O pewnej stronie

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

O pewnej stronie

Post autor: plaski » wt 25 lut, 2003

Mialem w¹tpliwoœci czy powinienem pisaÌ tego posta jednak doszed³em do wniosku ,¿e nie moge zostawiÌ pewnej sprawy samej sobie. Jak pewnie spora czêœÌ z was wie jest sobie strona www.staregry.com , o takiej samej tematyce jak moja, pewnie siê zastanawiacie co w tym dziwnego . Teoretycznie to nic , ka¿dy ma prawo do zak³adanie w³asnej strony. Mo¿e na temat. NIe wiedzieÌ czemu wczoraj coœ mi kaza³o przegl¹dn¹Ì sobie wy¿ej wymieni¹n¹ strone, pchany dziwnym przeczuciem przegl¹d³em wszystkie strony z grami i jakie by³o moje zdziwienie gdy zobaczy³em pewn¹ rzecz, http://www.fajnegry.krakow.pl/kysy/kysymr.jpg i http://www.fajnegry.krakow.pl/kysy/kysytr.jpg . Nie wiem mo¿e tylko wed³ug mnie kradzie¿ ,bo inaczej tego nie moge nazwaÌ jest rzecz¹ bynajmniej nie stosown¹ . DLa nie dowiarków, spróbujcie wejœc na ip z linku (195.150.19.43) i zobaczcie jaka strona siê w³¹czy. Moze dla czêœci z was ten post nie ma wiêkszego sensu jednak ja musia³em gdzies napisaÌ to napisaÌ :-)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Sonic
Poeta
Kontakt:

Post autor: Sonic » śr 26 lut, 2003

www.staregry.com - poprostu linkuje sobie od innych gry i trzeba temu raz na zawsze zaradziĂŚ !!!. I wtedy stronka PÂłaskiego zyska nowych zwolennikĂłw

Uwarzam, Âże www.staregry.com - to jeden wielki Mirror www.fajnegry.prv.pl !!
Moja Strona: hss.pl
Numer Gadu-Gadu: 2575997Obrazek
E-mail: sonic1988@wp.pl

Hajper

Post autor: Hajper » śr 26 lut, 2003

jak to nie ma znaczenia. Kysy nie ma skad zalatwiac gier to bierze od ciebie. Takie zagranie jest conajmniej CHAMSKIE!!!!!! a jak kazdy wie nikt chamstwa nie lubi.Te dwie gry co plaski zaznaczyles to pewnie namiastka tego co on tam ci jeszcze zakosiÂł. mysle ze jest chamem i nie powinien tego wiecej robic

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 26 lut, 2003

nie bronie Kysego ale po przejrzeniu caÂłego serwusi znalazÂłem tylko te dwie gry, swojego czasu byÂły jeszcze gta i homm

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » śr 26 lut, 2003

k***a mac......z mojej strony wielkie sorry...nic o tym nie wiedzialem...a ostatnio mialem wlasnie zuploadowac tomb raidera bo nie widzialem na naszym servie...jeszcze raz sorry...

pozdro
...

Awatar użytkownika
baur
Poeta
Kontakt:

Post autor: baur » śr 26 lut, 2003

no to siê narobi³o .... to chyba jest naruszenie dóbr osobistych .... ale mam nadziejê ¿e nikt tu nie ma zamiaru iœÌ z tym do s¹du (wystarczy usun¹Ì te linki ;-) ) - nie da sie jednak ukryÌ ¿e kysy ostro zagra³ - mo¿e i za ostro .... oby to siê nie skoùczy³o bitw¹ jak ostatnio :-(

pozdrawiam, baur
"... bitternes of mortality ..."

Lubisz MangĂŞ lub Star Wars ?!?!
http://www.swmanga.petycja.prv.pl/Podpisz siĂŞ i b±dÂĽ prawdziwym fanem !!!

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 26 lut, 2003

Zwyk³e lamerstwo. Ju¿ mogli œci¹g¹Ì od Plaskiego na kompa i wrzuciÌ na wlasny serwer ale coz...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Hajper

Takie lamerstwo o ktorym mowisz Richy zdarza sie juz kysemu po raz drugi. Najpierw skasowanie indexu dla plaskiego teraz kradzieÂż (!!!) jego gier. Czy kysy nic nie potrafi samemu zrobic?? chyba nie za to umie i wie jak zaszkodzic konkurencji

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » śr 26 lut, 2003

Kysy - 13-letni gnojek do którego nic nie dociera. Ale jak z nim rozmawiam to mam przynajmniej niez³y ubaw. Zaczyna jednak mi dzia³aÌ na nerwy swoim zachowaniem. Jakby co to... Narazie wolê to przemilczeÌ, ale moja cierpliwoœÌ ma swoje granice.
A co najwa¿niejsze - cierpliwoœÌ p³askiego - chyba te¿... Zobaczymy, bo Mashroom coœ tutaj próbowa³ t³umaczyÌ, ale niewiele z tego be³kotu mo¿na zrozumieÌ...
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Hajper

swojÂą drogÂą.... mashroom nie powinien sie tÂłumaczyc za kysego

Awatar użytkownika
Sonic
Poeta
Kontakt:

Post autor: Sonic » śr 26 lut, 2003

PeO pisze:Kysy - 13-letni gnojek do którego nic nie dociera. Ale jak z nim rozmawiam to mam przynajmniej niez³y ubaw. Zaczyna jednak mi dzia³aÌ na nerwy swoim zachowaniem. Jakby co to... Narazie wolê to przemilczeÌ, ale moja cierpliwoœÌ ma swoje granice.
A co najwa¿niejsze - cierpliwoœÌ p³askiego - chyba te¿... Zobaczymy, bo Mashroom coœ tutaj próbowa³ t³umaczyÌ, ale niewiele z tego be³kotu mo¿na zrozumieÌ...
BeÂłkot.....

Fajny Tekst Peo, a tak apropo na temat: To uwarzam, ¿e Kysy poprostu stara przyci¹gn¹ do siebie coraz wiêcej osób niszczaÌ stronke P³askiego, ale dotychczas co on robi to obraca siê przeciw niemu. A tak apropo P³aski podeœlij te Screeny jakiemuœ Gaœciowi od Ochrony Praw Autorskich i stronke mu zamkn¹ i wtedy zyskasz wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ
Moja Strona: hss.pl
Numer Gadu-Gadu: 2575997Obrazek
E-mail: sonic1988@wp.pl

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » śr 26 lut, 2003

ech...chcialem powiedziec ze nic o tym nie wiedzialem...i gdybym sie wczesniej skapnal opierniczylbym kysego a sam wrzucil gre na serv i poprawil link...

UPDATE: DODO LOL!!!!
S0N1C czy jakos tak:P pisze:A tak apropo P³aski podeœlij te Screeny jakiemuœ Gaœciowi od Ochrony Praw Autorskich i stronke mu zamkn¹ i wtedy zyskasz wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ
czytanie ze zrozumieniem, hĂŞ?
...

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 26 lut, 2003

Mashroom, powiedzmy ¿e tym razem prawie o tym zapomnê, ale na przysz³oœÌ pilnuj co siê dzieje na ,jak by na to nie patrzeÌ te¿ twojej stronie. Obiecuje ¿e jeszcze jeden , chocia¿ malutki wybryk godz¹cy w dobro moje lub dobro strony a, Kysy popamiêta mnie na d³ugo. A , nie odbieraj tego jako groŸby tylko jako ostrze¿enie , zreszt¹ kierowane do Kysego nie do Ciebie.

Awatar użytkownika
baur
Poeta
Kontakt:

Post autor: baur » wt 04 mar, 2003

Hmmm ... w tej rozmowie ruszyÂło mnie jedno .... KYSY MA 13 LAT !?!?!?! ... sorki ale jak dla mnie to za taki wybryk MOÂŻNA rozmawiaĂŚ z dorosÂłym czÂłowiekiem ... ale z (sorki za wyraÂżenie) MAÂŁOLATEM ?!?! - Mam propozycjĂŞ ... naskarÂżcie jego mamie a ona spierze mu tyÂłek :wink: (spoko ÂżartowaÂłem - po prostu zaskoczyÂł mnie ten mÂłodzik)

pozdrawiam, baur

P.S. nie bierzcie tego posta zbyt powaÂżnie (pisaÂłem go pod wpÂływem szoku :wink: )
"... bitternes of mortality ..."

Lubisz MangĂŞ lub Star Wars ?!?!
http://www.swmanga.petycja.prv.pl/Podpisz siĂŞ i b±dÂĽ prawdziwym fanem !!!

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » wt 04 mar, 2003

baur pisze:KYSY MA 13 LAT !?!?!?!
Ano. MoÂżna to wywnioskowaĂŚ z jego zachowania. Tylko chrzani coÂś na temat tyÂłka, mamusi i w ogĂłle nie mĂłwi powaÂżnie. :D
baur pisze:P.S. nie bierzcie tego posta zbyt powaÂżnie (pisaÂłem go pod wpÂływem szoku ;) )
Przynajmniej nie alkoholu :D W innym wypadku musiaÂłbym odebraĂŚ Ci prawo yazdy ;)
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Zablokowany