rangi

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
Post Reply
User avatar
plaski
Władca :-)
Posts: 3054
Joined: Wed 04 Dec, 2002
Location: Kraków
Contact:

rangi

Post by plaski » Sun 07 Mar, 2004

dobra odrazu powiem co mam do powiedzenia,
mam zajawke ¿eby zmieniÌ rangi,ale nie mam pomys³ów
czekam na wasze propozycje, tzn. od ilu postĂłw i jaka ranga
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

User avatar
Nilhir
Poeta
Posts: 599
Joined: Thu 05 Dec, 2002
Location: nilhir
Contact:

Post by Nilhir » Sun 07 Mar, 2004

Fajnie by byÂło takie stopnie jakie sÂą w wojsku + ranga specjalna dla Nilhira: Admin :wink:
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

User avatar
volume
Poeta
Posts: 482
Joined: Fri 06 Dec, 2002
Contact:

Post by volume » Thu 11 Mar, 2004

Ja bym zlikwidowaÂł rangi i licznik postĂłw.
How Does It Make You Feel?

User avatar
plaski
Władca :-)
Posts: 3054
Joined: Wed 04 Dec, 2002
Location: Kraków
Contact:

Post by plaski » Fri 12 Mar, 2004

jak nie chcecie rang i licznika postĂłw to nie bĂŞdzie, mi to do szczĂŞÂścia nie jest potrzebne
ale takÂą chĂŞĂŚ musi wyraziĂŚ wiĂŞcej osĂłb
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

User avatar
Gunjack
Poeta
Posts: 491
Joined: Thu 20 Feb, 2003

Post by Gunjack » Sat 13 Mar, 2004

I tak wiêkszoœÌ jest przeciw.. ;P

User avatar
RayNor
Przypał
Posts: 2413
Joined: Fri 13 Dec, 2002
Location: Biała Nyska

Post by RayNor » Mon 15 Mar, 2004

Mi to teÂż nie jest potrzebne, wiĂŞc moÂże to wywaliĂŚ.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

User avatar
PeO
Lejtienant
Posts: 712
Joined: Tue 17 Dec, 2002
Location: Kraków

Post by PeO » Sun 21 Mar, 2004

Wywal rangi, usuĂą licznik. WystarczÂą tytuÂły, ktĂłre kaÂżdy sobie sam moÂże wpisaĂŚ.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

User avatar
Richy
Przypał
Posts: 1786
Joined: Sun 08 Dec, 2002
Location: Z Twojej piwnicy >=]

Post by Richy » Mon 22 Mar, 2004

E tam ;p wywal wogole cale forum jak szalec to szalec !
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Post Reply