Search found 239 matches

by hellcabber
Thu 21 Aug, 2008
Forum: Aktualizacje
Topic: 9.08.2008 - sobota - komentarze
Replies: 24
Views: 8402

muszę przyznać, zę rozczarował mnie Bud Tucker, wrócilem do tej gry po ok. 10 latach i uważam że jest ona kiepska -- humor słowny jest mizerny ale przypuszczam, że to wina polonizacji (tłumaczono jak leci, bez zwracania uwagi na jakieś kulturalne nawiązania), zagadki są w większości nielogiczne (des...
by hellcabber
Sun 17 Aug, 2008
Forum: Fajnegry Awards 2007
Topic: Podsumowanie
Replies: 23
Views: 8221

taa...wracaj do "wrzuć monetę", tam się z nosferatu realizujecie...
by hellcabber
Tue 12 Aug, 2008
Forum: Reszta
Topic: x czy y
Replies: 1176
Views: 214855

oba są do d..py

będa medale czy nie ?
by hellcabber
Fri 08 Aug, 2008
Forum: Reszta
Topic: Wrzuć monetę
Replies: 42
Views: 12390

wypada moneta
by hellcabber
Thu 07 Aug, 2008
Forum: Propozycje
Topic: Hunter Hunted
Replies: 6
Views: 3426

nic - jak wszystkie posty starscreama
by hellcabber
Fri 01 Aug, 2008
Forum: Reszta
Topic: Skojarzenia
Replies: 1038
Views: 184682

grzech
by hellcabber
Wed 30 Jul, 2008
Forum: Propozycje
Topic: A może tak by... Heavy Metak F.A.K.K 2?
Replies: 8
Views: 3515

diabel wrote:nie no ...mnie nie ma co stawac ( bo ja dziewczynka jestem)
ale może Ci twardnieć to i owo :D
by hellcabber
Thu 17 Jul, 2008
Forum: Gry
Topic: Spis starych gier działających na windowsie XP
Replies: 15
Views: 6512

jakim cudem xp chodzi na tym sprzęcie ?
emulacja dos na takim kompie odpada...
by hellcabber
Mon 30 Jun, 2008
Forum: Pomoc
Topic: Heroes of Might & Magic 2
Replies: 13
Views: 6020

Ja tam mam Gold PL
Ja to kupiłem Na allegro poszukajcie, albo alkoholem potraktujcie...
czyli nie masz....
by hellcabber
Thu 19 Jun, 2008
Forum: Pomoc
Topic: Problem z trzema grami
Replies: 6
Views: 3101

albo skorzystać z pomocnego w obsłudze dosboxa programu D-Fend
by hellcabber
Mon 16 Jun, 2008
Forum: Ankiety
Topic: Taryfa
Replies: 1
Views: 1800

ej, co to za idiot ?
czyzby zelek zmienił nicka ?!
mam nadzieję że nasz władca coś tu zadziała...
by hellcabber
Sat 14 Jun, 2008
Forum: Gry
Topic: Co lepsze?
Replies: 10
Views: 4162

twoja stara jest lepsza...
by hellcabber
Tue 10 Jun, 2008
Forum: Muzyka
Topic: Metal i Rock
Replies: 86
Views: 35679

Sony wrote:miażdżą Ironków pierwszymi płytami, aczkolwiek nie słuchałem tych płyt
hehe, zupełnie jak radzieccy krytycy o Sołżenicynie w prasie dla mas : "Towarzysze, nie czytaliśmy, ale potępiamy"
100 % racji dla Kozasa o tych pierwszych płytkach Metalliki
by hellcabber
Wed 04 Jun, 2008
Forum: Pomoc
Topic: problem ze skautem
Replies: 12
Views: 4392

karty są chyba w namiocie a lupa nie pamiętam gdzie...
by hellcabber
Tue 27 May, 2008
Forum: Reszta
Topic: Zelek31
Replies: 104
Views: 27638

a jeszce niedawno wpierd...liście razem makowca czy piersi z kurczaka, ziomki z Opola :D