiecie bezprawia i zboczki nami zawladna
REWOLUCJA

frodo272
Prawie aktywny użytkownik

Post by frodo272 » Thu 15 Sep, 2005

kara dozywocia jest kara dla każdego polaka gdyz płaci na tą osobę podatki wiec kara śmierci

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 15 Sep, 2005

dokladnie jest to dozywocie dla kazdego z podatnikow bo to oni utrzymuja tych ekhem ludzi
REWOLUCJA

Post Reply