strony o emulacji z grami

Wszytsko co związane z emulacją :-)

Moderatorzy: RayNor, elektrolityk

ODPOWIEDZ
Hajper

Post autor: Hajper » pn 25 sie, 2003

no pewnie ze nie wszystkie ... ale 90% jeszcze znajdziesz w sklepach... A poza tym romy na psx jeszcze dlugo nie osiagna statusu abandoware wiec beda dostepne tylko na warezach...

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » śr 27 sie, 2003

Sk¹d mo¿na œci¹gn¹Ì Final Fantasy III na PSX?
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Hajper

Post autor: Hajper » śr 27 sie, 2003

nie ma FF III na PSX. Na psx jest reedycja Final Fantasy VI ktĂłra wyszla na calej plycie razem z filmami. jesli zalezy ci na ffVI albo III alebo jakimkolwiek innym finalu z tych starszych to na kazie jest dostepne cos takiego jak "Final Fantasy GOLD" jak to sciÂągniesz miaÂł wszystkie czĂŞÂści FF od 1 do 6, 3 czĂŞÂści FF:mystic quest, oraz bodajze 2 czesci final fantasy legends.
wracajÂąc jednak do FF VI na psx. przeszukaÂłem chyba wszystkie bardziej znane warezy z romami i na zadnym nie znalazlem FFVI. Za to kolego powiedzial ze mi zalatwi i dzisiaj ok. godziny 5 bede mial FFVI na PSX jee:D

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Hajper pisze:nie ma FF III na PSX.
JesteÂś tego pewien :wink: .

Hajper

na 100 %. Tylko ze:

W europie FF VI bylo znane wlasnie jako FF III a FF V jako FF II. Jako zagorzaly fan Finala numeruje czêœci tak jak powinny byc numerowane:] Poza tym na kazdej stronie o FF znajdziesz wszystkie czêsci i gdy odpalisz FF VI na snesa pokaze ci sie napis FF III :-) Jednak na PSX jest tak ze juz w europie nie ma napisu III lecz VI. i na pewno chodzi³o ci o t¹ czêœÌ:-)

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

ByÌ mo¿e :wink: ,szkoda ¿e nie znasz linku sk¹d mo¿na by t¹ gre œci¹gn¹Ì choÌby na snes'a, ale bardziej wola³mym na PSXa

Hajper

na snesa? wiem oczywiscie ze wiem. wejdz na strone ktĂłrÂą mam w podpisie. Ewentualnie zobacz na www.ff.gex.pl tam gdzies to byÂło

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pt 29 sie, 2003

Wielkie dziĂŞki hajper, teraz tylko musze nauczyĂŚ siĂŞ w to dobrze graĂŚ :wink: . Nadal szukam FFVI na psx!

Hajper

Post autor: Hajper » sob 30 sie, 2003

ja juz mam na CD FFVI. :-) WracajÂąc jednak do tematu. ZnalazÂłem w sieci zawalistÂą stronkĂŞ na ktĂłrej znajdujÂą sie wszystkie czĂŞÂści gry The Legend of Zelda. Dla zielonych w tym temacie chce powiedziec ze Legend of zelda jest obecnie najlepszym obok Final Fantasy konsolowym RPGiem z elementami akcji. Od Finala rozni sie tym ze chodzimy jednym gosciem a nie druzynÂą. Polecam te gierke... Nie ma to jak przewspaniaÂły klimat gier jRPG...:-) u znajduje siĂŞ do niej link --->
The Legend of Zelda Site

Pawel - FFIII by³ jedynym Finalem który nie zosta³ wydany na konsole Sony ( nie licz¹c FF Legend które byly tylko na GB , FF Tactics Advance która zosta³a wydana na GBA oraz Final Fantasy Mystic Quest tylko na SNESa) CzêœÌ pierwsza i druga zosta³a wydana na PSX jako Final Fantasy Anthology. Na jednej plycie zawiera³y siê dwie gry FF I i FF II z odswiezon¹ grafik¹ oraz garsci¹ fantastycznych filmikow :-) FFIII Nie wiadomo z jakich przyczyn pominiêto w wydaniu na PSX. Nastepnie by³o Final Fantasy Orgins. By³ to pakiet gier Final Fantasy IV, IVhard(nie mam pojecia czym sie rozni od zwyklej czworki) V oraz VI. Wszystko w nowej szacie graficznej z porcj¹ fantastycznych filmow:-)
ZnalazÂłem takze bardzo fajnÂą stronkĂŞ z roznymi bajerami z gier:-) Ja wchodze na niÂą zeby posciagac sobie tapety z FF... a jest ich naprawde baaaaardzo duzo. Polecam tapetki z Final Fantasy X-2 sÂą superanckie:-)
Oto Link [click] Wystarczy wpisac nazwe gry:-)

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » sob 30 sie, 2003

Legend of Zelda Ocarina of Time po polsku mo¿na œci¹gn¹Ì z tej strony
:arrow: http://www.ultraemulacja.prv.pl/

Hajper

Post autor: Hajper » sob 30 sie, 2003

fajna stronka chociaz malo gier... hehe a pozatym ja mam po polsku Zelde:P

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » sob 30 sie, 2003

Jest ma³o gier ale na tej stronce mo¿na sobie œci¹gn¹Ì LoZ po polsku.

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » pn 01 wrz, 2003

Na wiĂŞkszoÂści polskich stronach o emulacji moÂżna pobraĂŚ Legend of Zelda w polskiej wersji, chociaÂż ja znam tylko tyle linkĂłw.

emu.makii.pl:
Legend of Zelda: A Link to Past, The (PL), (SNES)
Legend of Zelda, The (PL), (NES)
Legend of Zelda: Ocarina of Time (PL), (NES64)
Legend of Zelda: Links Awakening DX, The (PL), (GBC)
Emu-Info *100% emulacji*:
Legend Of Zelda: Ocarina Of Time (PL), (NES64)
emu StruÂś:
Legend of Zelda: Ocarina of Time (PL), (NES64) - W dziale "Romy N64".

Wiem jeszcze, ¿e na Emu Generacji mo¿na te¿ œci¹gn¹Ì Zelde po polsku, ale nie chce mi odnaleœÌ strony... chyba serwer jest tymczasowo niedostêpny.

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » pn 01 wrz, 2003

Tylko Âże na razie jakoÂś nie moÂżna ÂściÂągaĂŚ z emu.makii

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » pn 01 wrz, 2003

Taa, niestety... im serwer teÂż nie wyrabia jak u nas.

ODPOWIEDZ