Richy

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
Zablokowany

Richy out ?

Tak
6
60%
Nie
4
40%

Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Richy

Post autor: plaski » sob 14 cze, 2003

No dobra, sprawa jest powaÂżna.
Richy ,pewnie kaÂżdy wie o kim mĂłwiĂŞ ,e tam , nie bĂŞdĂŞ pisaÂł jakiÂś wstĂŞpĂłw tylk od razu powiem o co mi chodzi,
po przedyskutowaniu sprawy z moderatorami doszliœmy do wniosku ¿e trzeba rozpatrzyÌ mo¿liwoœÌ wydalenia Richiego z forum. Z bardzo prosstej przyczyny, jego wypowiedzi s¹ obraŸliwe i czêsto s¹ to g³upie i z³oœliwe komentarze. Z tego co pamiêtam Richy by³ ju¿ kilka razy upominany jednak to nie pomog³o
WiĂŞc decyzje zostawiam wam ,zrobie to co powiecie, aha Richy nie masz moÂżliwoÂści wypowiadania siĂŞ w tym temacie , jak coÂś masz do powiedzenia to na pw,
Do moderatorĂłw, kasujcie wypowedzi Richiego z tego tematu
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Hajper

Post autor: Hajper » sob 14 cze, 2003

to nie sÂą zarty wiĂŞc dobrze byÂłoby gdyby po glosowaniu kazdy daÂł argument dlaczego zagÂłosowaÂł tak, a nie inaczej

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » sob 14 cze, 2003

Tak jak ostatnio pisaÂłem, Âże mam doÂścyĂŚ jego wypiĂŞtej samowystarczalnej d**y! (spewnoÂściÂą nietylko ja) A w skrĂłcie mĂłwiÂąc, wywaliĂŚ Richy'ego...

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » ndz 15 cze, 2003

Mashroom do wafla nie zauwaÂżyÂłeÂś tematu ? Trzymaj siĂŞ go, jeszcze jeden zjazd na off'a a znowu dostaniesz bana tylko Âże tym razem nie kilka dni ,ale na trochĂŞ dÂłuÂżej,tzn na czas nie okreÂślony. I nawet nie prĂłbuj tego komentowaĂŚ

a propos Richego: vote "nie"
Ostatnio zmieniony ndz 15 cze, 2003 przez Mashroom, łącznie zmieniany 1 raz.
...

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Post autor: volume » ndz 15 cze, 2003

Jestem na nie. Mi jakoÂś nie przeszkadza.

P.S.
Tak jak ostatnio pisaÂłem, Âże mam doÂścyĂŚ jego wypiĂŞtej samowystarczalnej d**y! (spewnoÂściÂą nietylko ja) A w skrĂłcie mĂłwiÂąc, wywaliĂŚ Richy'ego...
PiĂŞkne, nikogo nie obraÂżajÂące sÂłowa moderatora. Lol.

no ja nie moge, nastĂŞpny,co jest tutaj temate ? zdanie na temat wydalenia Richiego czy komentarz wypowiedzi innych uÂżytkownikĂłw
How Does It Make You Feel?

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » ndz 15 cze, 2003

Jestem na TAK. Poniewa¿ prawie do ka¿dego Richy coœ ma i to chyba bez powodu ( do mnie tak¿e, chocia¿by temat Szkola). Tak wiêc moim zdaniem Richy powinien odejœÌ z forum. Goœciu jest naprawdê denerwuj¹cy i mam go doœÌ.

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » ndz 15 cze, 2003

Nie chcemy tutaj baÂłaganu, dlatego proszĂŞ nie komentowaĂŚ wypowiedzi innych. Wystarczy jak sam napiszesz coÂś [sensownego] na temat richiego..

Eddie [o ile mi wiadomo] nie moÂże edytowaĂŚ postĂłw innych uÂżytkownikĂłw na tym forum, wiĂŞc uwaÂżajcie o czym mĂłwicie. Tylko jedna osoba moÂże to robiĂŚ.. Zgadnijcie kto.. [zastrzegam sobie, Âże mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ. Ale raczej mam racjĂŞ..]

Na temat richiego wypowiedzia³em siê doœÌ obszernie w gronie moderatorów. Moje zdanie jest jednoznaczne [choÌ oczywiœcie mia³em na pocz¹tku problemy z okreœleniem swojego stanowiska w tej sprawie] i umotywowane tym, ¿e ów u¿ytkownik nie przestrzega regulaminu [obra¿a po³owê z pozosta³ych userów], choÌ wiele razy zostawa³ z tego powodu upominany. Komentuje w nieodpowiedni [jeœli oczywiœcie chodzi o zasady moralne] sposób posty inncyh u¿ytkowników, co mo¿e doprowadziÌ do szewskiej pasji..

Teraz chyba wiadomo jak brzmi moja odpowiedÂź na zadane pytanie.. [tak - powinien zmieniĂŚ komputer i nicka, aby mĂłgÂł ponownie rozmawiaĂŚ z nami na forum..].
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » ndz 15 cze, 2003

ÂŻeby nie byÂło nie jasnoÂści, na tym forum tylko ja mogĂŞ edytowaĂŚ wypowiedzi innych wiĂŞc oba komentarze sÂą moje
Mashroom , udam ¿e nie widzia³em tej wypowiedzi,ale cuda siê zdarzaj¹ i nagle znowu mogê zacz¹Ì widzieÌ,
KaÂżdy nastĂŞpny post nie traktujÂący na temat bĂŞdzie rĂłwnoznaczny ze zÂłamaniem regulaminu ,tylko Âże jako sprawa jest powaÂżna, nie bĂŞdĂŞ ostrzegaÂł tylko dawaÂł bany ,ot tak na wakacje

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » wt 17 cze, 2003

Richy dostaÂł pewnÂą propozycje i jego dalszy los na tym forum zaleÂży tylko od niego,
Do Richiego caÂły czas czekam na odpowiedz, a ostatnio jestem bardzo niecierpliwy i nie wiem ile jeszcze bĂŞdĂŞ mĂłgÂł czekaĂŚ

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Post autor: volume » wt 17 cze, 2003

Hihi. PamiĂŞtaj, Âże Richy ma modem :D
How Does It Make You Feel?

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt: