Szukam gry Heart of the alien

Wszytsko co związane z emulacją :-)

Moderatorzy: RayNor, elektrolityk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Szukam gry Heart of the alien

Post autor: Kumagoro » pt 07 lut, 2003

Poszukujê gry Heart of the alien.Jest to 2 czêœÌ s³ynnej gry Another world.Heart of the alien wysz³o jedynie na Sege genesis i takiego romu poszukujê.Jeœli ktoœ wie gdzie znajdê t¹ grê to proszê o adres strony.
Wiem ¿e gra jest na stronie Theunderdogs jednak nie mo¿na jej œci¹gn¹Ì.
Z gĂłry dziĂŞkujĂŞ. :)

Hajper

Post autor: Hajper » ndz 09 lut, 2003

sluchaj ja wlasnie dzieki twoim wskazowkom sciagnelem HOTA z underdogsow bo tam wlasnie jest rom. Problem w tym ze mam kilka emulatorow ale kazdy z nich potrzebuje pliku "bios.bin" . ZnalazÂłem 2 stronki na ktorej one sa do sciagniecia ale akurat z tych stron nic nie idzie sciagnac!!!!!!. Jakby ktos mial ten plik albo jakis dzialajacy emulator na sege genesis to niech zagada na GG bo ja jestem naprawde napalony na te gre :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » śr 12 lut, 2003

Jak chcesz to ja mam ten emulator wiĂŞĂŚ siĂŞ odezwij na gg : 5367408
lub wyœlij mi maila.Jak œci¹ga³eœ ten rom?? Bo ja œci¹gam flashGetem i nie mogê chwile idzie ³adnie i siê roz³¹cza??POMOCY!!!Czekam na odpowiedz..

Hajper

Post autor: Hajper » śr 12 lut, 2003

nie mozesz sciagac nic z underdogsĂłw flasgetem bo on dzieli plik na 5 czesci i sciaga tak jakby 5 gier na raz. Na underdogsach mozna sciagac tylko 1 gre na raz bo zostaniesz zbanowany. musisz sciagnac to tym windowsowskim sciagaczem i wtedy bedzie OK. jak sie pojawi przy kliknieciu w link flashget poprostu cisnij anuluj a plik pojezdie tym windowsowskim:) ot cala filozofia.

P.S co z tym emulatorem mozesz mi go wyslac ??

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » śr 12 lut, 2003

Moge wysÂłaĂŚ

Hajper

Post autor: Hajper » śr 12 lut, 2003

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » czw 10 kwie, 2003

ZnalazÂłem polskÂą stronkĂŞ na ktĂłrej znajduje siĂŞ gra, jak ktoÂś ma problem ze ÂściÂągniĂŞciem tej gry z underdogs to tu jest druga stronka:
www.emu.makii.pl

ODPOWIEDZ