Honory dla zelka.

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » ndz 24 cze, 2007

Witam!

Dopiero teraz zobaczyłem ten temat. Po ostatnich wybrkach jakie mialy miejsce z blokowaniem i kasowaniem moich tematów mam dość. Rarynor przesadza i jest zazdrosny że w moich tematach wypowiada się sporo osób, dlatego je blokuje.

DOŚĆ TEGO!!

Stawiam teraz postulat: jeżeli nie dostanę pozycji moderatora odchodzę z forum. Jeżeli odp będzie negatywna ten post jest moim ostatnim. Teraz tylko oglądam forum i czekam na odpowiedź. Jeżeli nie będę modem to plaski moze usunąć moje konto. Zwyczajnie odejdę. Te zamykanie tematów to było przegięcie, zwłaszcza że proceder ten trwał juz od dłuższego czasu.

W razie gdyby to był mój ostatni post chcialbym podziękować R_ewolucji za wsparcie, mimo że nie chcięli mnie w swoim gronie. Dzięki za założenie tego tematu i za poparcie. Dzięki nosfer, spox ziomek z Ciebie. Wpadnij kiedyś na Opole. Pozdro.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » ndz 24 cze, 2007

Ojej....
Chyba się boję...
Zróbcie zamknięty dział Zelek's heaven i dajcie mu tam moda :) - będzie Zeluś z nami :D.

Awatar użytkownika
NoNaMe
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: NoNaMe » ndz 24 cze, 2007

hahaha...no..niezła propozycja, Zelek, nieźle się uśmiałem. xD Dla mnie sprawa jest jasna, ale ciekawe czy Płaski sprawy nie przemilczy. :) (a Zelek już do końca istnienia tego forum będzie tylko obserwował i czekał na decyzję...)
Bones pisze:Podaj mi ten powód (czy jakoś tak..nie skopiowało mi się :])
prywatna wiadomość od pana Żelka. :D Że niby mam odejść z forum bo mnie zaj... itd.. specjalnie przeczytałem wszystkie moje nieliczne posty, bo może go obraziłem, ale oczywiście nic takiego nie znalazłem. Dziwne...

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » ndz 24 cze, 2007

zelek31, chcesz? To masz, ba nawet dostałeś własne podforum, na samym dole. Twoje (oczywiście dalej cię obowiązują wszystkie zasady jakie panują na tym forum)
Pamiętaj, że moja mojość, jest mocniejsza od twojej twojości tamtego działu

do pozostałych osób, sezon ogórkowy w pełni, trzeba próbować nowości
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » ndz 24 cze, 2007

Daj mu chociaż junior admina... Modem to kazdy burak moze byc, a taka persona jak zelek powinna mieć znacznie wyższy tytuł.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » ndz 24 cze, 2007

Richy pisze:Modem to kazdy burak moze byc
Wypraszam sobie :P Może i burak ale najwyższej jakosci :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pn 25 cze, 2007

Plaski, dziękuję za zaufanie. Obiecuję, że nie nawalę. Napewno nie będzie tak, że od teraz skoro mam moda to zaczne korzystać z przywilejów. Najważniejsze dla mnie jest to aby nie były blokowane tematy. Temat ze zdjęciami, fakt, były 2 takie same, ale mozna było zamknąć jeden. Natomiast jest pełno innych przykładów jak ankieta dot. Raynora, ankieta jako mnie na moda i wiele innych.

Dziękuję za zaufanie. Teraz wiem, że moje starania na forum nie poszły na marne i ktoś to docenił.

Awatar użytkownika
Bones
Partyjny :-)

Post autor: Bones » pn 25 cze, 2007

Ej no ludzie gratuluje w koncu zapanowala zgoda (chyba) chociaz (chyba) kilka osob sie jeszcze boczy na zelka!!!

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » pn 25 cze, 2007

zelek31, żeby ci się przypadkiem w dupie nie przewróciło nic się nie zmieniło, napiszesz coś co będzie do wywalenia to to wywale (albo Raynor)
zelek31 pisze:Natomiast jest pełno innych przykładów jak ankieta dot. Raynora, ankieta jako mnie na moda i wiele innych.
- czytaj regulamin, jest konkretnie napisane, że coś takiego wylatuje, już raz tu był taki co zakładał takie tematy
Ostatnio zmieniony pn 25 cze, 2007 przez plaski, łącznie zmieniany 1 raz.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pn 25 cze, 2007

witamy w gronie osob nietykalnych.....niedlugo dostaniesz numer do plaskiego[bana dla tego kto to zrobi] .....ale tak czy siak masz moje wsparcie i jak co to wal do mnie.....ray w zamian za naleznosc do naszej grupy musi nam rowki lizac wiec wiecie jak to jest:) sorki ray mialem nie ujawniac ale ty tez nasze sekrety z szafa ujawniasz...dyzur do konca miecha...basta
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » pn 25 cze, 2007

A teraz sobie wyobrazcie:

Kto dwa tygodnie temu sadzile ze zelek dostanie moda? :mrgreen:

I to jest najlepszy efekt, ze rewolucja rzeczy ekstremalnie trudne wykonuje od reki (na niemozliwe potrzebujemy troche czasu).

Zelek na moda juz wsadzony :mrgreen:
Rzecz z pozoru niemozliwa osiagnieta, teraz juz bedzie z gorki...

- przelewanie wplywow z reklam prosto na konto r_ewolucji w Banku Slaskim.
- zakup wiekszej szafy
- zaproszenie plaskiego na imprezke w bunkrze
- zbadanie dziwnej narosli na plecach nosfa
- wychowanie dziecka rewolucji, ktore niebawem wydam na swiat
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » pn 25 cze, 2007

a ja w tamtym dziale ot NIC nie napiszę... a dlaczego?? ponieważ od razu( od ręki) dostałbym +3(bądź 6) osta i Growlithe kaputt...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » wt 26 cze, 2007

Coś ty bracie tak nie będzie. Pisz śmiało. W najgorzszym wypadku usunę posta. Nie ma powodów do obaw. Serdecznie zapraszam.

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » wt 26 cze, 2007

XUL pisze:Muhahaha ty hipokryto.
W takim razie wycofuję swoje oskarżenia pod adresem Zelka. Madrav przecież kiedyś podobno mówił, że moje przyłączenie się do R_ewolucji jest tylko kwestią mojej woli. A Zelek też popiera R_ewolucję - więc od tej pory ja też ją popieram.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » wt 26 cze, 2007

Starscream, uwazam, ze Ty calkiem niezle sabotowales to forum daleko jeszcze przed rewolucja. Twoje dzialanie moze nie bylo spektakularne, ale w sposob jednostajny podazales w kierunku realizacji jakis tam wyznaczonych przez siebie celow.

Sadze gremium rewolucji radosnie przyklasnie juz na sama mysl Twojej obecnosci w naszej grupie.

Zapraszam do zlozenia podania, potem juz tylko malutkie glosowanie i welcome w bunkrze, gdzie piwo, gorzalka, mleko i majonez leja sie strumieniami, zawsze jest swieza dostawa z rzezni a przed wejsciem tlocza sie zastepy gruppies. Nie mozna nawet na moment samochodu zostawic na parkingu bo zaraz zaczynaja krazyc kolo niego:

tutaj np. zaraz po zostawieniu mojej mazdy, jakas foczka zaczela sie jej przygladac i namietnie dotykac:

http://img340.imageshack.us/img340/182/mazda1rj8.jpg
http://img67.imageshack.us/img67/9315/mazdaos0.jpg

skaranie Boskie z tymi dziewojami! wypalcuja mi szyby i potem bede w takim samochodzie jak ostatni burak wygladal...
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Zablokowany