Forum do kitu

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

Tails
Oglądacz

Forum do kitu

Post autor: Tails » pt 06 lip, 2007

Taiekgo forum to jeszcze nie iwdziałem.Bez sensu tylko sie tu kłócą i w ogóle załatwiają między sobą sprawy. :neutral: Od takiego czegoś jest przeca czat.Forum ma za zadanie pomagac.

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » pt 06 lip, 2007

na pomocy się nikt nie kłóci i forum ma spełniać rolę miejsca internetowych spotkań różnych ludzi w celu wymiany informacji na tematy wszelakie :]
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » pt 06 lip, 2007

Tails, wszedłeś tylko w resztę i w świat zelka31. tam niczego innego nie znajdziesz. nie wchodz tam, a docenisz walory...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pt 06 lip, 2007

Tails pisze:Taiekgo forum to jeszcze nie iwdziałem.Bez sensu tylko sie tu kłócą i w ogóle załatwiają między sobą sprawy. :neutral: Od takiego czegoś jest przeca czat.Forum ma za zadanie pomagac.
Ostatnio to forum to ot takie odzwierciedlenie prawdziwego życia -> jeden pod drugim dołki kopie ;) Nie dziw się że takiego forum jeszcze nie widziałeś, bo tu uczęszczają takie indywidualności jak nigdzie indziej ;) Tu prawie każdy użytkownik ma drugiego takiego który jest jego przeciwieństwem stąd tyle tych waśni... :P
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pt 06 lip, 2007

Ja tam wszystkich darzę sympatią z wyjątkiem XUL i Raynor. To 2 najczarniejsze charaktery tego forum. Radzę Ci nie zadawaj się z nimi.

Kłotnie są bo ciągle ktoś się mnie czepia. Ja ze swej strony zawsze na pierwszym miejscu stawiam pomoc innym w każdej sprawie.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Zablokowany