Search found 628 matches

by Słodki
Thu 23 Oct, 2008
Forum: Głos władzy
Topic: do wszystkich
Replies: 61
Views: 143984

amurcha1, ja też jestem dyslektykiem, ale co z tego jak pisząc w necie mogę korzystać z programów które sprawdzają pisownie... to nie jest wymierzone w dyslektyków a w leniów....
by Słodki
Fri 10 Oct, 2008
Forum: Aktualizacje
Topic: 9.08.2008 - sobota - komentarze
Replies: 24
Views: 8976

gta 2?
gdzies kiedys mi sie obiło o uszy że jest darmowa :P
by Słodki
Sun 28 Sep, 2008
Forum: Reszta
Topic: Skojarzenia
Replies: 1038
Views: 199378

plaża nudystów
by Słodki
Wed 13 Aug, 2008
Forum: Wieści
Topic: Fallout 3
Replies: 18
Views: 9624

nazekacie a jeszcze nie graliscie... jak dla mnie to moze byc... bo co sie nie rozwija to sie cofa a w dzisiejszych czasach nic innego by sie nie sprzedalo i fallouta 3 wcale by nie bylo.
by Słodki
Fri 08 Aug, 2008
Forum: Pomoc
Topic: Ufo Enemy Unkown
Replies: 6
Views: 3284

polska wersja była ale nie wiem gdzie mozna sciagnac, tez bym sie chetnie na nia zalapal :P
by Słodki
Thu 07 Aug, 2008
Forum: Reszta
Topic: Skojarzenia
Replies: 1038
Views: 199378

z miodem
by Słodki
Thu 26 Jun, 2008
Forum: Reszta
Topic: x czy y
Replies: 1176
Views: 229303

x bo lepiej wyglada :P

spać do południa czy od południa?
by Słodki
Wed 25 Jun, 2008
Forum: Reszta
Topic: Skojarzenia
Replies: 1038
Views: 199378

browar
by Słodki
Wed 25 Jun, 2008
Forum: Reszta
Topic: x czy y
Replies: 1176
Views: 229303

ogien :P siła ognia najlepsza a nie skradanie :D:D

cos na czasie :P
niemcy czy turcja
by Słodki
Tue 17 Jun, 2008
Forum: Ankiety
Topic: Powrót użytkownika ...Zelek31...
Replies: 21
Views: 8249

a ja jestem na nie :P
by Słodki
Tue 17 Jun, 2008
Forum: Reszta
Topic: Skojarzenia
Replies: 1038
Views: 199378

maczuga
by Słodki
Thu 29 May, 2008
Forum: Pomoc
Topic: Cywilizacja 2
Replies: 15
Views: 6714

białe kwadraty na mapie?? że inne miasto tam zajmuje miejsce.
by Słodki
Thu 29 May, 2008
Forum: Reszta
Topic: Skojarzenia
Replies: 1038
Views: 199378

kot
by Słodki
Fri 09 May, 2008
Forum: Sprzedam
Topic: Zeus: Złota Edycja i/lub Worms 3D
Replies: 2
Views: 2779

zeus - 8 zl plus koszt przesylki 6 zl a niedawno mozna bylo w sklepie za 10 kupic xD
by Słodki
Tue 22 Apr, 2008
Forum: Reszta
Topic: Skojarzenia
Replies: 1038
Views: 199378

pałka