22.12.2008 - poniedziałek - komentarze

Napisz co sądzisz o grach które dodałem

Moderator: RayNor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

22.12.2008 - poniedziałek - komentarze

Post autor: plaski » pn 22 gru, 2008

tk

połowa aktualizacji to zasłgua mareckuss
co prawda nie było to konsultowane, ale myślę, że nie ma nic przeciwko :)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

kotool
Oglądacz

Post autor: kotool » pt 26 gru, 2008

Witam!

Czy 3w1 (Autka, Dark Moon, Mr. Tomato) tylko mi nie wchodzą, czy coś jest z tym nie tak? :(

Tych gier szukałem już bardzo dawno (zwłaszcza Autek), a dziś je przypodkowo znalazłem, lecz nie chce mi tego pobrać :(

Zróbcie z tym coś proszę ;)

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » pt 26 gru, 2008

Jak to nie chce ci się ściągnąć? Przecież link działa. Żeby rozpocząć transfer pliku trzeba kliknąć na Obrazek. Na tej stronie, na którą przejdziesz po kilknięciu Pobierz.

kotool
Oglądacz

Post autor: kotool » sob 27 gru, 2008

:)

Tak robiłem, ale nie chciało pobierać.
Dziś już wszystko działa, dzięki :P

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » sob 27 gru, 2008

połowa aktualizacji to zasłgua mareckuss
co prawda nie było to konsultowane, ale myślę, że nie ma nic przeciwko :)
No właśnie :) Sądzę że Mareckuss zasłużył na to aby go tam "dodać" tzw. wymienić które gry dodał tak żeby ludzie wiedzieli czyja to zasługa:). Chyba łapiecie o co mi chodzi:) A to z kolei obudziło mój kolejny pomysł. Jako że ruch w ostatnim roku niewielki jeśli chodzi o aktualizację (zdaję sobie sprawę Płaski ze to nie z Twojego "lenistwa", tylko poprostu coraz trudniej coś znaleźć będącym abandonware), można by uczynić małą "rewolucję" i pozwolić forumowiczom dodawać gry;) Oczywiście wszystko by nadzorował Płaski i też On by je przenosił z "forum" na stronę główną. Można ku temu stworzyć również nowy dział na forum "dodane przez użytkowników" czy cuś, tam też My umieszczalibyśmy te gry a potem Płaski by dodawał do swoich aktualizacji. Bo jak widać odpowiedzialne osoby takie jak Mareckuss radzą sobie z tym całkiem świetnie, a może i inni by się na to załapali i uploadowali to co mają:p sam bym mógł co nieco dodać. Oczywiście co do gier są spełniane standardowe zasady, czyli abandonware itp. itd. zależałoby przed jej dodaniem samemu dokładnie sprawdzić czy jest dostępna na stronce, jaki ma status... Napewno by to trochę rozruszało stronkę, a i ludzie by mogli coś dać od siebie
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » sob 27 gru, 2008

Moim zdaniem świetny pomysł :) Przyłączam się :)
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody
------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » sob 27 gru, 2008

W zasadzie wystarczy mi, że ktoś skrobnie tytuł w propozycjach. Moja kolekcja gier jest co najmniej obszerna i jak mam tytuł to sobie z resztą poradzę :) A jak nie to ładnie mogę poprosić o podrzucenie gry.

Jeśli bardzo chcecie wrzucać gry to mogę zrobić konto ftp i tam będziecie wrzucać, ja sobie ściągnę, obrobię, przepakuję i wrzucę tam gdzie będzie trzeba. Jesli ktoś jest chętny na coś takiego to pisać wtedy postawię konto.
A jak każdy wrzuci gdzie chce to ja takiego linka na stronę nie dam, wszystko przechodzi przeze mnie.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Philly_L
Oglądacz

Post autor: Philly_L » ndz 28 gru, 2008

Może mi ktoś powiedzieć jak odpalić autka?
Probuje odpalic z plyty przez daemon tools ale nie dziala, a z dosboxa pokazuje ze potrzebuje plyty :mad:

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » ndz 28 gru, 2008

Zamontuj obraz w daemon toolsie, następnie odpal dosboxa i zamontuj witualny napęd z grą jako cdrom tj
mount d D:\ -t cdrom, gdzie D:\ oznacza litere wirtualnego napędu, w którym zamontowana jest gra.

ODPOWIEDZ