Opisy gier

Masz jakieś propozycje i uwagi dotyczące strony lub forum ?? Pisz

Moderator: RayNor

gRu
Oglądacz

Opisy gier

Post autor: gRu » pt 19 maja, 2006

moze by tak dorzucic jakies chociaz troche obszerniejsze info o grach? Opisy itp itd (sorry jesli temat sie pojawil, jak cos to nakierujcie). Piszcie opisy zeby nie przemeczac webmastera :P

moje opisy:

Syndicate Wars
Dobry klimatyczny, cyberpunkowy RTS. Wcielasz się w przywódcę syndykatu i celem przejęcia władzy na świecie kierujesz cyborgami. Swoich podwładnych uzbrajasz i polepszasz kupując im coraz lepsze moduły (nogi, ręce, mózgi itp). W broni szeroki wybór - UZI, miniguny, snajperki laserowe karabiny plazmowe i wiele wiecej. Polecam!
(btw - trzeba utworzyć katalog sejwowy - "...SyndicateWars/qdata/savegame". Swoją drogą lepiej byłoby wrzucić na serwa grę z utworzynym już katalogiem)

X-COM Apocalypse
RTS w cyberpunkowym swiecie. Trzecia i chyba najbardziej udana część serii UFO. Bronisz Ziemię (a konkretnie - miasto Megaprimus) przed najazdem obcych. Są pola gry - pojazdami oraz walka agentami (starcie z karabinem w ręce). Ta ostatnia ma 2 opcje - walka w czasie rzeczywistym (jednak z mozliwoscią pauzy :P) oraz turowa. Dostępna jest możliwość dyplomacji z 25 organizacjami (kult kosmitów (z którym od początku mamy na pieńku) gangi, producenci broni, policja, rząd, politycy, szpitale, farmy i wiele wiecej). Stopniowo zdobywamy lepsze technologie, zawieramy nowe sojusze, zdobywamy nowych wrogów i pod koniec - stopniowo najeżdżamy wymiar ufoków.
Uwaga - rada dla noobów :P zestrzelone UFO można próbować przejąć wysyłając do niego pojazd latający z agentami (wpakuj do niego uzbrojonych agentów (najlepiej min. 9) i poleć do ufo jak na miejsce na mapie)

KKnD Xtreme (btw - chyba mozna usunąć wersję podstawową. Od Xtreme rozni sie tylko tym ze jest okrojona o kilka opcji i misji :P)
Postapokaliptyczny RTS. Całkiem niezła sztuczna inteligencja, chociaż można dostrzec jej rutynowość :P Po wojnie atomowej wcielisz się w przowódcę Rozbitków - nielicznych ludzi którzy przeżyli w schronach, lub Mutantów - wystawionych na promieniowanie ludzi i zwierząt. Zbieranie funduszy polega na wydobywaniu i sprzedawaniu ropy naftowej, której nie ma zbyt dużo. Możemy polepszać budynki, budować działa strażnicze oraz oczywiscie jednostki, których jest sporo. Z piechoty - od łucznikow po snajperów, oraz pojazdów - wszelakie pojazdy opancerzone od vanów z karabinem po czołgi z działem vulcan, oraz strzelców na zmutowanych wilkach po gigantyczne kraby z wyrzutniami rakiet.

Constructor
Zabawna, gra ekonomiczna. Budujemy własne osiedla mieszkalne domków jednorodzinnych. W nich kwaterujemy mieszkańców i decydujemy o tym czy płacą rentę, czy... tworzą nowych mieszkancow :P robotników :P płacą łapówki mafii itd. Dodatkowo mamy spory arsenał do przeszkodzeniu konkurencj (o ile ją ustawiliśmy)... jednak jest on dosyć niekonwencjonalny - od złodzieja, protestującego i dresów z bloku mieszkalnego po dom duchów i lunapark sadystycznego klauna :P Można grać w kilka misji - typu bezcelowa (grasz w nieskończoność), dominacja finansowa, wybudowanie najlepszych budynkow itp. Grę urozmaicą do tego różne zadania, typu pozbycie się konkretnego mieszkańca przeciwnika, zbudowanie konkretnego osiedla itp.

sie rozpisałem troche... co nudy robią z człowiekiem :P piszcie swoje opisy gier
Ostatnio zmieniony sob 20 maja, 2006 przez gRu, łącznie zmieniany 2 razy.
meee...

Awatar użytkownika
*ARTU*
Poeta

Post autor: *ARTU* » pt 09 lis, 2007

ja wiem , w końcu gry i tak już mają swoje opisy ... raczej odpadnie pomysł , chociaż można by napisać do tych które nie mają :P
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

ODPOWIEDZ