Super Mario Bros - autor oraz data wydania

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Super Mario Bros - autor oraz data wydania

Post autor: Starscream » pt 18 kwie, 2008

Otóż na tej stronie dostępne jest Super Mario Bros, jednak ani producent, ani data wydania nie zostały podane. A z Wikipedii wiem, że ta gra jest autorstwa Nintendo i została wydana w 1985 roku. Ciekawostka: edycja japońska na konsolę NES została wydana w... piątek trzynastego (13 września 1985), co na szczęście nie odbiło się negatywnie na jej popularności - tak jak to było z karierą RayNora (zarejestrowanego 13 grudnia 2002 i to też był piątek, a na dodatek 21. rocznica wprowadzenia stanu wojennego).
Ostatnio zmieniony pt 18 kwie, 2008 przez Starscream, łącznie zmieniany 2 razy.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
Qtors
Poeta

Post autor: Qtors » pt 18 kwie, 2008

Nie mam pojęcia co z tego wywnioskowałeś, ale baj de łej:
Nowe mario cart wii jest wypasione- mapki z poprzednich części, tryb balonikow w teamach, przez internet itd itp- jak narazie the best gra na wii:)

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » pt 18 kwie, 2008

Na PC nie było nigdy gry sygnowanej przez Nintendo o nazwieMario Bros, wersja na stronie to "dziki" (idea & stwory zapozyczone z kultowej gry na nesa) shareware z 1995 roku.

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » sob 19 kwie, 2008

mareckuss pisze:Na PC nie było nigdy gry sygnowanej przez Nintendo o nazwieMario Bros, wersja na stronie to "dziki" (idea & stwory zapozyczone z kultowej gry na nesa) shareware z 1995 roku.
Wiesz, z Superfrogiem jest podobna historyjka. Kiedyś stwierdziłem, że jest on grą na Amigę i aby go uruchomić, potrzeba trudnego w konfiguracji emulatora Amigi - WinUAE. Jednak Płaski mi powiedział, że wersja na stronie jest wersją na Windowsa. Cóż, moja niewiedza czasem prowadzi do komicznych nieporozumień.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » sob 26 kwie, 2008

Kosmiczne to są twoje posty... Kosmicznie żenujące.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

ícefox

Post autor: ícefox » wt 17 cze, 2008

Warto dodać że najwięcej użytkowników tego forum było w piątek 13 Lipca 2007 roku.

A, i jeszcze to że ja zarejestrowałem się na tym Forum w Piątek 13 Czerwca 2008 roku.
Dołączyłem tu żeby dokończyć to co zaczął Zelek31.

ODPOWIEDZ