www.gracze.eu

Masz swoją strone ?? Pochwal się nią. Daj szanse innym na ocenienie twojej pracy

Moderator: RayNor

Post Reply
@ndreV
Oglądacz

www.gracze.eu

Post by @ndreV » Fri 23 Nov, 2007

Witam,
Zapraszam Was wszystkich na nowe forum poświęcone tematyce gier.

www.gracze.eu/forum

Gry, pomoc, wymiana informacji – wszystko czego potrzebują Gracze. Weź udział w szerzeniu G-Idei: Gracze całego świata łączcie się!!! Forum dla maniaków gier i wszystkiego co z nimi związane. Buduj potęgę społeczności Graczy dołączając do G-Teamu. Forum czeka na nowych użytkowników.
Zarejestruj się juz dziś, z pewnością nie będziesz żałował!
Last edited by @ndreV on Fri 23 Nov, 2007, edited 1 time in total.
Image

I pamiętaj [you], warto nas odwiedzić...

Gracze

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 13 Jan, 2008

Fajne forum wiem co mówię. Polecam też moje:
http://giercowiec.phorum.pl/
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Sun 13 Jan, 2008

No no niezła reklama ;)

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 13 Jan, 2008

Dla mnie kompletna beznadzieja
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 13 Jan, 2008

A dla ciebie to forum o sterydach bym polecił i "elementarz barbarzyńcy w TES3: Morrowind"

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

@ndreV
Oglądacz

Post by @ndreV » Sun 20 Jan, 2008

zelek31 wrote:Dla mnie kompletna beznadzieja
A jakiś bardziej sensowny argument?? :razz:
Image

Gracze

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 20 Jan, 2008

:mad: mału ruchu na forum

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 20 Jan, 2008

Mało!? Forum ma ledwo ponad dwa miesiące i mówi, że mały ruch! zelek, mały ruch to ty masz, ale w głowie i główce (ciekawe czy ktoś zrozumie o co chodzi z główką xD)

@ndreV
Oglądacz

Post by @ndreV » Mon 21 Jan, 2008

zelek31 wrote::mad: mału ruchu na forum
4 słowa, a i to z błędami...
Jakbym był chamski to powiedziałbym ci 3 słowa i tyle, ale jednak postaram się wejść w dyskusję (tylko czy warto?). Słyszałem różne opinie o stronach, nie tylko tej, ale wielu innych, niekoniecznie moich, jednemu podoba się tematyka, innemu layout, inni cenią dobre towarzystwo, to co dla jednych jest ładne, dla innych to kompletna tandeta, ale jeszcze w życiu nie słyszałem, żeby ktos oceniał stronę po tym, że ma mały lub duży ruch... Tak naprawdę to chyba nie ma za bardzo wpływu na to co widzisz na stronie, więc trudno użyć tego jako kryterium w ocenie. Chyba, że lubisz oglądając daną stronę widzieć statystyki "na stronie aktualnie jest np. 50 gości", bo czujesz wtedy, że nie jesteś sam, że ktoś jest blisko ciebie. Może to po prostu choroba sieroca, poproś mamę, niech cię przytuli, bo w internecie raczej nikt cię nie przygarnie...
Image

Gracze

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Tue 22 Jan, 2008

Nie ma co się oszukiwać że duże fora jak np. sfd mogą więcej niż taka twoja malizna. Nie wciskaj mi więc tu swojej dziwnej filozofii

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Tue 22 Jan, 2008

Zelek, moim zdaniem dobrze uzasadnionej. A tak wracając do choroby sierocej to dokładnie to samo odczułem kiedy obejrzałem twoje forum... przeżycia z policją, problemy w domu... stary w pewnym sensie ci współczuję, ale chyba cię często upuszczali na schodach jak byłeś mały... sięgnij po Bilomax... A przy okazji zelek, twoje forum jest ogromne, normalnie zaćmienie słońca...

Sony
Poeta

Post by Sony » Tue 22 Jan, 2008

@ndreV wrote:Słyszałem różne opinie o stronach, nie tylko tej, ale wielu innych, niekoniecznie moich, jednemu podoba się tematyka, innemu layout, inni cenią dobre towarzystwo, to co dla jednych jest ładne, dla innych to kompletna tandeta, ale jeszcze w życiu nie słyszałem, żeby ktos oceniał stronę po tym, że ma mały lub duży ruch... Tak naprawdę to chyba nie ma za bardzo wpływu na to co widzisz na stronie, więc trudno użyć tego jako kryterium w ocenie. Chyba, że lubisz oglądając daną stronę widzieć statystyki "na stronie aktualnie jest np. 50 gości", bo czujesz wtedy, że nie jesteś sam, że ktoś jest blisko ciebie. Może to po prostu choroba sieroca, poproś mamę, niech cię przytuli, bo w internecie raczej nikt cię nie przygarnie...
@ndreV jak dla mnie to post roku! Jak do tej pory THE BEST xD
zelek31 wrote:Nie ma co się oszukiwać że duże fora jak np. sfd mogą więcej niż taka twoja malizna. Nie wciskaj mi więc tu swojej dziwnej filozofii
Zelek weź Ty się zastanów trochę nad sobą co? I Ty chcesz do grupy należeć ? ;]
Forum jak forum... Nie podoba Ci się - nie wchodź i po temacie !
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody
------------------------------------------------------

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Tue 22 Jan, 2008

Sonic ja cię tu bronie w innych tematach a ty mi takie coś?

@ndreV
Oglądacz

Post by @ndreV » Wed 23 Jan, 2008

zelek31 wrote:Nie ma co się oszukiwać że duże fora jak np. sfd mogą więcej niż taka twoja malizna. Nie wciskaj mi więc tu swojej dziwnej filozofii
Przepraszam, zapomniałem o moim głównym konkurencie- sterydowym forum, masz rację, ono może więcej np. może komuś tak zniszczyć umysł, że nie widzi nic poza koksem i obwodem własnego bicepsa. Pozostaje mi się jedynie cieszyć, że moje forum nie ma w tej dziedzinie większych osiągnięć, bo to jest po prostu niehumanitarne, aby niszczyć ludzi w ten sposób, że stają się posmiewiskiem dla wszystkich wokół i nawet tego nie widzą, że ktoś sie z nich naśmiewa w sposób, którego oni nie są w stanie zrozumieć. Coraz bardziej podoba mi się rozmowa z tobą, czekam na ripostę (<<jeżeli ostatnie słowo jest za trudne to polecam wikipedia.pl).
Z kreatynowymi pozdrowieniami,
@ndreV :twisted:
Sony_1987 wrote: @ndreV jak dla mnie to post roku! Jak do tej pory THE BEST xD
Dziękuję! :smile: A to jest jakiś konkurs na najlepszego posta? To trzeba będzie się przyłożyć...
Image

Gracze

Post Reply