Fajnegry Awards 2005

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
Awatar użytkownika
damianpietrolaj
Poeta
Kontakt:

Fajnegry Awards 2005

Post autor: damianpietrolaj » wt 06 gru, 2005

Mam taki pomysł, który mógł by zwiększyć troche ruch na forum, mianowicie przeglądając ostatnio różne fora zauważyłem, że robi się różne plebiscyty np.
Forumowicz roku
Podpis roku
Post/wypowiedź roku
Debiutant roku
Afera roku
Najlepszy awatar
Temat roku
Można było by to nazwać "Fajnegry Awards 2005" myśle że mogło by być ciekawie.
Co wy na to?? a przede wszystkim Plaski co ty na to??
Ostatnio zmieniony ndz 19 lut, 2006 przez damianpietrolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
JOU

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » wt 06 gru, 2005

Po co i tak wszystko wygram... ;p
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » wt 06 gru, 2005

hehe mi by to pasowało :P

[ Dodano: Wto 06 Gru, 2005 ]
no a moze jakaś nagroda by też wpadła np. podpis duży WINNER :P albo coś takiego albo ten pod nikiem jakiś kolorek, a moze sam nick np (zależy od kategori) zielony

Awatar użytkownika
marosan
~[TipS Team FG ]~
Kontakt:

Post autor: marosan » wt 06 gru, 2005

zapomnijcie jak chcecie sobie uczestniczyc w jakis konkursach to idzcie na te inne fora bo plaski nie ma nawet czasu na aktualki a wy tu pierniczycie o jakims kokursie

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » wt 06 gru, 2005

róbta co chceta, jak będzie bajzel to się wtrące
ustalcie sobie zasady, kategorie itp i bawcie się konkursy
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » śr 07 gru, 2005

Ja jestem za, tylko kto to będzie oceniał...

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 07 gru, 2005

tak jak napisalem,przygotujcie sobie kategorie,jakiś regulamin żeby nie było wolnej amreykanki,system głosowani oceniania itp,
ja mam pewną koncepcje,ale poczekam na to co wy wymyślice, oczywiście zakładam że będzie wiecej chętnych niż 2 -3 osoby ,wtedy to nie ma sensu

Awatar użytkownika
damianpietrolaj
Poeta
Kontakt:

Post autor: damianpietrolaj » śr 07 gru, 2005

Zasady są bardzo proste każdy głosuje na jednego użytkownika z danej dziedziny podam wam przyklad
Forumowicz roku-Plaski
Podpis roku -XXXX
Post/wypowiedź roku -XXXX
Debiutant roku -XXXX
Afera roku - XXX
Najlepszy awatar -XXX
Temat roku-XXX
No i ten kto zdobędzie najwięcej głosów w danej dziedzinie wygrywa ją.
JOU

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 07 gru, 2005

widze, że zaszalałeś z zasadami

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 07 gru, 2005

malo moge wygrac ale to jest oryginalne i przejdzie .JEZDEM za a nawet przeciw :D
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » śr 07 gru, 2005

czy nie lepiej wybrać paru zwodników a późnej ich oceniac w jakies tam skali i kto ma więcej punktow ten wygrywa ??
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » śr 07 gru, 2005

LoL ;/
Wam to juz sie naprawde nudzi, zresztą Mi tez :D
Jak chcecie to róbcie, Ja sie będe przyglądał (bardzo uwarznie)
Ale zasady mogły by być troche bardziej szczegółowe.
Zresztą i tak kilka osób weźmie w tym udział.
W jednym z pkt było napisane takie coś: "Najlepszy post roku" czy jakoś tak. Hehe i to mnie rozbawiło ;) Ciekaw jestem czy komuś bedzie się chciało czytać WSZYSTKIE wiadomosci z roku 2005 :D

PS: Richy --> Napewno nie wygrasz wszystkiego :D Debiutanta roku nie możesz wygrać :P
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » śr 07 gru, 2005

RayNor pisze:PS: Richy --> Napewno nie wygrasz wszystkiego Debiutanta roku nie możesz wygrać
a moze ja wygram :? heh

Awatar użytkownika
damianpietrolaj
Poeta
Kontakt:

Post autor: damianpietrolaj » śr 07 gru, 2005

Poniżej znajdziecie listę kategorii, w których można być nominowanym. Następnie forumowicze przedstawiają swoje typy, a następnie z nominowanych użytkowników, komisja wybiera 5 finalistów. Następnie zostanie sporządzona specjalna ankieta, w której każdy będzie mógł głosować. Osoba z największa ilością głosów dostanie nagrodę - Fajnegry Awards 2005. Tak więc o zwycięzcy decydujecie Wy.

Lista kategorii w których mozna być nominowanym:
Najlepszy avatar
Debiutant roku
Najbardziej pomocny forumowicz
Najlepszy dyskutant/malkontent
Najlepszy text
Najbardziej zakręcony forumowicz
Najbardziej drętwy forumowicz
MVF - Most Valuable Forumowicz

Każdy może brać udział w Fajnegry Awards 2005. Każdy użytkownik może nominować oraz może być nominowany.

Można nominować maksymalnie 5 osób w jednej kategorii, co oczywiście oznacza, że możesz w danej kategorii nominować mniej osób: jedną, dwie, trzy lub cztery. Nie można oczywiście nominować siebie. W trzecim etapie można oddać tylko jeden glos w każdej kategorii.

Kalendarz imprezy:
Najlepszy avatar-do ustalenia
Debiutant roku-do ustalenia
Najbardziej pomocny forumowicz-do ustalenia
Najlepszy dyskutant/malkontent-do ustalenia
Najlepszy text-do ustalenia
Najbardziej zakręcony forumowicz-do ustalenia
Najbardziej drętwy forumowicz-do ustalenia
MVF - Most Valuable Forumowicz-do ustalenia
Skład komisji- Niech wybierze Plaski

Impreza składa się z 3 etapów:
I Etap - Nominacje forumowiczów
II Etap - Wybory 5 finalistów do każdej kategorii przez komisję
III Etap - Glosowanie użytkowników na finalistów w ankietach

Najlepszy avatar:
Tutaj chyba wszystko jest jasne. W tej kategorii cenimy przede wszystkim oryginalność. Chcemy przede wszystkim wypromować własną twórczość forumowiczów, którzy włożyli trud w stworzenie własnych, niepowtarzalnych avatarów. Brane pod uwagę będą także te, które zostały wyszukane z zakamarków "globalnej pajęczyny", nie musi być własnoręcznie wykonany.

Najlepszy debiut:
Na forum Fajnegry nie jest łatwo zaistnieć w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Poziom jest bardzo wysoki, dlatego nowym użytkownikom bardzo ciężko jest zdobyć sympatię i szacunek "starych wyjadaczy forum". Są jednak tacy, którzy z marszu wkraczają na tzw. Salony. Ich poglądy są wyraziste, ciekawe, wyróżniają się już od pierwszego posta. Potrafią je przekazać w interesujący sposób, przyczyniają się do podniesienia poziomu ogółu wypowiedzi. Kto Wam najbardziej zapadł w pamięć, już od początku swej aktywności na forum? Nominację może otrzymać każdy, kto zarejestrował się w 2005 roku. Liczy się prawdziwe "wejście smoka".

Największy malkontent/dyskutant:
Każde forum jest świetną okazją do wymiany poglądów, jednak zawsze znajdą się osoby, które mają wyjątkowy talent malkontencki i w każdej wypowiedzi znajdą braki. Kto w Waszych oczach najczęściej szuka okazji do dyskusji na wszelakie tematy niekoniecznie potrzebnie? Być może jest osoba którą cenisz za dar przekonywania, lub za przemyślane argumenty? Masz pole do popisu.

Najlepszy tekst:
Forum Fajnegry szczyci się dużą ilością napisanych postów. Niestety nie każdy trzyma poziom jakiego byśmy sobie życzyli, dlatego warto wyróżnić konkretny tekst, który według Was szczególnie wyróżnia się spośród szarości całego forum. Które słowa dały Wam dużo do myślenia, nad jaką tezą głowiliście się kilka chwil? Postarajcie się uzasadnić swój wybór kilkoma słowami, by zachęcić innych formowiczów do jego przeczytania

Najbardziej zakręcony użytkownik:
Chyba jasne nie trzeba tu za duzo tłumaczyć

MVF - Most Valuable Forumowicz:
Gwiazda forum. Bez niego to forum straciło by wiele ze swojej wartości. Wyróżnia się na każdym kroku, ma w sobie coś magicznego To także ktoś kto swoimi wypowiedziami nie schodzi nigdy poniżej pewnego, wysokiego poziomu. Może być wzorem, dla wszystkich jeśli chodzi o sposób wypowiedzi. Dowcipny błyskotliwy... i wiele innych komplementów, charakterystyczna, najbardziej rozpoznawalna postać forum. Najlepszy z najlepszych!

Dobra tu macie tak na szybko regulamin.
Ostatnio zmieniony czw 08 gru, 2005 przez damianpietrolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
JOU

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » czw 08 gru, 2005

Jedna rzecz. Nie powinno się głosować na plaskiego. Bo jeśli będzie można to nie ma taki konkurs sensu. Odkąd się zarejestrowałem obserwuję zjawisko na doś znaczną skalę podlizywania się adminowi. Plaski napisze coś a pod tym trzy posty w stylu: Brawo!, Dobrze!, Kapitalny pomysł!. Admin to admin i on co najwyżej może być szefem jury.

Swoją drogą to niezły ten regulamin wypociłeś.

Zablokowany