komentowanie newsĂłw

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

komentowanie newsĂłw

Post autor: plaski » sob 28 cze, 2003

tak sobie od jakiegoÂś czasu planowaÂłem zrobiĂŚ komentarze do newsĂłw, jednak nie chciaÂłem instalowaĂŚ Âżadnego systemu newsowego ani podobnych temu badziewi. MyÂślaÂłem i wymyÂśliÂłem Âże mĂłgÂłbym do kaÂżdego newsa otwieraĂŚ jeden temat na forum ( w specjalnej kategorii)
przy newsie byÂłby bezpoÂśredni link do pisania wiadomoÂści, kategoria nie wymagaÂłaby ani rejestracji na forum ani logowania siĂŞ, komentarze teÂż byÂły by traktowane ulgowo przez moderatorĂłw
dzêki czemuœ takiemu forum mog³oby zyskaÌ kilku nowych u¿ytkowników a i dziêki komentarz¹ ktoœ by podsun¹³ mi jakiœ pomys³ lub móg³ siê wy¿yÌ i nie pisaÌ do mnie bezsensownych mejli
co wy na to ?
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » ndz 29 cze, 2003

statsiarstwo szerzyÌ siê bêdzie :P...no ale có¿, pomys³ z³y nie jest
...

Hajper

Post autor: Hajper » ndz 29 cze, 2003

jednak wolalbym ten system komentowania o którym mowiles bo na forum przez takie posty bedzie ba³agan i - jak juz kolega wspomnia³ - statsiartwo. Na pewno wielu niezarejestrowanych uzytkowników(g³ównie nowi) beda tez bluzgac. Dlatego moim zdaniem lepszy by³by ten system

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » ndz 29 cze, 2003

jednak wolalbym ten system komentowania o ktĂłrym mowiles
mo¿na j¹œniej ?
nie chce zak³adaÌ osobnego sytemu do newsów gdy¿ wi¹¿a³o by siê to z
a/kasacjÂą wszystkich starych
b/ z przepisaniem ich a jest ich naprawde sporo

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

chyba nie zbyt jasno wytÂłumaczyÂłem o co mi chodzi
wiĂŞc
jest sobie jakiÂś tam news na stronie, pod nim jest opcja komentuj,ktoÂś sobie na to klika i otwiera siĂŞ mu strona na forum do pisania wiadomoÂści w jakimÂś temacie odnoÂśnie aktualizacji,pisanie nie wymagaÂło by rejestracji ani logowaina ,ale tylko w tym jednym dziale, reszta pozostaÂła by bez zmian,czyli Âżeby napisaĂŚ coÂś w innym dziale rejesrtacja + logowanie
do komentowania sÂłuÂżyÂło by forum "aktualizacje"przy kaÂżdej aktualizacji robiÂłym osobny temat np komentarze do aktualizacji z dn xx.xx.xxxx , itp,
tolerowane by tam by³y wpisy typu czemu nie moge czegoœ œci¹gn¹Ì (przynajmniej inni by zobaczyli co mam na codzieù) , oczywiœcie wpisy typy "ty xxxx" by³y by kasowane z przyczyn oczywistych
po co instalowaĂŚ jakieÂś systemy newsowe skoro zaplecze techniczne juÂż jest w postaci forum,a dziĂŞki komentarzÂą bĂŞdĂŞ miaÂł mniej gÂłupich mejli

Hajper

Post autor: Hajper » ndz 29 cze, 2003

1) ChodziÂło mi o ten system komentowania ktĂłry nie ma nic wspĂłlnego z forum. DokÂładniej o ten system newsowy.

2)
oczywiÂście wpisy typy "ty xxxx" byÂły by kasowane z przyczyn oczywistych
To chyba nie nadazymy kasowac postĂłw. Wiekszosc komentarzy bedzie jednakowych typu: "Czemu nie moge nic sciagnac", "Gra xxx nie uruchamia sie" albo "ZrĂłb cos z tym...." Mysle ze takie przenoszenie komentowania newsĂłw na forum jest zlym pomyslem. W takim forum bedzie zawsze pelno postow a sens wiekszasci z nich bedzie taki sam. Dlatego mysle ze nie powinienes tego robic

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Post autor: volume » ndz 29 cze, 2003

To moÂże byĂŚ dobre. A jak bĂŞdzie zÂłe to zawsze moÂżna wywaliĂŚ.
How Does It Make You Feel?

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

i wÂłaÂśnie moÂżna patrzeĂŚ na to z kilku pkt
1/ na tym jednym forum robi siĂŞ syf bo jest za duÂżo postĂłw ktĂłre sÂą nie "odpowiednie",wtedy komentowanie nie ma sensu i rezygnuje z tego ,dlatego nie chce Âżadnego systemu newsowego bo z likwidacjÂą byÂły by problemy a w przypadku forum tego nie bĂŞdzie
2/na forum z komentarzami nie ma za duÂżego syfu
a/ dziêki komentarz¹ jestem trochê odci¹¿ony z g³upich mejli.
b/dziĂŞki temu jest wiĂŞksza szansa Âże ktoÂś zostanie na forum na dÂłuÂżej , zarejestruje siĂŞ i bĂŞdzie w miare aktywny

chyba sprĂłbuje z komentarzami przy dzisiejszej aktualizacji i zobacze co z tego wyjdzie

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » pn 30 cze, 2003

NiezÂły pomysÂł. Okazja do napisania kilku postĂłw ;). Tak powaÂżnie to jestem za :P (o ile rzeczywiÂście idiotyczne posty bedÂą kasowane)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Pasorzytek
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: Pasorzytek » wt 29 lip, 2003

pomysÂł co do takiego komentowania nie jest zÂły... jest bardzo dobry :)

a co do statsowania to widziaÂłem gdzies hack do forum ze na danym forum nieliczyÂło postĂłw. wiec niebylo by zadnego statsiarstwa :)

Hajper

Post autor: Hajper » śr 30 lip, 2003

dla mnie te komentarze to zupeÂłny niewypaÂł. SpĂłjrz jakie komenty zostawiajÂą goscie z zewnÂątrz.... kazdy jeden post wyglada tak "nie moge nic sciagnac zrob cos z tym". Wkurza mnie cos takiego i mysle ze powinienes jednak z tego zrezygnowac

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » śr 30 lip, 2003

A ja myœlê, ¿e to jest dobry pomys³, bo po co maj¹ siê np. zarejestrowaÌ na forum i pisaÌ to w dziale "Pomocy" i odpowiadaj¹, ¿e ze strony nic nie mog¹ œci¹n¹Ì, to mnie najbardziej wpienia! A tak to niech zaœmiec¹ tamten dzia³. :)

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » ndz 03 sie, 2003

Eddie napisaÂł:
A ja myœlê, ¿e to jest dobry pomys³, bo po co maj¹ siê np. zarejestrowaÌ na forum i pisaÌ to w dziale "Pomocy" i odpowiadaj¹, ¿e ze strony nic nie mog¹ œci¹n¹Ì, to mnie najbardziej wpienia! A tak to niech zaœmiec¹ tamten dzia³.
Zgodze siĂŞ z TobÂą, byÂł by jeden wielki baÂłagan.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

ODPOWIEDZ