Nie wiem...

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Serek
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Nie wiem...

Post autor: Serek » ndz 26 lis, 2006

...czy to dobry pomysł, ale mógłbyś zamieścić spolszczenia do gier. Hmm, co o tym myślicie?
szpinakgames.mojeforum.net
moje forum, rejestrować się! a jeśli ktoś chce być moderatorem niech tylko napiszę i nim będzie!

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » ndz 26 lis, 2006

Nigdy ze spolszczeń nie korzystałem, i nie będe korzystał. Często nawet komplikują niektóre rzeczy. Głupie błędy ortograficzne, nielogiczna ciągłośc zdań itp. skutecznie mnie zniechęcają do korzystania z tego typu rzeczy. Zresztą gdy widze Polskie teksty, mam uczucie że gra traci swój originalny klimat. No ale faktycznie, mogłoby się to komuś przydać, zwłaszcza gdy nie radzi sobie z Angielskim, ale to pozostawiam im. Spolszczenia nie będą mi przeszkadzać, ani z nich nie będe korzystał. Wynik 0:0
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Leon96
Poeta

Post autor: Leon96 » pn 27 lis, 2006

przydały by się ... czasami mam problem z niektórymi grami.... (gdy niema tekstów) ciężko czasami wyłapać właściwe znaczenie ze słuchu
Uciekinier z Doliny Upadłych Poetów...

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » wt 28 lis, 2006

Nom, dobry pomysła zamieszczać kilkudziesięciomegabajtowe spolszczenia dialogów :/. Już wolę lecieć na słuch niż pobierać kilkudziesięciomegabojtowe spolczczenie jakichś sepleniaków ;) . Ale spolszczenia do tekstów mogły by być. (mam w planie opracować do Holiday Island. Na razie prace stają... :])

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » śr 29 lis, 2006

Uważam, że gra jest tym bardziej grywalna, im bardziej dla gracza jest zrozumiały język interfejsu - bez względu na to, czy zainstalowana została łatka lokalizująca, czy nie. Jeśli jednak nie chcecie instalować spolszczeń lub samemu ich opracowywać ze względu na brak chęci i/lub umiejętności, szczerze polecam Wam naukę języków obcych - one nie gryzą.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 29 lis, 2006

spolszczeń nie będzie, chcesz jakieś to poszukaj na googlach
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

ODPOWIEDZ