Jakie będą emulatory na stronie ??

Wszytsko co związane z emulacją :-)

Moderatorzy: RayNor, elektrolityk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Jakie będą emulatory na stronie ??

Post autor: Sloma » sob 28 sty, 2006

Mam pytanie, jakie będą emulatory ja tej stronie ??
bedzie tam Callus oraz romy do niego ??

malpka
Oglądacz

Post autor: malpka » ndz 29 sty, 2006

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » ndz 29 sty, 2006

ale nie chodzi mi o strony tylko się pytam jak bardzo bedzie rozwinięta ta strona, a co do wyposażenia to stronka niedawno ruszyła więc nie ma co mieć pretensji

elektrolityk
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: elektrolityk » ndz 29 sty, 2006

Dzięki, racja stronka wystartowała 31 grudnia 2005:). Nie ma jeszcze miesiąca a już jest 101 romów na Commodore. W domu już leży projekt ze Snesem i kilkoma romami (RPG na snesa w wersji polskiej, np. Final Fantasy IV i Front Mission). Na pewno na stronie znajdzie się Amiga, Snes, MegaDrive. Co dalej, zobaczymy!? Na pewno nie będzie na niej Playstation, wątpie w Gameboya. Pojawią się automaty. Ale do tego trzeba czasu, ludki pamiętajcie że gdzie się człowiek spieszy to się diabeł cieszy. Na razie planowana aktualka na Snesa, można się spodziewać jej jakoś około środy-czwartku:)

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » ndz 29 sty, 2006

oo akurat bede miał czas bo bedzie bo egzaminach :D:D a do sesji poprawkowej jeszcze wiecej czasu :P wiec z pare godzin sie pobawie ale zobaczymy co wrzucisz :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

ODPOWIEDZ