War Ensemble

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

War Ensemble

Post autor: mareckuss » pn 08 paź, 2007

Nadszedł czas konfrontacji.. wszystkich chętnych do grya zapraszam na nieoficjalny kanał Hamachi -FGArena. Do gry potrzebny system 2K/XP/VISTA i program o nazwie hamachi umożliwiający tworzenie wirtualnej sieci lokalnej (można grać teoretycznie we wszystko co wykorzystuje tryb IPX)
Propozycje gier jak i konkretne "sparingi" do dogadania w tym temacie, ja jestem otwarty na propozycje.
Program można pobrać stąd:

Kod: Zaznacz cały

http://hamachi.pl/
Parametry do pokoju:
Login: FGArena
Hasło: fajnegry

------
Propozycje gier multiplayer
Duke Nukem 3D * (gra nie poprzez hamachi a dodatkowy program dukester)
Mortal Kombat 4
Hexen (pod portem Doomsday)
Heretic (pod portem Doomsday)
Twisted Metal 2
Rollcage
Rollcage 2
Ignition
GTA
KKND Extreme
Warcraft 2 (pod portem Wargus)
Actua Soccer 3
Bio Freaks
Motorhead
Plane Crazy
UEFA CL 98/99
Blood 2
Kingpin
Fifa 98
KKND 2
Jetboat Supercamp
System Shock 2
Warzone 2100
Revolt
Jazz Jackrabbit 2
itp

wszystkie te gry są na stronie. Nie mam 100% pewności, że każdą obsłuży Hamachi (potrzebni chętni do sprawdzenia w "praniu"), ale większość powinna pójść.
Masz dosyć nudnego kompa jako przeciwnika lub kompana? wbijaj na FGArena....
Ostatnio zmieniony pn 08 paź, 2007 przez mareckuss, łącznie zmieniany 2 razy.

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » wt 13 lis, 2007

Ja proponuje czas "sparingów" na okolice weekend'u - Piątek/Sobota/Niedziela. Mi godziny w sumie obojętne ale jak sądzę, większości będą pasować godziny wieczorne. Co do gier, to najciekawsze propozycje z podanych wyżej to - KKND ExTreme, Re-Volt, Ignition, WarCraft II, Twisted Metal 2, Duke Nukem 3D, Blood i znalazło by się jeszcze parę. Można by jeszcze dodać gry które większość ma/lub miała a nie znajdziemy ich na FG, czyli CounterStrike, StarCraft lub inne. Żeby nie było zbędnych problemów, zgłaszam się na ochotnika by przetestować z kimś wcześniej Hamachi. Wtedy obawy że wystąpią jakieś "technikalia" podczas "sparingu" w więcej osób, są znikome.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » wt 13 lis, 2007

Może wam pomóc? Zawsze mogę info o tym temacie na str. główną wrzucić.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » wt 13 lis, 2007

Podejrzewam, że Ci, do których kierowany jest ów temat, przeglądają dość regularnie top10 na forum, więc z trafieniem do tego grona nie powinno sprawiać problemu. Ale jeśli Płaski sądzisz, że to choć w małym stopniu pomoże rozruszyć ten temat to i owszem przydałoby się, o ile nie sprawi Ci do kłopotu ;) Z góry thx.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

ODPOWIEDZ