czas poÂżegnaĂą

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

czas poÂżegnaĂą

Post autor: plaski » pt 18 kwie, 2003

D³ugo myœla³em zanim zdecydowa³em napisaÌ siê tego posta. Pewnie czêœÌ z was zauwarzywszy temat pomyœla³a ¿e zamykam fajnegry lub coœ w tym stylu. ¯eby nie by³o ,odrazu powiem o co chodzi. Po¿egnania dotycz¹ serwisu z grami on-line. Podj¹³em tak¹ decyzje poniewa¿ gry we flashu zajmuj¹ mniej wiêcej tyle co jedna ma³a gra ode mnie ze strony, takich gier na stronie Doda jest ok 700 . Logiczne jest ¿e œci¹ganie tego generuje bardzo du¿y ruch . A maj¹c na uwadze sytuacje jaka mia³a miejsce w listopadzie ubieg³ego roku, czyli moment w jakim w³aœnie za za du¿e obci¹¿enie dosta³em ograniczenia, stwierdzi³em ¿e strona doda musi znaleœÌ innego sponsora . Po prostu nie mam technicznych mo¿liwoœci aby utrzymaÌ drug¹, nie moj¹ strone. Nie chce czekaÌ co siê stanie gdy admin serwera znowu siê "zdenerwuje" za za du¿y ruch, poprzednio dosta³em tylko ostrze¿enie w postaci ograniczeù. Mam nadzieje ¿e Dodo i ca³a ekipa strony games.on-line.prv.pl zrozumie moje postêpowanie, a jak nie to widocznie jeszcze bêdziecie musieli poczekaÌ ¿eby zrozumiec nie które rzeczy. Dodo , s³u¿e pomoc¹ i dopóki nie znajdziesz sobie innego sponsora, a z tym raczej nie powinieneœ mnieÌ problemów
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » pt 18 kwie, 2003

Có¿, gratuluje decyzji! Od samego pocz¹tku "sponsoringu" dziwi³em siê czemu to zrobi³eœ ale uszanowa³em twoj¹ wole. Dla strony ''Sonica" by³a to wielka szansa na zaistnienie, której mam na dzieje ¿e nie zmarnuje...jeœli ju¿ nie zmarnowa³ ale skoro ktoœ tam przychodzi (bo w¹tpie ¿eby sam tam codziennie wchodzi³ setki razy choÌ to te¿ jest mo¿liwe!) to tak nie jest...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » pt 18 kwie, 2003

Przynajmniej bĂŞdzie mniej kÂłopotĂłw ÂściÂąganiem gier. (tak mi siĂŞ wydaje?)

Awatar użytkownika
Nilhir
Poeta
Kontakt:

Post autor: Nilhir » pt 18 kwie, 2003

Wielkie :piwo: dla ciebie pÂłaski !
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

ludzie, nie rezygnuje z towarzystwa Doda bo go nie lubie/nie podoba mi siĂŞ jego strona/mam taki kaprys tylko z przyczyn technicznych , wÂątpie Âżeby osoby nie posiadajÂące wÂłasnego serwera byÂły mnie wstanie zrozumieĂŚ

Awatar użytkownika
Nilhir
Poeta
Kontakt:

Post autor: Nilhir » pt 18 kwie, 2003

Aha p³aski, sprzyda³o by siê zamkn¹Ì kategorje gry online, nie kasowaÌ tylko zamnk¹Ì
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

na razie nic nie bêdê zamyk¹Ì, strona jeszcze przez jakiœ czas bêdzie dzia³aÌ

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » pt 18 kwie, 2003

Wydaj mi siĂŞ Âże to dobra decyzja, wydaje mi siĂŞ teÂż Âże plaski moÂże na tym tylko zyskaĂŚ.

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » pt 18 kwie, 2003

Tomek pisze: wydaje mi siĂŞ teÂż Âże plaski moÂże na tym tylko zyskaĂŚ.
eee....Uzasadnij proszĂŞ...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Post autor: volume » pt 18 kwie, 2003

ÂŻeeeeeeeegnaaaaaaaamy CiĂŞ allelujaaaaa, Âżegnamy CiĂŞ alleluuuuuujeaaaaaa, Âżeeeeeeegnamyyy CiĂŞ alleluuuujaaaaa, Âżeeeeeeeeegnaaaaaamy CiĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞ.

P.S. Psycho is tune to AYAHUASCA. Fuck.
How Does It Make You Feel?

Hajper

Post autor: Hajper » sob 19 kwie, 2003

ja mysle ze powinienesbyÂł zrobic to juz dawno temu. W kazdym razie decyzja jest trafna i zgadzam sie z niÂą w 100%. Koniec syfolandii i statsiarstwa

Awatar użytkownika
Sonic
Poeta
Kontakt:

Post autor: Sonic » sob 19 kwie, 2003

Hajper----->Sonic za t¹ wypowiedz dostajesz ostrze¿enie, nie zgadzasz siê ze zdaniem Hajpera ? To wyjaœnijcie to sobie na privie, a nie na forum , takie zachowanie prowokuje innych przez co robi siê ba³¹gan.
P³aski------> Bardzo mi smutno, ¿e koniec naszej wspó³pracy, ale nie gniewam siê wcale na Ciebie, poniewa¿ to Rozumiem. Mam jeszcze pytanko czy narazie dasz mi jeszcze czas na skopiowanie All gierek na dysk i poszukanie sponsora??, bo niechcia³bym starciÌ takiej ogl¹dalnoœci(bez komentarza Hajper !!!)
Moja Strona: hss.pl
Numer Gadu-Gadu: 2575997Obrazek
E-mail: sonic1988@wp.pl

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » sob 19 kwie, 2003

SON!C:
mnie siê nie podoba Twoje zachowanie. I po przeczytaniu tego posta cieszê siê bardzo (nawet bardziej ni¿ bardzo), ¿e nie bêdê musia³ czytaÌ tego ca³ego syfu, który Ty nazywasz wypowiedzi¹. I nawet nie próbuj robiÌ sobie wycieczek na temat tego co ja teraz napisa³em. Obiecujê Ci: jeszcze jeden post w stylu tego poprzedniego, a poproszê p³askiego (postawiê mu nawet pó³ litra) ¿eby nie da³ Ci wiêcej czasu na za³atwienie swoich spraw ni¿ 5 minut. Naprawdê mnie nie denerwuj, bo doœÌ, ¿e ³amiesz regulamin, którego ja, jako moderator, i Ty jako moderator, powinniœmy pilnowaÌ, to jeszcze dymisz do zapewne starszych od siebie. Zreszt¹ ten post œwiadczy o Twoim poziomie.
Volume:
JeÂśli piszesz posty - powstrzymaj siĂŞ od pisania PostScriptum, bo zazwyczaj jego treÂściÂą Âłamiesz regulamin.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » sob 19 kwie, 2003

sonic -> przecieÂż nie powiedziaÂłem niczego w stylu "masz 10 minut na spakowanie siĂŞ" , dopĂłki nie znajdziesz sponsora to przecieÂż ciĂŞ nie wywale. Tylko Âżeby szukanie nie trwaÂło do przyszÂłych ÂŚwiÂąt.
Peo -> bez komentarza
Volume -> zastanĂłw siĂŞ ze 3 razy zanim coÂś napiszesz , zwÂłaszcza coÂś w stylu twojego ostatniego postu w tym temacie

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » wt 29 kwie, 2003

Ja bardzo lubie dziaÂł gier-online. Rozumie plaskiego, ale mi bardzo siĂŞ podobajÂą gry we flashu i szkoda Âże Sonic musi szukaĂŚ nowego sponsora. Nie jestem przekonany co do decyzji plaskiego. Sonic znajdÂź jak najdzybciej sponsora. Powodzenia!!!
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

ODPOWIEDZ