Problem save'Ăłw w Cannon Fodder 1 i 2

Wszytsko co związane z emulacją :-)

Moderatorzy: RayNor, elektrolityk

ODPOWIEDZ
Hajper

Problem save'Ăłw w Cannon Fodder 1 i 2

Post autor: Hajper » ndz 20 kwie, 2003

mam bardzo powazny problem. Gdy chce zapisac gre w cannon Fodder (oczywiscie tym na amige) wkladam do wirualnej stacji dyskow czysty dysk (ktĂłry wczesniej zrobiÂłem klikajÂąc na przycisk "create blank floppy" w emulatorze" ) formatuje go z poziomu gry wybierajÂąc Save>Format Disk. Wszystko jest OK - dysk sie formatuje i zaden blad nie wyskakuje. Natomiast kiedy biore Save>Save game i ciskam OK by potwierdzic ze Save disk jest w stacji to gra WMAWIA mi ze to nie jest save disk albo ten dysk jest peÂłny... DoszedÂłem do 6 misji (polowa gry - na amidze przechodziÂłem po kilka razy) i nie ma szans zeby "zasejwowaĂŚ". Jak ktoÂś byÂłby na tyle miÂły i podesÂłaÂł mi dyskietkĂŞ (tzn. obraz dyskietki w formacie *.ADF) z zapisanymi stanami gry bylbym naprawdĂŞ bardzo wdziĂŞczny. Myslalem ze kompa wyrzuce przez okno jak nie uda mi sie zasejwowaĂŚ - nie udaÂło sie a komp stoi:). Moze ktos chociaz powie mi jak mam zrobiĂŚ dobrÂą,czystÂą dyskietke"save disk" bo ja musze w to graĂŚ!!! Ta gra wymiata!!! (graficznie przebija Splinter Cella :D ). Kazda pomoc sie przyda. DziĂŞkuje (gg number 2952000)

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » pn 21 kwie, 2003

A nie moÂżesz to graĂŚ na wersji PC'towej? Tak siĂŞ tylko pytam.

Hajper

Post autor: Hajper » pn 21 kwie, 2003

nie z kilku powodĂłw.

1. Nie ma w niej dzwieku chocbym niewiem jak kombinowaÂł z kartami dzwiekowymi i tymi innymi duperelami.
2. Gorsza grafa niz na amidze:)
3. nie da rady odpaliĂŚ pod windowsem tej gry a pod dosem wyskakuje komunikat ze nie mam myszki zainstalowanej.
4. Jak mi sie udaÂło uruchomiĂŚ (bez glosu i po wielu katorgach)to chodziÂła za szybko - nawet jak kombinowaÂłem z CPUgrab'em

Miedzy innymi dlatego nie chce wersji pecetowskiej:)

daku
Oglądacz

Post autor: daku » wt 22 kwie, 2003

ÂściÂągnij z tej strony http://www.back2roots.org/

Hajper

Post autor: Hajper » wt 22 kwie, 2003

Daku - uzgodnimy wszystko na gg

Wymyslilem system sejwowania w cannon fodder 2 ( ehm troche oszukuje gre zeby zasejwowac) jakby ktos chcia³ magiczn¹ formu³ê saveowania w cf2 to prosze na gg (numer w podpisie).
Co do CF1 nadal nie potrafie zapisac gry ale pracuje nad tym

ODPOWIEDZ