cierpliwo¶ĂŚ

Na tym forum będę umieszczał różne komunikaty i ogłoszenia związane ze stroną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

cierpliwoœÌ

Post autor: plaski » sob 30 sie, 2003

nie bĂŞde pisaÂł jakiÂś wstĂŞpĂłw odrazu napisze co trzeba

Panowie ju¿ mam doœÌ burdelu w wykonaniu nie których

-uwagi - jako Âże tak was to obchodzi w jaki sposĂłb pisane sÂą uwagi to od teraz bĂŞdzie tak :uwagi przy dorbnych przewinieniach bĂŞdÂą pisane w poÂście tej osoby do ktĂłrej jest kierowana uwaga,uwagi techniczne typu za duÂże to za maÂłe tamto na pw, uwagi przy powaÂżniejszych przegiĂŞciach bĂŞdÂą pisane w osobnych postach innym kolorem niÂż czarny i mniejszÂą czcionkÂą ,jak zobaczycie taki post to go ominiecie i nie zgubicie siĂŞ w Âśledzeniu danego tematu , Mashroom nie pieprz Âże nie pominoÂłeÂś edytowanego posta,a nawet jeÂżeli to i tak to ignorujesz,nawet gdyby wypierdoliĂŚ ci uwage na czole i tak jÂą zignorujesz

- uwagi na temat pracy mojej lub moderatorĂłw na pw do mnie ,nie na forum,przez to robi siĂŞ burdel bo kilka osĂłb jest albo zbyt ambitna labo zbyt gÂłupia Âżeby obiektywnie popatrzyĂŚ na to co siĂŞ dzieje

-pa17wel - przestaĂą siĂŞ bawiĂŚ w moderatora ,nie ty jesteÂś od upominania innych,jebie mnie to Âże najpierw piszesz coÂś na temat a potem upominasz ,masz przestaĂŚ rozdawaĂŚ uwagi (to samo tyczy sie innych przyszÂłych dobrych ludzi chcÂących pilnowaĂŚ porzÂądku na forum)

-Richy ,pojebaÂło ciĂŞ z tym prlem ? jak ci nie pasi Âże na forum sÂą jakieÂś reguÂły to moÂżesz stÂąd spadaĂŚ

- Moderatorzy - dajcie sobie troche luzu,nie chodzi o to Âżeby trzymaĂŚ wszytskich krĂłtko za morde i opierdalaĂŚ za wszystko

- juÂż mnie wkurwia to Âże sporo osĂłb tak siĂŞ przejmuje liczbÂą postĂłw,jak siĂŞ wkurwie (a nie duÂżo mi do tego brakuje ) to wyjebie ten jebany licznik

To chyba wszystko co mia³em do powiedzenia,niech tylko ktoœ spróbuje siê teraz ze mn¹ k³uciÌ (kto kolwiek), ju¿ mam doœÌ upominania i proszenia,jak ktoœ siê do czegoœ nie dostosuje to kary bêd¹ zgodne z regulaminem ( bo mo¿e co nie którzy zauwa¿yli ¿e stara³em siê tylko upominaÌ a nie robiÌ tego co jest napisane w regulaminie),teraz ju¿ tak nie bêdê robi³,sorx ale jak nie umiecie uszanowaÌ tego ¿e stara³em siê byÌ mi³y to bardo mi przykro z tego powodu bêdê robi³ to co powinienem robiÌ od pocz¹tku
mashroom twoje uwagi bêd¹ ignorowane dopóki siê nie poprawisz ,a jak nie to zgodnie z tym co wy¿ej napisa³em wypieprze ciê z tego forum, spróbuj tylko napisac ¿e siê na ciebie uwzi¹³em (czy to ja czy któryœ z moderatorów) to wylecisz od razu

jak coÂś mi siĂŞ jeszcze przypomni to dopisze
p.s. niech tylko ktoÂś napisze Âże przeklinam
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » sob 30 sie, 2003

A ja bym ukaraÂł tych osĂłb, ktĂłrych teraz wymieniÂłeÂś i daĂŚ im bana na czas okreÂślony (przynajmniej tydzieĂą by wystarczyÂł), tym Âże jedna osoba jest zagroÂżona banem doÂżywotnim. Ale ja tu nie dowodzĂŞ, wiĂŞc bĂŞdĂŞ siedzieĂŚ cicho...

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » sob 30 sie, 2003

Eddie, nie widzisz Âże napisaÂł rĂłwnieÂż moderatorzy? chcesz tak bardzo tego dla siebie?

pomys³ zlikwidowania licznika pierwszorzêdny. jestem jak najbardziej za. rangi mog³y by byÌ przyznawane za d³ugoœÌ sta¿u na forum a nie od iloœci postów.
...

Hajper

Post autor: Hajper » sob 30 sie, 2003

to mi sie podoba. Ostro i zdecydowanie!. Ten punkt odnosnie uwag powinien byc czĂŞsciÂą regulaminu tylko dla moderatorĂłw.

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » sob 30 sie, 2003

Mashroom pisze:Eddie, nie widzisz Âże napisaÂł rĂłwnieÂż moderatorzy?
LOL! Ale ja siĂŞ w ogĂłle w to nie mieszaÂłem to co napisaÂłeÂś w temacie dot. regulaminu i nie dawaÂłem Ci Âżadne ostrzeÂżenia w tym tygodniu. WiĂŞc chyba o mnie nie chodziÂło... (szkoda tylko, Âże ty wszystkiego nie wiesz)

ODPOWIEDZ