www.hss.pl - OceĂącie

Masz swoją strone ?? Pochwal się nią. Daj szanse innym na ocenienie twojej pracy

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Sonic
Poeta
Kontakt:

www.hss.pl - OceĂącie

Post autor: Sonic » pt 07 lis, 2003

:arrow: ProszĂŞ o solidnÂą ocenĂŞ po czĂŞÂści mojego serwisu i pomoc w poszukiwaniu jakiegoÂś sponsora. Z gĂłry dziĂŞkuje za chĂŞci.
Moja Strona: hss.pl
Numer Gadu-Gadu: 2575997Obrazek
E-mail: sonic1988@wp.pl

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » pt 07 lis, 2003

lepiej niÂż poprzednio, zapewne wynika to z tego, Âże jesteÂś tylko tam redaktorem, a nie sam robisz.

ps. na wstĂŞpie zdaje siĂŞ Âłamiesz regulamin (tak na powitanie) zakÂładajÂąc identyczne wÂłaÂściwie wÂątki w dwĂłch dziaÂłach, za maÂło postĂłw masz?
ps2. wiem, jestem upierdliwy.
...

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » pt 07 lis, 2003

Niezla stronka, materialy obleca.. ale nic specjalnego.. Jest jedna rzecz ktora mnie wkurza- te frajerskie coski skaczace podczas ladowania sie kolejnej stronki..
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » pt 07 lis, 2003

Masroom pisze:ps. na wstĂŞpie zdaje siĂŞ Âłamiesz regulamin (tak na powitanie) zakÂładajÂąc identyczne wÂłaÂściwie wÂątki w dwĂłch dziaÂłach, za maÂło postĂłw masz?
Ty..
Bawisz siĂŞ w moderatora, ktĂłrym nie jesteÂś..

SkoĂącz, bo Ci Âżycie zanieczyszczĂŞ.. 8)
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Awatar użytkownika
Sonic
Poeta
Kontakt:

Post autor: Sonic » pt 07 lis, 2003

Mashroom pisze:lepiej niÂż poprzednio, zapewne wynika to z tego, Âże jesteÂś tylko tam redaktorem, a nie sam robisz.

ps. na wstĂŞpie zdaje siĂŞ Âłamiesz regulamin (tak na powitanie) zakÂładajÂąc identyczne wÂłaÂściwie wÂątki w dwĂłch dziaÂłach, za maÂło postĂłw masz?
ps2. wiem, jestem upierdliwy.
:arrow: Czy wy wkoĂącu ^!^!#^!#%!#% siĂŞ odemnie :?: :!: - SpĂłjrzcie na siebie - teÂż nie jesteÂście idealni.
:arrow: SzczerzĂŞ mĂłwiÂąc wrĂłciÂłem tutaj, bo p17wel chciaÂł bym wrĂłciÂł mĂłwiÂąc, Âże brak teraz wam takiego Sonica, a tutaj na przywitanie...
MĂłj Ulubieniec Mashroom, jakiÂś nowy...., Spider, i jeszcze Hajpera brakuje ( Wiem, Âże go nie ma ), ale by siĂŞ przydaÂł by dobiĂŚ czÂłowieka (, bo to potrafi najlepiej )
:arrow: Co do redaktora na www.hss.pl - to siê bardzo mylisz, bo ten Koleœ poprostu zaproponowa³ mi wrêcz mnie prosi³bym do niego do³¹czy³ i przed do³¹czeniem serwis mia³ z max. 1000 wejœÌ, a jak dzia³ Gry On-Line siê pojawi³ to odrazu wskoczy³o do ponad 4500 ( Teraz tego nie zauwa¿ysz, bo jak chcia³byœ wiedzieÌ to strona teraz wiêcej dzia³a ni¿ dzia³a ).
Moja Strona: hss.pl
Numer Gadu-Gadu: 2575997Obrazek
E-mail: sonic1988@wp.pl

Awatar użytkownika
Mashroom
Poeta
Kontakt:

Post autor: Mashroom » pt 07 lis, 2003

PeO: odwal siĂŞ...przesadzasz...nie udawaj nagminnie kogoÂś lepszego, bo sprawia bardzo pejoratywne wraÂżenie.

Sonic: jasne, nikt nie jest idealny, napisa³em w ps2 coœ...by³o to trochê ironi¹...no ale có¿...
...

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » pt 07 lis, 2003

Mashroom pisze:PeO: odwal siĂŞ...
Nie

Bo stracĂŞ pracĂŞ.. :shock:

NastĂŞpne posty majÂą dotyczyĂŚ tylko wÂątku rozpoczĂŞtego przez Sonica w pierwszym poÂście.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Awatar użytkownika
Nilhir
Poeta
Kontakt:

Post autor: Nilhir » sob 08 lis, 2003

1. wkurzaj¹ce jest to: wczytuje strone wróÌ za kilka lat
2. podoba mi siĂŞ, Âże nie zapychacie strony jakimiÂś pierdoÂłami graficznymi
3. ogólnie du¿o materia³ów
ocena ogĂłlna:
5+/6
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pn 10 lis, 2003

Stronka graficznie prezentuje siê naprawde nieŸle, zawartoœÌ chyba bym oceni³ najwyrzej jak mo¿na bo ponad 1100 girek on-line naprawde robi wrazenie. Co do napisu "wróÌ za kilka lat" to on mi nie przeszkadza :-) Ocena 9/10 .
Wady: Jedna i najwiêksza, czesto nie mo¿na wejœÌ na stronke.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

ODPOWIEDZ