emulatory, romy.

Wszytsko co związane z emulacją :-)

Moderatorzy: RayNor, elektrolityk

ODPOWIEDZ
elektrolityk
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

emulatory, romy.

Post autor: elektrolityk » śr 16 sie, 2006

W związku z tym że mamy wakacje nie ma aktualek... ale to nie tylko to. Problemy sprzętowe itd też się tu udzielają. Brak czasu bo praca...
Sprawa wygląda tak że aktualkę mam leżeć już na dysku na snesa. Obrodzi w wyścigi i w gry ekonomiczno jakieś tam (theme park, sim city, civilization) więc będzie fajnie. Tylko musze czas skołować na zapodanie na serwa.
Sprawa nr 2 wygląda tak że chętnie dogadam się z koimś kto zajmie się którąś z konsol... obojętnie jaką. Mówię z góry że najłatwiej jest z c-64 bo tam ilość romów i ich dostępność jest ogromna... na dodatek wielkość plików jest śmieszna więc nie trzeba mieć super łącza.
Chętnie też wezmę kogoś kto doda jakąś inną konsole (MAME?) albo komputerek np Amige lub jakiś Atari. Jeśli jest ktoś chętny i nie ma słomianego zapału to na pewno się dogadamy.
Jak coś to walić na elektrolityk@interia.pl z tematem "emulatory". No to nic już chyba nie mam wam do napisania. Życzę all miłej reszty wakacji i wogóle takich tam a ja już robie zjazd bo o 6 do pracy trza lecieć. No to C'ya all:).

PS. A tak ogółem na odpowiedź możecie troszku czekać bo nie mam czasu więc jak ktoś chce powiadomić mnie że jest chętny to niech wyśle mi eska na telka... numer jest na opis jest na ststusie GG.:)

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 30 sie, 2006

Tak to jest... Praca wkurwia ucho...
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 30 sie, 2006

OMG ten koleś jest wspaniały i od razu widac jak plaski dba tutaj o porzadek... WSTYD >=[ !
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

elektrolityk
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: elektrolityk » śr 30 sie, 2006

Hmm, to mi wygląda na wypowiedzi jakiegoś zakompleksionego 13-14 latka który potrafi robić haos na necie a przed blokiem siedzi w piaskownicy i bawi się z 7-8 latkami.
Co do pilnowania to hmmm, wszystkiego nie można upilnować. Ale tego kolesia to sam osobiście z miłą chęcią bym ubił:] Tak szczerze to mówię a nie jestem agresywny :).
Jak krecie nie miałeś nic do zaoferowania to po co tu pisałeś... post był konkret, jak nie chciałeś dołączyć do zajmowania się strona to po co się udzielasz... Grrr... Głupota użytkowników czasem mnie dobija:)

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 30 sie, 2006

Używaj bardziej precyzyjnych zwrotów na przyszłość, bo dalej nie wiem czy próbowałeś obrazić mnie, czy tego gościa... Bleh, moze chcesz kogos sprowokować? Uważaj już jednemu wysadziłem ogródek :P
Ostatnio zmieniony śr 30 sie, 2006 przez Richy, łącznie zmieniany 1 raz.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 30 sie, 2006

Chcesz mnie ubić? Czym ci sie narazilem?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » śr 06 wrz, 2006

sorry za oftop, ale zelek31, nie obraź się - serio robisz terochę zamieszania na forum... np temat Jakie narkotyki spozywacie... to już no!.....

[ Dodano: Sro 06 Wrz, 2006 ]
ja bym pomógł, ale mnie wyklucz. ja ma słomiane zapały... :(

kgb
Oglądacz

Post autor: kgb » ndz 07 gru, 2008

witam szukam giierk na mame 32 lub neo-geo gdzie bochaterwm platformówki jest struś zberający jajka zanim sie wyklują młode,,a przeszkadzają mi w zbieraniu tak zwane klary,,,wyślijcie mi link na ryszardbos@interia.pl z góry dzięki pozdrawiam:)
kgb

ODPOWIEDZ