Search found 1693 matches

by Richy
Fri 15 Feb, 2008
Forum: Gry
Topic: Gry w Excelu i Wordzie 97!!!
Replies: 21
Views: 10371

To po co zamykasz temat który zaraz każesz zamknąć? Zastanów sie 3 razy zanim coś zrobisz... Chyba, że to jakiś problem...
by Richy
Thu 14 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

138,2
by Richy
Wed 13 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

133,40
by Richy
Tue 12 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

128,6
by Richy
Mon 11 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

125zł
by Richy
Sun 10 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

121,4
by Richy
Fri 08 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: x czy y
Replies: 1176
Views: 274431

German... bo mam niemieckie korzenie.

Kobieta:

Fajne piersi gruby tyłek, czy 0 piersi i fajny tyłek?
by Richy
Tue 05 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

111,80
by Richy
Tue 05 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Szkoła ponadgimnazjalna
Replies: 44
Views: 14310

Liceum profilowanego nawet nie bierz pod uwage - nic poza matura tak naprawde nie dostaniesz. Zawodowka - no jesli nie chce ci sie uczyc to ok. Technikum to najlepsze rozwiazanie jesli chcesz pracowac w tym zawodzie. Masz mature i papier po zdanym egzaminie.
by Richy
Mon 04 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

108,2
by Richy
Sun 03 Feb, 2008
Forum: Aktualizacje
Topic: Nowy wygląd
Replies: 34
Views: 23484

Dziwna sprawa - ja bym nie chciał wygladac jak zelek... z taką facjatą ciężko jakąś kobiete wyrwać jak mój gust :/ ... Chodzi oczywiście o kobiete z klasą a nie o żelo podobne potwory :p
by Richy
Sun 03 Feb, 2008
Forum: Wieści
Topic: 7 lat strony
Replies: 23
Views: 9109

Popieram poprzednika w kwestii banowania :)
by Richy
Sun 03 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

103,4
by Richy
Sat 02 Feb, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

96,2
by Richy
Thu 31 Jan, 2008
Forum: Reszta
Topic: Akcja charytatywna :)
Replies: 143
Views: 39135

92,6