O pewnej stronie

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » wt 04 mar, 2003

huh badz co badz gry usuniete z serwisu (tomb raider jest ale juz samodzielnie dodalem i na nasz serv) wiec proponuje EOT...
...

Awatar użytkownika
baur
Poeta
Kontakt:

Post autor: baur » czw 06 mar, 2003

spoko Mashroom :wink: nie mam problemu odnoÂśnie gier - widzĂŞ Âże ty jesteÂś sÂłownÂą osobÂą i jak na razie to naprawiasz co kysy zrobi :wink: WÂłaÂściwie to twoja osoba ratuje honor STARYCH GIER ...

DO PEO :
Nie mam prawka :wink: na razie nie jest mi potrzebne wiĂŞc nie robiĂŞ ...

pozdrawiam, baur
"... bitternes of mortality ..."

Lubisz MangĂŞ lub Star Wars ?!?!
http://www.swmanga.petycja.prv.pl/Podpisz siĂŞ i b±dÂĽ prawdziwym fanem !!!

kysy
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: kysy » sob 22 mar, 2003

Sory ze odgrzbuje ten temat ale po prostu jak wlazlem tutaj obejrzec forum to mi sie niedobrze zrobi³o jak zacz¹³em czytac :/

Dalczego tam byÂły linki do strony PÂłaskiego ? Ano daltego ze kiedys napisaÂłem mu rotator, a to miaÂła byc zapÂłata - dostep do 1/3 gier.
MiaÂłem miec dostep do 1/3 gier, w zamian za popieszony skrypt kotry mu napisaÂłem. TO ON ZÂŁAMAÂŁ PRAWO NIE JA, on bo nie wywiÂązaÂł sie z umowy.

Zreszta kogo obchodzi moj wiek ? Komus to przeszkadza ze ja swoim wieku zrobilem cos, czego gostek majac 18 czy iles tam lat nigdy by nie zrobil bo nie umie ? To juz jest zwykla zazdrosc.

Peo obgaduje mnie bez powodu u mojego qmpla, wiec ja sie na nim czasem "wyÂładowuywuje".
[...]

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » sob 22 mar, 2003

kysy pisze:Peo obgaduje mnie bez powodu u mojego qmpla, wiec ja sie na nim czasem "wyÂładowuywuje".
PozwĂłl, Âże coÂś tutaj zakwestionujĂŞ:
1. Kogo nazywasz swoim qmplem? MMMX'a ? Sorry, ale jeÂżeli ktoÂś nazywa kogoÂś swoim qmplem, to druga strona teÂż go uwaÂża za qmpla. A tak, wierz mi, nie jest.. buu.. hehe
2. WyÂładowujesz siĂŞ? CzÂłowieku (jeÂśli moÂżna CiĂŞ tak nazwaĂŚ), Ty chyba siĂŞ nie sÂłyszysz. Jak takie coÂś uwaÂżasz za wyÂładowanie, to Âśmiem twierdziĂŚ: masz nie wiecej niÂż 7 lat i zgrywasz twardziela, ktĂłrym nawet w 0,0000002% nie jesteÂś.. buu.. hehe
kysy pisze:Zreszta kogo obchodzi moj wiek ? Komus to przeszkadza ze ja swoim wieku zrobilem cos, czego gostek majac 18 czy iles tam lat nigdy by nie zrobil bo nie umie ? To juz jest zwykla zazdrosc.
Tak siĂŞ chwalisz "swojÂą" rotacjÂą? To jest - sorry, Âże muszĂŞ CiĂŞ uÂświadomiĂŚ - zwykÂły syf.. buu. hehe
kysy pisze:Dalczego tam byÂły linki do strony PÂłaskiego ? Ano daltego ze kiedys napisaÂłem mu rotator, a to miaÂła byc zapÂłata - dostep do 1/3 gier.
MiaÂłem miec dostep do 1/3 gier, w zamian za popieszony skrypt kotry mu napisaÂłem. TO ON ZÂŁAMAÂŁ PRAWO NIE JA, on bo nie wywiÂązaÂł sie z umowy.
Ale nie zaprzeczysz, Âże nie jesteÂś ÂświĂŞty. A jeÂżeli bĂŞdziesz prĂłbowaÂł to robiĂŚ, to .. juÂż jest zwykÂła gÂłupota.
kysy pisze:Sory ze odgrzbuje ten temat ale po prostu jak wlazlem tutaj obejrzec forum to mi sie niedobrze zrobi³o jak zacz¹³em czytac :/
JuÂż dawno twierdziÂłem, Âże powinieneÂś siĂŞ leczyĂŚ.. MoÂże najwyÂższa pora, Âżeby odwiedziĂŚ lekarza? A moze lekarzy? To juÂż moÂże byĂŚ zaawansowane stadium jakiejÂś groÂźnej choroby.. buu.. hehe
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » ndz 23 mar, 2003

skonczcie juz...
...

Awatar użytkownika
Sonic
Poeta
Kontakt:

Post autor: Sonic » ndz 23 mar, 2003

Poco Mashroom majÂą koĂączyĂŚ ?

PrzecieÂż moÂżna siĂŞ dobrze rozweseliĂŚ czytajÂąc ich wypowiedzi :D
Moja Strona: hss.pl
Numer Gadu-Gadu: 2575997Obrazek
E-mail: sonic1988@wp.pl

kysy
Kontakt:

Post autor: kysy » ndz 23 mar, 2003

Peo znowu w natarciu <: Widze, ze temu gsotkowi to trzeba tlumaczyc wszystko od zera bo bardzo duzo rzeczy nie rozumie.. idz do mamusi, moze pomoze ci wytlumaczyc co to znaczy, co napisaÂłem do tej pory a co jeszcze napisze. Chyba ze jest twojego pokroju co ty, to nawet nie ma sensu jej woÂłac, bo w waszym domku nie ma klamek.

MMMX jest moim qmplem, chocby dlatego, ze powiedzial mi o tobie i co ty mowisz na mnie, do MMMX'a. No to ja sie z lekka zrewanzowalem.. MMMX dostawaÂł moje i twoje wypowiedzi, a tam iloraz intelginecji widac byÂło jak na dÂłoni.. chociaz na dÂłoni brakuje skali minusowej, zreszta taka w ogole nie jest przwidziana, chyba beda musieli ja robic dla ciebie specjalnie.

Rotacja czy nie rotacja.. a strona ? Chocby to. Choc wykonywalismy strone razem ( Baton & Mashroom & Kysy ), nie byÂłbys w stanie nigdy czegos takiego zrobic.

A chyba rozumiesz co to jest przenosnia ? Jezeli nie to radze sie wrocic do 6 klasy, tam ci naucza. Albo lepiej idz na korkopetycje, bo w szkole to cie wysmieja.
[...]

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » ndz 23 mar, 2003

kysy pisze:Peo znowu w natarciu <:
A jakÂże..
kysy pisze:Widze, ze temu gsotkowi to trzeba tlumaczyc wszystko od zera bo bardzo duzo rzeczy nie rozumie.. idz do mamusi, moze pomoze ci wytlumaczyc co to znaczy, co napisaÂłem do tej pory a co jeszcze napisze. Chyba ze jest twojego pokroju co ty, to nawet nie ma sensu jej woÂłac, bo w waszym domku nie ma klamek.
hm.. z tego co piszesz wynika, Âże Ty tutaj niewiele rozumiesz. Przeczytaj jeszcze kilka razy mojego posta to moÂże zaqmasz.
ÂŁamiesz regulamin forum!
kysy pisze:MMMX jest moim qmplem, chocby dlatego, ze powiedzial mi o tobie i co ty mowisz na mnie, do MMMX'a. No to ja sie z lekka zrewanzowalem.. MMMX dostawaÂł moje i twoje wypowiedzi, a tam iloraz intelginecji widac byÂło jak na dÂłoni.. chociaz na dÂłoni brakuje skali minusowej, zreszta taka w ogole nie jest przwidziana, chyba beda musieli ja robic dla ciebie specjalnie.
Bo go o to prosi³em.. I tutaj nadal jesteœ w b³êdzie. Masz racjê IQ tam by³o widaÌ:
Ty taki i owaki bo to i tamto...
I wkó³ko to samo - widaÌ od razu, ¿e nie umiesz u³o¿yÌ ¿adnego zdania sam i pos³ugujesz siê gotowym slangiem, którego pewnie i tak nie rozumiesz..
kysy pisze:Rotacja czy nie rotacja.. a strona ? Chocby to. Choc wykonywalismy strone razem ( Baton & Mashroom & Kysy ), nie byÂłbys w stanie nigdy czegos takiego zrobic.
Ok. Dobierma sobie dwĂłch qmpli i robimy stronĂŞ. Ile w tÂą stronĂŞ jest TWOJEGO wkÂładu. To Ty nie umiesz nic sam zrobiĂŚ. No i jeszcze ten news na tej stronie. Brak czasu... To co tam trzeba robiĂŚ nie zajmuje wiĂŞcecj niÂż kilka minut, a jak Ci na to czasu brakuje to pewnie zajmuje CI to wiĂŞcej..
kysy pisze:A chyba rozumiesz co to jest przenosnia ? Jezeli nie to radze sie wrocic do 6 klasy, tam ci naucza. Albo lepiej idz na korkopetycje, bo w szkole to cie wysmieja.
OdezwaÂł siĂŞ dzieciak z 6 klasy podstawĂłwki. NauczyÂł siĂŞ ostatnio co to przenoÂśnia i myÂśli, Âże jest super.. A jak ja podaÂłbym Ci kilka terminĂłw literackich to byÂś zrozumiaÂł?

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Post autor: volume » ndz 23 mar, 2003

Qrfa nie mo¿ecie siê k³óciÌ na PW. A tak wogóle to temat mo¿na by by³o ju¿ zamknaÌ. Koniec strony - koniec tematu.

kysy
Kontakt:

Post autor: kysy » ndz 23 mar, 2003

Do peo to sie jak do sciany mowi, a rozmowa za sciana zbyt intelgienta nie jest. Proponuje zamknac temat.

Do twojej wiadomosci - poprzedni layout byÂł mĂłj, skrypty rĂłwniez. Gier, ktore ja dodaÂłem ( opis + screen + wrzut na serwer ) byÂło ok. 120, a w chiwi gdy serwis umieraÂł byÂło ich 195. Chyba widac kto pracowaÂł nad serwisem ?

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » ndz 23 mar, 2003

kysy pisze:Do peo to sie jak do sciany mowi, a rozmowa za sciana zbyt intelgienta nie jest. Proponuje zamknac temat.
JakoÂś nie zauwaÂżyÂłem tutaj nikogo (prĂłcz moÂże voluma) inteligentnego, kto mĂłwiÂłby coÂś do mnie...

Zablokowany