Honory dla zelka.

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Honory dla zelka.

Post autor: madrav » pt 22 cze, 2007

Uwaga, uwaga, teraz bede mowil ja, madrav.

Sadze, ze powinno sie uhonorowac w jakis sposob zelka. Najodpowiedniejszym wg mnie bylby indwyidualny status. Juz tlumacze dlaczego:

- jak by nie patrzec stal sie indywidualnoscia na tym forum, jest duzo bardziej charakterystyczny niz Sloma i pierpio razem wzieci (dla niewtajemniczonych to dawni giganci w pisaniu naprawde ciekawych postow, ktorzy zapadli mi w pamiec).

- pisze jak pisze, czesto kontrowersyjnie, czesto nie na temat, czesto po prostu dziwnie, ale jak by nie patrzec, jego wypociny sa niesamowicie poczytne, przynajmniej dla mnie, bo z dzika rozkosza i usmieszkiem na twarzy czytam to co on pisze

- generuje ruch na forum, ogolnie jest bardzo aktywnym userem, a przeciez o to chodzi w calej spoolecznosci internetowej

- stara sie (przynajmniej tak mi sie wydaje) przyczynic do rozwoju tego forum, zrewitalizowania go i takie tam.

- jest chyba rekordzista w pisaniu tematow, ktore pozniej sa zamykane lub nawet wycinane

- w sumie to bardzo napracowal sie aby stac sie tym kim teraz na forum jest

Sadze, ze indywidualny status powinien byc adekwatny do jego poczynan na forum, bynajmniej nieobrazliwy, ale tez niezbyt powazny.

Propozycja moja jest jak najbardziej powazna, to nie jest zaden wyglup. Sadze ze odnosnie tego powinien wypopwiedziec sie przede wszystkim sam zelek, ale takze i zarzad oraz forumowicze.

[ Dodano: Pią 22 Cze, 2007 ]
Oczywiscie, jego wybryki nalezy traktowac z duzym przymruzeniem oka, sadze ze sa one wynikiem zbyt duzego stezenia HMB i Kreatyny we krwi...
Ostatnio zmieniony pt 22 cze, 2007 przez madrav, łącznie zmieniany 1 raz.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » pt 22 cze, 2007

hose jose antonio
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 22 cze, 2007

oj nie najezdzaj majster plaski...ale przydalaby mu sie jakas odznaka........moze r_ewolucja??aleeeee nieeeeeee zrobic go nietykalnym....nieeeee ale wymysl cos nasz tyranie moze tak po prostuu tytul z piosenki big cyca[sorki ze szyfrem musze mowic]
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » pt 22 cze, 2007

r_ewolucja jak na razie nie bedzie sie nalezala nikomu :mrgreen:

grupe zrobilem zamknieta, jak na razie naleza do niej fundamenty powstania, Ci jedynie ktorzy jako pierwsi opuscili osade plaski i zalozyli wlasna kolonie, po drugiej stronie miedzy, swego rodzaju prekursorzy...

jak ktos wybitnie, powtarzam, wybitnie sie wyrozni, ewentualnie jak czas niepokornych nadejdzie, to sie grupe otworzy, a wtedy to niech Swiety Duch Pana Boga chwali, co sie bedzie dzialo...

PS. swoja droga, to zelek swoim zachowaniem jak najbardziej zajal stanowisko opozycyjne w stosunku do wladz forum, jak i do innych forumowiczow, ale uznalem jego niezaleznosc, i uszanowalem to, ze on sam sobie jest morzem, sterem i okretem i do zadnej grupy, a juz napewno do naszej wapniackiej go nie mozna przyporzadkowac...
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » sob 23 cze, 2007

Takich rozrabiaków jak Zelek nie warto nagradzać honorami. Ma na swoim koncie już 3 ostrzeżenia i nie chce mi się czytać jego kontrowersyjnych i prowokacyjnych postów. Sam dawno już wyrosłem z robienia zadym na forum, ale on zapewne jeszcze nie.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Re: Honory dla zelka.

Post autor: XUL » sob 23 cze, 2007

madrav pisze:Uwaga, uwaga, teraz bede mowil ja, madrav.

Sadze, ze powinno sie uhonorowac w jakis sposob zelka. Najodpowiedniejszym wg mnie bylby indwyidualny status. Juz tlumacze dlaczego:

- jak by nie patrzec stal sie indywidualnoscia na tym forum, jest duzo bardziej charakterystyczny niz Sloma i pierpio razem wzieci (dla niewtajemniczonych to dawni giganci w pisaniu naprawde ciekawych postow, ktorzy zapadli mi w pamiec).

- pisze jak pisze, czesto kontrowersyjnie, czesto nie na temat, czesto po prostu dziwnie, ale jak by nie patrzec, jego wypociny sa niesamowicie poczytne, przynajmniej dla mnie, bo z dzika rozkosza i usmieszkiem na twarzy czytam to co on pisze

- generuje ruch na forum, ogolnie jest bardzo aktywnym userem, a przeciez o to chodzi w calej spoolecznosci internetowej

- stara sie (przynajmniej tak mi sie wydaje) przyczynic do rozwoju tego forum, zrewitalizowania go i takie tam.

- jest chyba rekordzista w pisaniu tematow, ktore pozniej sa zamykane lub nawet wycinane

- w sumie to bardzo napracowal sie aby stac sie tym kim teraz na forum jest

Sadze, ze indywidualny status powinien byc adekwatny do jego poczynan na forum, bynajmniej nieobrazliwy, ale tez niezbyt powazny.

Propozycja moja jest jak najbardziej powazna, to nie jest zaden wyglup. Sadze ze odnosnie tego powinien wypopwiedziec sie przede wszystkim sam zelek, ale takze i zarzad oraz forumowicze.

[ Dodano: Pią 22 Cze, 2007 ]
Oczywiscie, jego wybryki nalezy traktowac z duzym przymruzeniem oka, sadze ze sa one wynikiem zbyt duzego stezenia HMB i Kreatyny we krwi...
Hahaha :D Faktynie aktywny jest :D MOze by mu tak dac range "Zelek 2007" ? i co roku zmieniac ;) +1

Co do calosci pomyslu jestem za tylko nie hose antonio ale moze "rozpierdzialator" w pozytywnym znaczeniu :D :D :D ?
GWIEZDADROGIDOGWIAZD pisze:Takich rozrabiaków jak Zelek nie warto nagradzać honorami. Ma na swoim koncie już 3 ostrzeżenia i nie chce mi się czytać jego kontrowersyjnych i prowokacyjnych postów. Sam dawno już wyrosłem z robienia zadym na forum, ale on zapewne jeszcze nie.
Muhahaha ty hipokryto. :D
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » sob 23 cze, 2007

Ja to bym mu dał na jeden dzień admina...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » sob 23 cze, 2007

To forum już nigdy nie było by takie jak teraz....
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
NoNaMe
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: NoNaMe » sob 23 cze, 2007

RayNor pisze:To forum już nigdy nie było by takie jak teraz....
wątpię, żeby w jeden dzień znalazł link do panelu administratora :)

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » sob 23 cze, 2007

Ehhh nie o panel administracyjny mi chodziło ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Bones
Partyjny :-)

Post autor: Bones » sob 23 cze, 2007

Nie macie co innego do roboty tylko żartować z innych. Dajcie sobie spokój ludzie.

Awatar użytkownika
NoNaMe
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: NoNaMe » sob 23 cze, 2007

Bones pisze:Nie macie co innego do roboty tylko żartować z innych. Dajcie sobie spokój ludzie.
bynajmniej ja mam do tego (nie)jasny powód.
Rajnor pisze: Ehhh nie o panel administracyjny mi chodziło ;)
Ehhh... mnie dokładnie też nie o to chodziło ;) (ale koniec sprawy, bo nikt już niczego nie rozumie :))

Awatar użytkownika
Bones
Partyjny :-)

Post autor: Bones » sob 23 cze, 2007

NoNaMe pisze:bynajmniej ja mam do tego (nie)jasny powód.
Podaj mi ten powód a ci będe wdzięczny!!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » ndz 24 cze, 2007

zelek na jeden dzien adminem - szczerze mowiac nie balbym sie bo zyje w zgodzie z moim przyjacielem........razem na protector uderzymy......eheheheheheh.....na admina go
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » ndz 24 cze, 2007

Dajmy mu szanse w koncu zdal mature oralną z polskiego :P Nie może być z nim tak źle, a w razie czego plaski przywróci backupa siakiegoś :<
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Zablokowany