powrót

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

powrót

Post autor: plaski » pn 17 sty, 2005

jak pewnie widać forum znowu działa
poprzednia wersja forum nie współpracowała z nowym php jaki mi zainstalowali na serwerze (5.02) ta wersja juz sobie z tym radzi,jednak to jest beta i pewnie będa jakieś błędy,ale trudno lepsza beta niż nic :)
są problemy z kodowaniem "starych" tematów postów itp,wina złego kodowania w bazie danych popracuje nad tym

[ Dodano: 18 Sty 2005 06:29 pm ]
jeszcze jedno dosyć ważne,niech każdy w profilu poprawi sobie dane tzn krzaczki na polskie literki
natomiast jeżeli chodzi o krzaczki w postach i tematach,sprawa okazała się troche trudniejsza niż myślałem i dziś pierwsze podejście do zmiany okazało się nieudane ,ale będę z tym walczył dalej :)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 19 sty, 2005

już jest zainstalowana finalna wersja forum
sprawa z kodowaniem nie jest taka prosta jak wyglądała na początku,automatyczna zmiana (programami ) nie bardzo pomaga a ręczna zmiana wszystkich postów i tematów jest raczej wykluczona,ze względu na to ile ich jest
ale będe nad tym cały czas pracował

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » czw 27 sty, 2005

Plaski z swojej łaski napraw polskie litery, bo krzaczaste forum ci sie robi imo : /= .
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
plaski
Kontakt:

Post autor: plaski » czw 27 sty, 2005

to wczle nie jest takie proste jak się wydawało na początku ,na wsparce admina(ów) liczyć nie bardzo mogę,cały czas myśle jak to wszystko zrobić

[ Dodano: 23 Kwi 2005 04:00 pm ]
działa ?

ODPOWIEDZ