Strona o programowaniu gier

Masz swoją strone ?? Pochwal się nią. Daj szanse innym na ocenienie twojej pracy

Moderator: RayNor

Post Reply
Szafir
Oglądacz

Strona o programowaniu gier

Post by Szafir » Tue 07 Aug, 2007

[center] Programowanie GIER -> icc.webd.pl <-[/center]

Zapraszam Wszystkich zainteresowanych tworzeniem gier. Na naszej stronie uzyskacie pomoc, rady i opinie o programowaniu gier w językach Blitz3D i BlitzMax. Posiadamy spore doświadczenie w kodzeniu w w/w językach. Nikomu nie mówimy nie i nikomu nie odmawiamy pomocy. Chętnie nawiążemy współpracę z innymi programistami celem wymiany doświadczeń i wzajemnej pomocy.

Zapraszamy serdecznie.

Szafir

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Tue 07 Aug, 2007

Od strony wizualnej strona prezentuje się dobrze - nie świetnie, ale dobrze. Dziwią mnie jednak następujące rzeczy:

&#8226; Brak jest plików do pobrania w dziale Download - przydałyby się chociażby niepełne wersje opisywanych na stronie programów.
&#8226; Mimo, iż strona funkcjonuje już od lipca br., w aż 5 kategoriach forum nie ma jeszcze postów. Z biegiem czasu jednak sytuacja się zapewne zmieni.

Podoba mi się natomiast rozwiązanie zastosowane w Kontakcie - z myślą o osobach, które nie korzystają z programów pocztowych w celu obsługi kont (czyli np. mnie), umieszczony jest na stronie formularz, za pomocą którego można napisać i wysłać list.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Szafir
Oglądacz

Post by Szafir » Wed 08 Aug, 2007

W dziale download są pliki, jednak są one dostępne dla zarejestrowanych użytkowników.
Faktem jest, że na forum nie zbyt dużo postów, jednak te co są myślę, że poruszają konkretne tematy i nie ma w nich lania wody dla samego zwiększania ilości postów.
Co do ilości użytkowników zarejestrowanych na naszym portalu to raczej nic dziwnego, że jest ich tak mało. Jak na razie nie promowaliśmy w jakiś większy sposób naszej strony, chcieliśmy aby strona nabrała treści i dostarczyła potencjalnym użytkownikom potrzebnych im informacji. Wiadomo jednak, że na wypełnienie strony materiałami potrzeba czasu.

Bardzo mnie cieszy, że strona Ci się podoba. Mam nadzieję, że inni odwiedzający naszą stronę też uznają ją za godną uwagi.

Post Reply