Mała zmiana w dziale filmy

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

-Golbez-
Poeta

Mała zmiana w dziale filmy

Post autor: -Golbez- » sob 15 gru, 2007

Jak zwykle wpadłem na kolejny pomysł i chce się nim podzielić ;p Dotyczy on działu "filmy" któremu przydała by się nieco większa aktywność forumowiczów. Konkretnie rzecz ujmując, w TV czasem są filmy/dokumenty o których mało kto słyszał, a często są bardzo dobre. Wtedy forumowicz który go oglądał, napisałby że będzie na tym kanale (TVP1,TVP2,TVN,POLSAT,TV4), o tej i tej godzinie, i parę słówek o nim, czy warty oglądnięcia. Dzięki temu inni będą mogli poszerzyć swoje horyzonty związane z filmami... Reguła byłaby taka że informujemy o jakimś filmie conajmniej 6 godzin (lub wcześniej) przed jego startem. Dotyczy to wszystkich interesujących filmów i dokumentów, rzecz jasna nie ma mowy tu o typu +18 (wiadomo jakich). Potem użytkownicy tego zacnego (^^) forum dzieliliby się swoimi wrażeniami po filmie...
Ostatnio zmieniony sob 15 gru, 2007 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 2 razy.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 01 sty, 2008

a co to za problem zakładać takie tematy?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » śr 02 sty, 2008

W tym, że ani jednemu nie wpadło do głowy to, żeby zamieścić topic podobnej treści jak opisałem powyżej ;) Zauważ że dział "Filmy" jest od 2003 roku, a nie ma ani jednego tematu tego typu :P Więc cały ten topic to "przypomnienie' że można i warto napisać o jakimś wartościowym, a mało popularnym filmie, który będzie za niedługi czas w TV.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » śr 02 sty, 2008

Pomysł bardzo fajny :)
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 03 sty, 2008

Nie sądzę aby to cokolwiek wniosło do rozwoju działu.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » czw 03 sty, 2008

Lepszy rydz niż nic :P Fakt faktem, że dział filmy kiepsko się prezentuje...

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pt 04 sty, 2008

Ale dział solucje jeszcze gorzej
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 04 sty, 2008

Pomysl dobry..........goraca sie przylaczam i czekamy na pierwsze propozycje...ile fajny filmow w tv nam ucieka [inna sprawa ze teraz prawie wogole jej nie ogladam:)]
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pt 04 sty, 2008

Nosferatu pisze:Pomysl dobry..........goraca sie przylaczam i czekamy na pierwsze propozycje...ile fajny filmow w tv nam ucieka [inna sprawa ze teraz prawie wogole jej nie ogladam:)]
To tak samo jak ja ;) Stąd właśnie ten pomysł. Człowiek nie ma czasu wertować i oglądać tych samych filmów poraz -enty, a często zdarzają się śliczne perełki, których prawie nikt nie obejrzał. W końcu nie jest wcale powiedziane, że film popularniejszy jest rzeczywiście lepszy od tego mniej. Ja z tych filmów co obejrzałem a które nawet nie były w żaden sposób zapowiadane w TV (niestety nie pamiętam już tytułów) to m.in. historia pewnego fryzjera który mimo że żył w zgodzie ze wszystkimi i był wiecznie spokojny, dobry itd. to jego życie potoczyło się tak dziwnym torem, że został pod koniec oskarżony o morderstwo, gwałt na nieletniej itp. i zmarł na krześle elektrycznym. Drugi przykład to ni film, ni dokument traktujący o 24 ostatnich godzinach z życia Adolfa Hitlera. Z niego możemy się dowiedzieć kim tak naprawdę był ów genialny przywódca (tego mu nie można zaprzeczyć), i co przeżywał wewnętrznie, jak i zewnętrznie, niedługo przed śmiercią. Cieszę się z tego, że jednak są arcyciekawe filmy, których nie oglądałem, a trafiłem na nie ;)

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » pt 04 sty, 2008

Dodałem wam tagi do tematów (dvd,tv,kino,inne)
nie wiem czy jest sens jakoś specjalnie przebudowywać dział, albo po prostu nie mam na to pomysłu - czekam na jakieś sensowne propozycje
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » pt 04 sty, 2008

Nosferatu pisze:Pomysl dobry..........goraca sie przylaczam i czekamy na pierwsze propozycje...ile fajny filmow w tv nam ucieka [inna sprawa ze teraz prawie wogole jej nie ogladam:)]
Święte słowa :) Też praktycznie nie oglądam telewizji... No chociaż jest taki jeden serial który namiętnie staram się golądać :lol: "M jak miłość" :mrgreen:

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » sob 05 sty, 2008

Sony_1987 pisze:Święte słowa :) Też praktycznie nie oglądam telewizji... No chociaż jest taki jeden serial który namiętnie staram się golądać :lol: "M jak miłość" :mrgreen:
O żesz w mo*de jego k**** ****** m*ć! Sony jak coś to nigdy nie gadaliśmy ze sobą! : O
Żeby to było "Nash Bridges" albo cuś ;p EWENTUALNIE "Na wspólnej" - to jeszczeeeee można przeżyć ale "M jak Miłość"??!!

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » sob 05 sty, 2008

-Golbez- ja Ci nie przygaduję, że "Samo życie" oglądasz... :lol: :P

ODPOWIEDZ